PDA

Zobrazit normální verzi : Omezení kudly



Bezdak
23-11-11, 23:31
Zdravim,
dneska sem si byl jako každý jiný den zastřílet na GG a docela hodně mě tam štvali smradi, co běhají po celé mapě s kudlou a když někoho potkají tak hnedka do něj. Samozřejmě když někoho takhle uvidim tak po něm hnedka střílim a většinou je to easy kill, ale zase se někdy stane že najednou vyběhne ze zatáčky a častokrát mam pod 56 hp, takže mě sundá. GG neni knife server a jestli chtěj běhat po celé mapě s kudlou, tak ať jdou na něj. Takže to o co tě prosím kotle, udělat nějaké omezení kudly, např. max 5 sec ji mít na sobě nebo tak něco. Howg a díky

bones
23-11-11, 23:41
Nestacilo by, keby si sa viac obzeral, pripadne nozikoval aj ty? Gungame je o tom, co najskor vyhrat, nemas lahsi target jak hraca ktory uteka s nozom.

Bezdak
23-11-11, 23:44
Jo to jsem psal, že jsou to easy killy, ale stejně mě prostě naštve když někdo za rohem vyběhne s kudlou, to pak nemáš žádnou šanci se vyhnout útoku. Nebo taky když je fight ve více lidech, většina lidí by střílela co nejvíc může, jenže tyhle smradi tam vběhnout a začnou kuchat a taky proti tomu neni obrana.. No byl to jen návrh, prosím o vyjádření ostatních.

EDIT: Jinak já kuchám taky, jen ale neběham po celé mapě s kudlou v ruce :).

Svacinar
23-11-11, 23:49
Tak ne že bych běhal celou dobu s knifem, ale když vidím, že se někdo střílí, tak po něm jdu taky nožem, protože je to lepší a poskočim o 2 úrovně. Vim ale jak to myslíš. Tyhle kidi ti ale ublížej minimálně, protože většinou než stačí seknout, tak dostanou hs.

bones
24-11-11, 00:53
Ked vybehne spoza rohu raz, dvakrat, trikrat, tak uz si budes davat pozor, da sa tomu vyvarovat zas.

BiA Fz
24-11-11, 10:51
Jediná rada- neběhej u zdi a nepřekvapí tě zpoza rohu, málokde sou tak úzký uličky (až budeš hrát GG dva roky, možná do toho pronikneš xD .. )

Ridik :D
24-11-11, 15:41
wtf ? omezit kudlu ? ses normalni jak psal bones gungame je hra zbrani musis ovladat vsechny aby jsi byl vitez

edit: na kotelne je jeste lehouckej gg ale hral jsem na kdysi na nejakem ruskem srvru a tam si musel dat 10 lidi knifem :D

vintar
10-12-11, 11:26
Myslím si že tohle je nesmysl knife je v tehle hře jedna z nejvice fun věci ukradnout někomu lvl a sám si polepšit hru to tvoří vice dinamičtější a není tak jednotvárná navíc dávam šanci i těm slabším sem tam vyhrát i když je to třeba zárožák a když finišuješ nemyslím si že bys takové věci sám nevyužil pokud chces jenom střílet tak deathmach je jistě tou pravou věci pro tebe bezdaku a výmluva typu že tam někdo pobýha s kudlou celou mapu tím líp snadný cíl

LouCiphere
14-01-12, 16:50
musim se bezdaka zastat nekdy tam opravdu beha lama s nozem palej do nej tri a dela ze se ho to netyka nevim jestli existuje heck na vysi hp ale kolikrat mam pocit ze jsou neprustrelne tety

Bezdak
14-01-12, 16:55
musim se bezdaka zastat nekdy tam opravdu beha lama s nozem palej do nej tri a dela ze se ho to netyka nevim jestli existuje heck na vysi hp ale kolikrat mam pocit ze jsou neprustrelne tety

Hack na vyžší HP fakt neexistuje :D. HP běží přes server, takže by ten hack musel být na serveru.

