PDA

Zobrazit normální verzi : Wacraft 3 Turnaj



KeYo
21-12-14, 19:10
Warcraft III TURNAJ

Turnaju sa môže zúčastniť káždý, kto vlastní hru Warcraft III + Warcraft Frozen Throne (Pokynu ku stiahnutiu: http://csko.cz/forum/showthread.php?34249-Warcraft-3-Frozen-Throne-Turnaj )

Ako to bude prebiehať:
Zatiaľ to vyzerá, že sa turnaju účastní 8 ľudí, takže by som to dal ako každý sám za seba. Boli by 2 skupiny (skupina A a skupina B) a 2 prvý zo skupiny by postúpili ďalej. Potom by si proti sebe zahrali 1A-2B a 1B-2A.. Výťazi, z týchto dvoch zápasov by postúpili do finále.
Hrali by sa mapy max pre 4 hráčov, aby sa zápas nehral moc dlho. Pri zápase by bola vždy prítomná ešte jedna osoba, ktorá by dokázala, že v danej bitke vyhrala daná osoba. (táto osoba samozrejme nebude stavať základňu ani nič, bude mať postavenú len 1 budovu aby ju to nevyhodilo, že prehrala a nebude prekážat, keď si bude chcieť hráč na jej území, kde začala obsadiť zlatý dol.) Táto osoba je kvôli tomu, že neexistuje žiadne demo a mohol by sa nájsť niekto, kto by chcel namietať že vyhral on.

Ak by sa našlo dostatok ľudí, mohlo by sa to zahrať aj 2V2, čiže ak viete, každý si nájdite jedného do teamu a napíšte sem svoj team :)

Odmeny:
Pre hráča, ktorý by skončil ako prvý by bola odmena VIP na 2 mesiace + zlatá medajla
Pre hráča, ktorý by skončil ako druhý by bola odmena VIP na 1 mesiac + strieborná medajla
Pre hráča, ktorý by skončil ako tretí by bola odmena bronzová medajla
(Medajle budú ako odmena ak sa budú dať spraviť)
Sponzorom VIP je BaGEr258

Pravidlá:
Žiadne CHEATY
Je zakázané stavať si 1 budovu v odľahlých častiach mapy, aby Vás bolo ťažšie nájsť.
Je zakázané zničiť vśetky budovy osoby ktorá dohliada na zápas.

Konanie turnaja: Prvý januároví týždeň, deň a čas sa ešte upresnia:)

Cream.
28-12-14, 16:49
Tak jak to vypadá ? :D

Bager258
28-12-14, 17:19
Neviem, KeYo ma požiadal aby som to urobil lenže keď to spravím zas ma all zhejtuju. Buď nebude vadiť že to spravím alebo jebem na to.

Čiže dal by som to 5.-6.1. tj. Pondelok-utorok.

KeYo dá nový patch teda 1.26 ak sa nemýlim. Spravím návod na Tunngle kde sa všetci v ten deň napoja aby mohli hrať proti sebe. Nejaké dotazy ? Ak chcete, nemusím to robiť a ani sa snažiť o niečo.

E: Hrať sa bude 1v1 aby to nebolo na dlho.
Bude sa hrať asi KO systém.. minimálne 8 teamov.

Cream.
28-12-14, 20:55
Tak keyo by mohol prestať nato jebaťa začať aspoň robiť niaký zoznam hráčov, pravidlá, mapy ktoré sa budú hrať bo aspoň systém jak sa to bude hrať :D

KeYo
28-12-14, 21:20
Tak keyo by mohol prestať nato jebaťa začať aspoň robiť niaký zoznam hráčov, pravidlá, mapy ktoré sa budú hrať bo aspoň systém jak sa to bude hrať :D

mapy a pravidla su napisane uz.. mapysi vybere kazdy sam ktoto bude zakladat.. a budu sa hrat mapy max pre 4 hracov.. ak sa bude hrat 1v1 a ak teamy 2v2 tak max pre 6 hracov.. a hraci su vypisany v threade sanketou

Bager258
01-01-15, 16:11
ODLOŽENÝ NA DOBU NEURČITÚ

Začiatok : Kvôli hráčom na dobu neurčitú.

Kto ? Každý kto má stiahnutú hru. viz. KeYov príspevok.

Teamy : Prihlásiť sa do turnaju môžete tu ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?35496-Prihlasovanie-sa-do-Warcraft-3-Frozen-Throne-Turnaju&p=323227#post323227

Hrá sa KO systém. Kto prehrá vypadne alebo pri semifinále prehratý o 3. miesto a víťazi o 1. miesto.

Počet teamov 8. Pri veľkom záujme 16 (asi nie) !

Hrať sa bude pomocou LANU a to cez Tunngle ktorý stiahnete TU ---> http://www.tunngle.net/en/download
Musíte sa zaregistrovať na Tunngle a prihlásiť sa veci do roomky ako meno a PW dostanete pred začiatkom turnaju.

Warcraft môžete stiahnuť tu kto nemá ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?34249-Warcraft-3-Frozen-Throne-Turnaj

Hrať sa budú mapy max pre 4 hráčov aby to nebolo nadlho. Hráči sa zhodnú na mape a jeden s tej dvojice vytvára lan.

Rozpis bude až budú zapísané teamy.

O turnaj sa stará Bager a KeYo.

Bager258
03-01-15, 14:14
Ak sa do 15.1.2015 nahlási dosť teamov tak to bude 2v2 ak nie bude to 1v1.

KeYo
03-01-15, 15:08
Zistili sme, že vo W3 môže byť spektator.. takze vy budete v phode hrat a jedna osoba vás bude len spectovat.. a ak bude velka účasť, a podarí sa nám streamovanie, tak budeme aj streamovať:)

Bager258
17-01-15, 13:36
Turnaj preložený na 24.1.2015 z dôvodu nedostatku hráčov a ja dnes nemôžem :/

Bager258
24-01-15, 20:29
Kvôli nedostatku hráčov odkladám na dobu neurčitú, až budú hráči môžme hrať.

Bager258
10-02-15, 21:09
Rozhodol som sa s Keyom že to nebude... malá účasť. Všetky temy ohladom tohto lock prosím. Ďakujem.