PDA

Zobrazit normální verzi : Nespravedlnost a ignorace na Jaibreaku



messi555
21-12-14, 15:49
Dobrý den všem, kdo toto budete číst.Chtěl bych říct jen pár vět, které se týkají jailbreaku.Dám hned takový příklad.Vezměte si, že CT (policisti) dělají "půlku mapy" nesmysli(při HVD nejsou ve zbrojce,zabíjejí mimo zbrojku,rozdávají zbytečné a nesmyslné FK a spousta dalších věcí), T (teroristi) těm se to samozřejmě nelíbí a píší to do chatu, kde je CT (policisti) ignorují nebo si to ani nepřečtou a hrajou si vklidu dál.T (terorista) dostal neoprávněný FK tudíž má právo požadovat VD (volný den), ale když to T (terorista) napíše do chatu tak jediné co uslyší je ignorace od CT a nebo dokonce dostane zabití další!!!.Dále příjde admin, neví co se děje, tak ho všichni chceme seznámit se situací, která se zde odehrává,odehrála, ale "PAN" admin místo toho, aby si nechal vysvětlit co se děje, tak místo toho dá ban hráči, kterého nebudu jmenovat za údajný spam, ale CT stále nic!!.Když jsem toto viděl a chtěl jsem, aby každý byl brát stejným metrem, tak se samozřejmě nic nestalo a dál se hrálo.Dokonce jsem dostal kick, který možná byl oprávněně, ale to jenom, protože jsem chtěl "PÁNU" adminovy vysvětlit co ty CT dělají za neplechu.Samozřejmě když mě nevyslechl, tak jsem neváhal použít nějaké to sprostější slůvko, které BYLO NA MÍSTĚ!Poté samozřejmě admin nic nevymýšlel a radši ze serveru odešel, než aby situaci řešil.CT si dál dělali co chtěli a celá hra stála za :-).Osobně si myslím, že admini někteří neberou svou funkci tak vážně jak by měli a jak slibovali, když si žádali o práva.Nevidím to jenom já, ale i další spousta hráčů, kterou si myslím, že to taky mrzí.Jako jestli admin příjde, nenechá si vysvětlit a začne banovat T, když 90% na tom mají CT, tak potom to můžeme celé zrušit a hotovo.Jsou jistě danná pravidla, která by se měla dodržovat a ne porušovat.Nebudu tady říkat, že já je "neporušuju občas", ale to jenom proto, protože chci hráče pobavit, aby to nebylo tak "suché".Jak se asi musí cítit ti hráči, kteří mají pravdu, ale nikdo je nebere vpotaz a ještě dostanou BAN!.To je si myslím opravdu k zamyšlení?Toto je ten "nejmenší" problém, kterým jsem chtěl ukázat jak to tam často chodívá.Příběh co jsem psal jestli to tak můžeme nazvat je pravdivý a chtěl bych, aby si to každý probral jak zváží a taky říkám, že stímto NESOUHLASÍM dost velkým způsobem:-) Děkuji váš EsO PrOfEsIoNaL.

PS: za chyby se omlouvám, ale o ty si myslím vůbec v tuto chvíli nejde.

Ridik :D
21-12-14, 15:56
moc dlouha slohovka.


Jak se asi musí cítit ti hráči, kteří mají pravdu, ale nikdo je nebere vpotaz a ještě dostanou BAN!

realy ? takze my jsme ti spatni.

Volume
21-12-14, 15:56
Takovej sloh o hovně .. Kdybys radši natočil demo místo toho plakání v padesáti řádcích nesmyslů. Když admin vidí, že někdo porušuje pravidla, většinou to ihned řeší, nevěřím že by někdo z AT přišel, koukal 5minut jak je tam bordel a pak si odkráčel jinam.

St3ny
21-12-14, 16:34
Můžu mluvit za sebe ... že ono je dost těžký se seznámit se situací, když každý se tam dohaduje atp... Jedni řvou na Ct jedni zase na mne... a vždy abych se obeznámil a věřím, že to tak dělají i ostatní, zůstáváme abychom viděli, proč se tolik "křičí".

messi555
21-12-14, 16:44
Volume já se ti můžu popravdě úplně vysrat na demo:-) Je jasné, že admini nechcou slyšet kritiku.Zvykli jste si nato, že vy ste ti nejlepší, ale tak to chlapče není:-) Ridiku nikdo nemluví o konkrétních jménech a neříkám, že zato můžete jenom vy, ale jak jsem psal řešení některých adminů je prostě směšné!

messi555
21-12-14, 16:46
Volume ty si klasický příklad nevěřím tomu atd. atd. mě vůbec nezajímá čemu ty věříš :-) Já jsem napsal to co jsem napsal a jestli tě to nezajímá tak se zamysli tato slohovka nemá být nějaká urážka ale k zamyšlení a jestli si to nepochopil a chceš se tady hádat a obhajovat tak na to se vyser. :-)))

Volume
21-12-14, 17:03
Bez dema jsou takovýhle stížnosti k ničemu. Pro mě za mě se na demo vyser, ale pak si nestěžuj že to nikdo neřeší když jsi neschopné hovado a dělá ti problém do konzole napsat record a název dema.

