PDA

Zobrazit normální verzi : unban..nechapacka (k1x power)



neorest
23-12-14, 00:42
Cauko..pred chvili jsem torchu nezachapal..cs hraju celkem dlouho,ted uz fakt jen pro zabavu..nehraju nikde jine nez na serverech csko.cz mam z tehle stranky stahlej i patch pres ktery hraju.Asi pred 15ti minutami jsem dostal ban za wh od admina "k1x"..Trosku jsem to nepochopil :D at mi treba posle demo nebo tak neco...nechpau jak takovy lidi muzou byt admini co dostanou 3krat hlavu a hned daji ban :D je mi to fuk..najdu si jinaci server..jen me to celkem pobavilo...a nestalo se mi to poprve..proto to uz resim..musel jsem obetovat svuj cas tim ze jsem se registroval na tohle pripitomele forum abych si mohl postezovat ikdyz bych vubec nemusel ...nevim kvuli ceho,zadne wh nemam ... at mi posle nejaky dukaz ...nevim jestli ten duvod je proto,ze hraju na ns.. steam jsem vyradil z duvodu ze hraju na pracovnim notebooku z integrovanou grafickou kartou ktera mi proste nevytahne tolik fps na to abych mohl hrat nejake ligy...a venovat tomu vice casu..proto mam v pc jen tady ten patch na kterem obcas zaparim ..a celkem me to fakt sere protoze jsem si na ty servery zvykl a uz tam tech par lidi znam co tam hrajou pravidelne jedna se o servery classic,dd2 only,mega pub...tak bych zadal o unban..a kdyz to nepujde tak aspon o nejaky dukaz a vyjadreni hlavne admina "k1x" :D to by me fakt zajimalo ...normalne jsem tohle nikdy neresil ale tohle me fakt docela spise rozesmalo nez nasralo...pekny vecer a stasne svatky

neorest
23-12-14, 00:44
jinak sorry za ty chyby :D ale nebavi me psat slohovky tak je pisu strasne rychle :D

Koprakek
23-12-14, 00:57
Dodej výpis z konzole ( připoj se na server akdyž tě to kopne tak jukni do konzole a skopíruj) to viz* csko.cz/unban

neorest
23-12-14, 01:03
ok..byl bych rad kdybych dostal unban...ale o to vic mi jde o vyjadreni samotneho "k1x" :D .. nebo spis jak nekdo muze rozdat neopravneny ban...kdysi jsem byl taky admin na takovem publicu ktery mel kamos..a jen jsem mu tam vypomahal z tema detma co hackujou a vzdycky jsem si kazdeho dukladne prospectoval.. ale tohle mi nejde do hlavy

hofy
23-12-14, 12:12
Ban už byl zrušen, prý to byl překlep, omlouváme se.