PDA

Zobrazit normální verzi : Whitelist



Latins
23-12-14, 11:03
Čao.
Nemohl by se dát na MC server dočasně Whitelist, než se zprovozní rezidence (nevím jak se to jmenuje)?

Don KartagenaCZ
23-12-14, 11:07
Čus.Co jsem četl tak, tak server bude off dokud nebude vyřešen problém s ochranou budov.
Tkže server bude přístupnej hráčů až bude hotov. Počítám že se tam hodí Whitelist ale jenom pro adminy.

Latins
23-12-14, 11:12
Ok, takže máme zhruba 2 týdny. Do té doby asi nic nebude. Dobře chápu, díky za Echo.

Don KartagenaCZ
23-12-14, 11:17
Ok, takže máme zhruba 2 týdny. Do té doby asi nic nebude. Dobře chápu, díky za Echo.

Možná že dneska bude v provozu. Teda jestli plugin kterej našel Kotel bude fungovat normálně tak bychom se mohli ještě dneska dočkat :).

Mocho
23-12-14, 11:31
Doufáme v tom že určitě bude fungovat protože jinak nemužu no lifeřit na minecraftu :splachnout:

Kotel
23-12-14, 11:49
Nejdřív musíme najít nějaký plugin na ochranu pozemků. Jediný normální byl residence a ten už se neaktualizuje.

Bujak
23-12-14, 13:04
Nejdřív musíme najít nějaký plugin na ochranu pozemků. Jediný normální byl residence a ten už se neaktualizuje.

Niektore servery si ho upravili na 1.8 . Neviem ci niekto vie upravit plugin. Ked niekto vie tak nech napise.

Kotel
23-12-14, 13:27
Tak zatim je tam grief prevention. Když někam dáte truhlu, tak se kolem ní udělá chráněná oblast, která by se sama měla postupně zvětšovat. Žádným příkazem nejde rozšířit nebo nijak nastavit, ale prej to je nejlepší plugin.

Don KartagenaCZ
23-12-14, 20:03
Tak zatim je tam grief prevention. Když někam dáte truhlu, tak se kolem ní udělá chráněná oblast, která by se sama měla postupně zvětšovat. Žádným příkazem nejde rozšířit nebo nijak nastavit, ale prej to je nejlepší plugin.

Zajimavej plugin :). O tom slyším prvně :). Jenom mám otázku když se rozšiřuje chráněná oblast, tak by mě zajímalo na jakém principu se rozšiřuje a nemohlo by se stát že by se ta oblast tak, že by byla pak po celým světě ?

Martin17CZ
24-12-14, 00:05
Zajimavej plugin :). O tom slyším prvně :). Jenom mám otázku když se rozšiřuje chráněná oblast, tak by mě zajímalo na jakém principu se rozšiřuje a nemohlo by se stát že by se ta oblast tak, že by byla pak po celým světě ?
Cau , mc uz moc nehraju ale na kamosovo serveru jsme taky meli takovy plugin .. ale on se rozsiril jen do urcite vzdalenost .. ale hlavne okolo toho musis obcas stavet nebo aspon se pohybovat protoze pak se naopak zmensuje

Bujak
24-12-14, 00:55
hodil som na server white list z dovodu prevencie griefu a kradeze.

bobo19
24-12-14, 11:18
Bujak takze to mame brat ako taky vianocny darcek od teba pre nas jop? :D

Latins
24-12-14, 11:45
Ok, takže server je dočasně uzavřen?

Bujak
24-12-14, 12:12
Ano , je to vianocny darčer.

Kotel
24-12-14, 13:13
Zadnej whitelist tam neni, tak nevim. A znicehonic prestal fungovat grief prevention plugin. Nevim, jestli je to tema zmenenyma truhlama, ale oblast to nezabezpeci. Asi ted nema smysl spoustet server, protoze si to dela, co chce. jeden to nastavim, funguje vsechno a dalsi nefunguje nic.

bobo19
24-12-14, 13:31
No ked teraz nevysiel ziadny plugin residencii podobny tak musime pockat.... Ale jedno mi vrta hlavou preco by sme nemohli hrat len tak ako doteraz tie dva dni.... Ludia co tam hraju nesu az taky blby aby niekomu griefovali majetok.... A ked uz by sa taky jedinci nasli tak proste perma ban a poskodenemu vratit poskodene rollbackom....hm?

Kotel
24-12-14, 13:45
Tenhle udajne nejlepsi plugin je uplne k nicemu. Resku vytvori jenom pri prvnim polozeni truhly a dalsi uz nejdou vytvaret ani po smazani ani zadnym prikazem. Asi by pro me nebyl problem upravit rezidenci, ale to bych musel delat po kazdym updatu, coz jsem delal predtim a je to moc casove narocny kvuli par hracum, co sem mozna zavitaji. Radsi udelam nejakou jinou hru.
někdo se ozval, že by s tím pomohl, tak mu k tomu dám přístup. Nikdo jiný tu teď asi není.

bobo19
24-12-14, 13:57
no keby ten dotycny to spravil tak si nemyslim ze je to potrebne prepisovat po kazdom update (teda je to potrebne ) ale mi by sme nemuseli mat kazdu verziu kde pridaju par novych veci... dajme tomu hrali by sme na tejto verzii pol roka alebo rok a ptm by sa zase updatlo na najnovsiu verziu ?

Kotel
24-12-14, 17:13
Takze server se celej predela a uvidime.

Joseph
24-12-14, 21:25
co tak sa vysrat na celu 1.8 a hodit s5 staru verziu.

Bujak
24-12-14, 21:41
co tak sa vysrat na celu 1.8 a hodit s5 staru verziu.

A potom budu ludia zase plakat preco nedame na 1.8 atd. Pytal si sa toho hraca?

Joseph
24-12-14, 21:53
A potom budu ludia zase plakat preco nedame na 1.8 atd. Pytal si sa toho hraca?

Lepsie ako nic, napisal som mu, hadam odpise.

Kotel
25-12-14, 13:30
Server je v provozu, rezidence fungujou atd.

Joseph
25-12-14, 14:05
Server je v provozu, rezidence fungujou atd.

Dik kotlik mas umna v lete na zraze pivko :D

Bujak
25-12-14, 14:20
Dik kotlik mas umna v lete na zraze pivko :D

Kup mu aj za mna :D

AlternativníPravda
09-01-15, 16:11
Z duvodu opět nefungujících resek, jsem nahodil whitelist. Do odvolání je server pro veřejnost vypnutý

AlternativníPravda
09-01-15, 16:18
RESKY OPRAVENY.

případné stráty na majetku hlaste adminum nebo tady na foru

ZeMi7
09-01-15, 18:53
Pokud jste přišli o nějaký majetek kvůli nefungujícím rezidencím (grief), založte si thread ve stížnostech.