PDA

Zobrazit normální verzi : Přání (nejen k Vánocům)



AlternativníPravda
23-12-14, 22:54
Né každý bude zítra smrdět zde na foru a tak mi dovolte vám všem (ano i unihocovi)


Popřát krásné a klidné prožití svátků vánočních, hodně splněných přání od Ježíška
ale taky hodně úspěchů v novém roce.



A teď osobní přání:
Kotlovi přeji nějakou pěknou slečnu, aby už neměl čas na csko a nenutil nás kupovat VIP jen proto aby měl co do huby.
Unihocovi přeji, aby dostal rozum a přestal psát takové voloviny, to samé přeji i hráčům marsXYZ, bagerXYZ, Lo7oR.
Jerrymu přeji, aby se k moci dostali komouši a zavřeli ho.
Znedlobovi přeji hodně odběratelů shlédhnutí, velkou návštěvnost na streamech a ještě víc utubemoney.
MODum přeji, aby dále mazali offtopic, flame a podobné posty, díky kterým toto forum žilo.
CSadminteamu přeji hodně whčkářů, shčkářů, abčkářů a buhvíčehoještěčkářů na serverch
MCadminum přeji, aby jim server fungoval, nebyly na něm žádné problémy.
Tamponklubu bych popřál ať je csko nepřetane bavit, přece jen bez holek by to nebylo ono. (ano jsem hovado)

Světová přání
Kate Upton přeji aby si našla pořádného chlapa (mě), to samé přeji i Katy Perry a Emmě Watson.
Zemanovi přeji hodně vypité slivovice a hodně krásných rozhovorů pro Český rozhlas.
Světu přeji mír a lásku (kecám, sex, drogy a rock´n´roll)

Sám sobě přeji hodně založených témat, nejlépe tak dementních jako toto. Potom krásné ženy a víno, nejlépe v neomezeném množství. Potom Ferrari FXX K, 150 tun zlata a růžový bublifuk.

Toto téma může dále sloužit jako koutek pro přání, tak neváhejte a popřejte každému něco pěkného (například syfilis).

KeYo
23-12-14, 22:57
Aj ja tebe prajem krasne prezitie sviatok v kruhu najblizsich:)

DelteN
23-12-14, 22:58
A na mňa si zabudol? :splachnout:

znedlob
23-12-14, 23:11
Děkuju moc Knoxiku, tobě taky :3333333333333333333

Bager258
24-12-14, 08:15
Ďakujem že si ma aspoň spomenul a tebe tiež pekné Vianoce a sviatky.

3k a Jerry
24-12-14, 08:53
Štastnou chanuku a hodně plynu (akože at rusko neotočí kohoutkem)..
:van17::van10:
Knoxov1 zas přejem aby se na něj otočila i nějaka holka a ne jen kluci, jako tomu bylo doposud..

mars369
24-12-14, 10:31
Tiež ti praje Štastné a Veselé Vianoce Knoxi.

UNHCZ
24-12-14, 11:45
Díky Knoxi, budu se snažit, užij si Vánoce a přeji všem hodně úspěchů do nového roku :D