PDA

Zobrazit normální verzi : Classic: de_aztec



Johny Pampeliska
24-11-11, 01:46
Kotle nemohl by jsi prosimtě přidat aztec na classic ? Už jsme to s lidma řešili, že ta mapa tam prostě chybí...... :o)

Giussepe
24-11-11, 19:51
Jsem pro, Aztec je dobrá mapa a rád bych si ji na classicu zahrál. začal jsem tam sice hrát nedávno ale je to stále dokola dust2,inferno,nuke,train.... sem tam se odvotuje tuscan. Aztec by byla příjemná změna.

EDIT: Možná bych byl i pro přidání pár cs_ map. z těch známějších italy, office popřípadě i assault ale to je mapa dost o kempu..

BiA Fz
24-11-11, 21:43
Tyhle všechny mapy máte na maxi, případně oldschool.

BiA Fz
24-11-11, 22:18
Nevím který ze tří důvodů co mě teď hned napadly je ten nejlepší; jednak de_lagztec není classická mapa, páč se nehraje v ligách - kdyby se za cpl_strike dalo de_mirage, což je skoro totožná mapa, tak je na classicu soubor map přesně odpovídající třeba lize undzwei, což dává smysl. Druhak aztec v málo lidech nemá cenu, 9 nebo 10 teroristů což je plně obsazený class tam chcípne dřív než se fps zvedne na našich slabých kompech nad 60; no a třeťak ty mapy už sou na jiných serverech pro víc lidí... :P :)

t.twisted
25-11-11, 00:04
To radši jinou mapu než aztec, třeba cpl_fire. Na aztecu by stejně všichni třičtvrtě kola stříleli do vrat a skutek utek..

Pospec
25-11-11, 11:44
Ja sem teda pro aztec a na maxi kvuli jedne mape se mi chodit nechce

RazerwOw
27-11-11, 13:30
Ja som za nie.
Radšej by mohli Pridat de_hell Celkom dobra mapa