Britny
21-12-14, 17:39
Na jednu stranu má Eso pravdu, že když tam není admin/spešl tak si tam dělaj co chtěj, vím to, když sem tam třeba pod fejk nickem, nebo inkognito :D že prostě když píšu do chatu, tak je to ignorace, to teprve až když promluvím už vážně naštvaným hlasem, tak se začne něco dít, ale takto obyč hráč asi nemá šanci. No na druhou stranu když už vidíš eso že tam je bordel a admin nikde, tak začni točit demo a potom ho sem hod, určitě když to bude vidět víc adminů, tak ty zákazy dostanou, já se nebojím dát i delší, pokud zneužívaj nepřítomnost admina.

Grakon2702
21-12-14, 18:30
Je potřeba ty malé fakany seřvat a udělat jim před celým serverem takovou ostudu, že se budou stydět na ten server znova lézt. Mnohem účinnější než dát bezeslovně BAN nebo přesun. Dámy adminky to mají lehčí, protože z jakéhosi důvodu z nich mají lidi větší respekt než z pánů :D. Před tím seřváním by bylo však vhodnější nejdříve v klidu vysvětlit, že by se měli chovat jinak :).

Nakladana Okurka
21-12-14, 18:46
Na jednu stranu s tebou souhlasím, na druhou stranu to vidíš děsně zaujatě a špatně. Admin či spešl, který dojde na server, slyší od CTček, že oni nic, že nevědí co se děje a Téčka do toho začnou spamovat. To pak máz toho dotyčný spešl/admin hlavu na větvích... A nechápu absolutně, proč si vyjel na Volumeho s tím demem? Však má pravdu, admin nemůže přijít na server a vybanovat to tam jen proto, že "někdo řekl". Chtělo by si to nejdříve zamést před svým prahem, pak řešit ostatní..
Ještě k tomu co psal Eso.. S tím, že k CT lezou lidi, co neumí simonovat a jsou zkrátka jako CT nepoužitelní, s tím nic neuděláš.. A rozhodně ne tím, že půjdeš na fórko a seřveš tu jb AT.. (Eso, neber to jako hate, v něčem s tebou souhlasím, je to jen můj nepodstatný názor).
A to, že CT ignorují chat všichni víme a máš pravdu, že normální JB hráč, který dostane FK a CT mu pak nechtějí dat vd, se VDčka nedočká..

E: Eso to máš taky pravdu no ...

messi555
21-12-14, 19:22
Okurko já stebou souhlasím i se všemi ostatními, ale okurko problém s Volumem je ten, že on napíše sloh o hovně a pak se začne do mě obouvat a to je jako vpořádku? Proto jsem na něj použil slova jaké jsem použil.Hráči, kteří se semnou baví normálně, tak i já se snima budu tak bavit.A jak jsem psal nemá to sloužit ktomu abychom se tady povraždili, ale abychom se nad tim zamysleli a to hráč jménem VOLUME jak vidím odmítá :-) A já se nenechám urážet do nějakých neschopných hovad to ať se ten frajírek radši zamyslí, protože jak pozoruju tak jediný, kdo se tu chová jak hovado jen on. :-)))

Ridik :D
21-12-14, 19:23
a poresne proto tam nemam prava jelikoz moje reseni bylo prilis moc tvrde.

Brain_Legend
21-12-14, 21:52
Myslím, že demo je najlepšia volba....

