PDA

Zobrazit normální verzi : DelteN (jiny hrac) --> Cardoxon 1337



RZGR4nk0
20-12-14, 21:30
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 131273)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 20 hodin, 27 minut a 6 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Kopirovani rezervace nicku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < DelteN >
[AMXBANS] Tvuj nick: it's a really noob?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:93910268
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:93910268
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.64
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.64
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Cardoxon 1337 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Superhero (40 lvl) (de_huntic)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zdravím všechny, dneska 20.pros v 17:51 jsem použil jméno nějakého známého hráče, myslel jsem si že už nehraje, tak jsem zkusil si změnit jméno na to DelteN a ono to šlo, tak jsem si ho rovnou rezervoval a hrál jsem, zachvíly jsem dostal ban na 3dny, ale když koukám do banlistu nějak se to zvětšilo na 2 tydny, 6 dni, OMLOUVÁM SE, UŽ SE TO NESTANE.

-- Na non-steamu mám permaban, nejsem to já ale nějaký hráč který má stejnou IP jako já (starnet.cz a mám sdílenou.)

FizzyBubble
20-12-14, 21:39
Prý se mám vyjádřit. Vyjádřeno.

E: Abych nebyl úplně od věci psal jsem si s Deltnem a on má lvl 14 -15 a to tam bylo asi automaticky, když ten nick je nepoužívaný, že ? Huntí tě každý den, tak jsi mu vzal nick. Ban na místě a už nekopíuj cizí nicky, mysli na to, že příště může být ban delší a tím ztratíš možnost nahrát lvly na svém originálním nicku MARKU + 39 v ranku. Mě by to bohatě stačilo ty raubíři jeden.

Cardoxon
20-12-14, 21:59
Zdravím, že si o hráči nevěděl, ti vůbec nežeru :happy:. Snad každého napadne, když začne hrát na novém nicku, že asi nebude mít 15 levelů a cca 30. pozici v ranku. Dále, nick pod kterým hraješ je mark 42. Na War3FTu máš nahráno podle hlstats cca 5 dnů, DelteN patří k aktivním hráčům (prý tě tam často huntil, zajímavé, on si tě pamatuje...) a nevěřím, že tě ten nick z čista jasna napadnul. UB ti nedám.

E: Po domluvě zkráceno na 5 dní.

RZGR4nk0
20-12-14, 22:03
Zdravím, že si o hráči nevěděl, ti vůbec nežeru :happy:. Snad každého napadne, když začne hrát na novém nicku, že asi nebude mít 15 levelů a cca 30. pozici v ranku. Dále, nick pod kterým hraješ je mark 42. Na War3FTu máš nahráno podle hlstats cca 5 dnů, DelteN patří k aktivním hráčům (prý tě tam často huntil, zajímavé, on si tě pamatuje...) a nevěřím, že tě ten nick z čista jasna napadnul. UB ti nedám.


Divné že si DelteNa nepamatuji, nebo spíš vůbec jsem ho tam nevěděl, brouzdal jsem po ranku a našel jeho, s nulovou aktivitou, myslel jsem že když někdo kopíruje nick tak se mu napíše ať si ho změní. (y)

RZGR4nk0
20-12-14, 22:14
Děkuju za zkrácení banu.. furt lepší než 2 týdny a 6 dní, ještě jednou se omlouvám. můžete LOCK