PDA

Zobrazit normální verzi : Vánoční turnaj, prosba o pomoc



Grakon2702
20-12-14, 11:46
Zdravím, chtěl bych uspořádat vánoční turnaj ve hrách cs 1.6, csgo a v dotě2 a chtěl bych vás tímto požádat o pomoc s pořádáním tohoto turnaje. Chci, aby byl turnaj prestižní a zároveň nesl vánoční atmosféru. Zde vypíšu plánovaná pravidla:

Pravidla pro turnaj ve všech hrách
1. Vlastnit originální hru na steamu.
2. Necheatovat.
3. Nevlastnit během hry nevhodný nick.
4. Neurážet a neotravovat protihráče v chatu.
5. Komunikovat s týmem přes dohodnutou teamspeak roomku.

Vzhledem k tomu, že se tu až tak moc dota hráčů nenajde, plánuji udělat mid game 1v1.

Přiřazování čísel týmům a přiřazování nepřátelských týmů k nim bude náhodně generováno přes tento generátor: http://randomnumbergenerator.intemodino.com/cz/


Všechno ostatní samozřejmě doplním potom, jak se domluvíme a jak mi pomůžete. Co bych od vás potřeboval za pomoc je sponzoring odměn, spectování her, porada s pravidly a celým systémem turnaje a čas konání turnaje. Dále bych potřeboval nějaký volný server na csgo. Bude to první turnaj, který bych uspořádal, a tak chci poradit od zkušenějších a taky jejich pomoc. Proto by bylo nejlepší, kdybychom se domluvili přímo v tomhle threadu. Předem díky za pomoc :).


a co by to bylo presne za turnaje ? 5v5 cw ?
ano

Zoyer
20-12-14, 12:37
a co by to bylo presne za turnaje ? 5v5 cw ?

ZeMi7
20-12-14, 13:16
Přijde mi to zbytečné vzhledem k faktu, že gočko i dota turnaj už se rýsuje v sekci turnajů a soutěží.

Grakon2702
20-12-14, 13:40
Aha hmm, toho Goučka jsem si nevšiml. Ten dota ale nevypadá moc nadějně. Jsou tam jen dva přihlášené týmy a ani se neví, zda to ještě platí, protože tam dlouho nikdo nebyl.

Ridik :D
20-12-14, 16:12
na dota turnaj tu hraje malo hracu.

Grakon2702
20-12-14, 16:47
na dota turnaj tu hraje malo hracu.

Proto chci radši udělat 1v1 mid.

Ridik :D
20-12-14, 18:55
to je odehrane za hodinu :D