Indian0
22-12-14, 00:07
Dobrý den všem, kdo toto budete číst.Chtěl bych říct jen pár vět, které se týkají jailbreaku.Dám hned takový příklad.Vezměte si, že CT (policisti) dělají "půlku mapy" nesmysli(při HVD nejsou ve zbrojce,zabíjejí mimo zbrojku,rozdávají zbytečné a nesmyslné FK a spousta dalších věcí), T (teroristi) těm se to samozřejmě nelíbí a píší to do chatu, kde je CT (policisti) ignorují nebo si to ani nepřečtou a hrajou si vklidu dál.T (terorista) dostal neoprávněný FK tudíž má právo požadovat VD (volný den), ale když to T (terorista) napíše do chatu tak jediné co uslyší je ignorace od CT a nebo dokonce dostane zabití další!!!.Dále příjde admin, neví co se děje, tak ho všichni chceme seznámit se situací, která se zde odehrává,odehrála, ale "PAN" admin místo toho, aby si nechal vysvětlit co se děje, tak místo toho dá ban hráči, kterého nebudu jmenovat za údajný spam, ale CT stále nic!!.Když jsem toto viděl a chtěl jsem, aby každý byl brát stejným metrem, tak se samozřejmě nic nestalo a dál se hrálo.Dokonce jsem dostal kick, který možná byl oprávněně, ale to jenom, protože jsem chtěl "PÁNU" adminovy vysvětlit co ty CT dělají za neplechu.Samozřejmě když mě nevyslechl, tak jsem neváhal použít nějaké to sprostější slůvko, které BYLO NA MÍSTĚ!Poté samozřejmě admin nic nevymýšlel a radši ze serveru odešel, než aby situaci řešil.CT si dál dělali co chtěli a celá hra stála za :-).Osobně si myslím, že admini někteří neberou svou funkci tak vážně jak by měli a jak slibovali, když si žádali o práva.Nevidím to jenom já, ale i další spousta hráčů, kterou si myslím, že to taky mrzí.Jako jestli admin příjde, nenechá si vysvětlit a začne banovat T, když 90% na tom mají CT, tak potom to můžeme celé zrušit a hotovo.Jsou jistě danná pravidla, která by se měla dodržovat a ne porušovat.Nebudu tady říkat, že já je "neporušuju občas", ale to jenom proto, protože chci hráče pobavit, aby to nebylo tak "suché".Jak se asi musí cítit ti hráči, kteří mají pravdu, ale nikdo je nebere vpotaz a ještě dostanou BAN!.To je si myslím opravdu k zamyšlení?Toto je ten "nejmenší" problém, kterým jsem chtěl ukázat jak to tam často chodívá.Příběh co jsem psal jestli to tak můžeme nazvat je pravdivý a chtěl bych, aby si to každý probral jak zváží a taky říkám, že stímto NESOUHLASÍM dost velkým způsobem:-) Děkuji váš EsO PrOfEsIoNaL.

PS: za chyby se omlouvám, ale o ty si myslím vůbec v tuto chvíli nejde.

S polovicou súhlasím čo si tu napísal. Ale ak príde admin a CT už hrajú podľa pravidiel tak im ban nedá. A ak admin vidí že T je nasraté, hoc aj spravodlivo, tak ho potrestá ak porušuje pravidlá (uviedol si spam, vulgarizmy). Ja však keď vidím hráča s ktorím viem že budú problémy točím demo. Jelikož Britny má sakramentsky pravdu že keď nie sú na serveroch admini tak hráči tam robia bordel. Taktiež nie som neviniatko a ak ja robím bordel jedine s účelom zabaviť ostatných. Hoc stále musím počítať s banom. Ale myslím si že ide hlavne o to hráča zabaviť na týchto JB serveroch.

gre
22-12-14, 09:47
Keby ste dali práva mne vyriešim všetky problémy portálu.

KeYo
22-12-14, 10:38
Keby ste dali práva mne vyriešim všetky problémy portálu.

on by totiž nebol potom už žiadny portál

gre
22-12-14, 11:06
on by totiž nebol potom už žiadny portál

njn

Kotel
22-12-14, 11:19
Lol, admin si nenechá ujít sebemenší záminku k banu. Tudíž tomu nevěřím. A jinak se s tím nic dělat nedá. JB je freestyle server.

Charon35
22-12-14, 12:17
Pokiaľ CT nerobí problémy, tak admin ani spešl nemôže nič robiť, lebo neporušuje pravdilá. Nepresunie ho len preto, že "je menej zábavný ako iný". JB je mód, ktorý sa banuje osobitne, špecificky. Takže neexistuje systém, ktorým by sa admini riadili, aby brali všetkých jedným metrom. Aj ked sa o to snažia, ale proste pri toľkých voloch sa to nedá.

MrJack
29-12-14, 10:48
Toto sa neporieši, veď si to uvedomte. Síce áno, všetci máte časť pravdy, ja s vami súhlasím a bol by som rád, keby sa to zmenilo. Ale to sa ZMENIŤ NEDÁ.

Nakladana Okurka
29-12-14, 12:39
Toto sa neporieši, veď si to uvedomte. Síce áno, všetci máte časť pravdy, ja s vami súhlasím a bol by som rád, keby sa to zmenilo. Ale to sa ZMENIŤ NEDÁ.

Proč píšeš do starých témat, které jsou defacto vyřešeny?
A pises v podstatě to same, co tady napsali lidi před tebou?

MrJack
30-12-14, 12:57
Zasa pravidlovanie a kokotiny. Toto je otvorená diskusia a zaujíma ma, preto píšem svoj názor. Kým nieje zatvorená, môžem do nej písať. Lock na nej nie je tak do mňa nepchaj chujoviny o starých témach, lebo sa týka aj mňa a chcem na ňu odpovedať vlastný názor, a ten je hore uvedený. Na to slúži LOCK.

Charon35
30-12-14, 13:02
Na to slúži LOCK.

ok teda, tak Lock. :D