Njk.Speede
27-03-12, 08:22
pravda,ale je ze nekteri hraci(hlavne na mensich a tesnych mapach) toho knifu celkem zneuzivaji..a pak uz to neni ani moc GG,spis jako Knife.Vazne tomu nejde na tak blizkou vzdalenost zabranit,kdyz te muzou kuchnout zezadu,zepredu i zboku.
Jedina sanca je pak drzet se stranou a nwm koho to bavi.

Daemon
04-04-12, 11:52
GunGame je můj oblíbený mód a knife bych v žádném případě neomezoval. Pokud neumíš s dotyčným levelem, stačí jedno dvě kuchnutí a pokračuješ zase dál (já takto přeskakuju pistolky a scout), díky knifu jsi STÁLE VE HŘE a šanci má kdokoliv, kdo je trochu zručný a odvážný. Navíc leadera lze snadno sesadit. Díky tomu, že na level-up stačí 2 fragy, tak se to dá snadno dohonit zase zpět. Hrál jsem na jiných serverech, kdy jsi jich musel zabít 4-5, tam using-knife byl ještě výhodnější. :)

*NPSM*P!!!!n3r
04-04-12, 13:54
souhlasím, knife k GG patří, nevím proč by se to mělo rušit nebo nějak omezovat

Bezdak
04-04-12, 14:03
Nah, neotvírejte thread starej půl roku :D. Teď už si taky myslim, že to je kravina.

*NPSM*P!!!!n3r
04-04-12, 14:26
tak to sorry, kliknul jsem na nejnovější příspěvky a tam bylo tohle :)

After
05-07-12, 21:18
Ten knife by som tam rozhodne nechal :) Zober si ho aj ty a vyraš kolo :)

heilig
18-05-13, 20:40
blbosř čistá blbosť na gg je knife najlepší prostriedok ako sa zbaviť zbrane z ktorou to niekomu nejde aj keď ma naštve že sa furt narodí nejaký nepriatel za mnou a sekne ma ale na druhú stranu pri rýchlom presúvaní alebo v malích chodbách si furt dám knife do ruky a keď mi niekto skočí do cesty to už je jeho chyba :)

a niesom taký sám takže som PROTI OMEZENIU KNIFE

RaMBOVA MATKA
12-01-14, 10:43
Knife tam patri a hotovo bez debaty kto nechce knife alebo mu vadi nech ide na DM alebo Minecraft.

Bezdak
12-01-14, 11:34
Nevim proč furt řešíte 2 roky starej thread. Teďka už ten knife neřešim.

RaMBOVA MATKA
12-01-14, 20:05
Ja viem Bezdak ja iba čitam temy a sem tam koment :D

Kotel
01-04-14, 17:45
Musis umet.

dhaaqu
01-04-14, 20:26
Bezdaku, dva a půl roku tu neúspěšně hučíš do lidí. Nauč se tu kudlu už! Dívej se za ty rohy! Nech to už plavat!
Tak to pochop už je konec!
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4poE_BFgtnsvEVmjh-hZEXggYIpwHwIWMpimMoN3wNwskIonLzQ

brambora
23-03-16, 13:39
Hack na vyžší HP fakt neexistuje :D. HP běží přes server, takže by ten hack musel být na serveru.

existuje uz z dob cs 1.5 staci prehazet pixely a hedku mu das jen kdyz se mu trefis do palce prave nohy..

Grakon2702
23-03-16, 15:53
existuje uz z dob cs 1.5 staci prehazet pixely a hedku mu das jen kdyz se mu trefis do palce prave nohy..

Engine cska rozhodně nerenderuje obraz v pixelech, ale ve vektorech. Tak samo jako všechny ostatní enginy. Kdyby tu byl engine, který by renderoval obraz v pixelech, měli bychom tady hry, které by vypadali jako skutečný svět.

Kotel
26-03-16, 16:21
Ten nuz je dobrej na reflex. Nuti te to bejt vic ve strehu.