PDA

Zobrazit normální verzi : Jurob



Strany : 1 [2]

dlxsf
11-02-11, 21:25
typuju to na juroba nebo oveho fake nick ...chlapci se asi nevzdaji a porad to budou zkouset

dzingischan
11-02-11, 21:29
asi jura moc nepoznas ked ma typujes na jura

dzingischan
11-02-11, 21:32
a ove nejsem takisto

dzingischan
11-02-11, 21:38
kotle mej rozum vim ze nic nema.... podla toho dema banovat se my zda trochu priblbli... skill hraci tak hrajov takze nevidim duvod podla hentoho banovat
@dlxsf: hele naser si kamo ses jen priblblej sasek ktery se tu snazi jura znicit... OMG VY TO PORAD NECHAPETE? TY CHLAPCI MAJI FURT NECO PROTI JUROVI A NESNESU JEHO PRITOMNOST PROTOZE HO NEMAJU RADI... PROTO SA HO SNAZI ZNICIT A KOLTA NAMOTAT PROTO JEDINE CHCU ABY MAL BAN

dlxsf
11-02-11, 21:47
ani ho poznavat nechci :) a snazim se ho znicit protoze si to zaslouzi...kdybys cetl vsechny prispevky tak sem ho ze zacatku obhajoval ale jakmile sem videl par dalsich dem nebylo co resit

dzingischan
11-02-11, 22:03
snazis se ho znicit protoze si sasek a mas asi nejakej komplex... si postizenej nebo co voe?

dlxsf
11-02-11, 22:09
jee dalsi detatko co se zmuze jen na urazky...nic koncim stebou

dzingischan
11-02-11, 22:11
Hele co my ted poslal nas svety admin dlxsf... doufam ze to postaci.... mam par pikantnich dukazu... dlxsf neboj prohral si :) si ses teraz fakt desne ojebal :)

hej pokud nam ted neco poseres to co sme zacali tak si mne neprej jo? jen to vytahni aj tak ti nikto neuverii ty lamo
TOHLE SNAD NENI MOZNY OMG!

AlterKoO
11-02-11, 22:28
dzingischan Ukludni sa som ti uz povedal !!! Si tu novy a budes tu vyskakovat do ludi ktory maju narozdiel od teba daky BRAIN prosim ta nepis tu uz nic vsetko je vyriesene takze uz mozes zavret hubu ... Ak sa ti nepaci hraj niekde inde obhajuj si Juroba ako len chcel uz nas to nezaujima vsetko je vyriesene ma ban a tym sme skoncili a pre teba to je tiez koniec ty mega skiller :)

Kotel
11-02-11, 22:50
Je to uzavrene. Juroba uz nejde dal obhajovat.