PDA

Zobrazit normální verzi : BaseBuilder na YouTubu !



YETTCZ
24-12-14, 12:19
Ahoj.. Jak jsem slíbil, tak jsem dodržel.. Videa na YouTubu z portálu csko.cz/kotelna ..
https://www.youtube.com/watch?v=e60lLxKo4oQ

s pozdravem, f1xxer#

Safe.config
24-12-14, 14:00
No.. podle mého video úplně o ničem. Žádně mluvení, žádná ukázka jak to stavíš..hudba mě taky nezaujala.. ale to už je o vkusu. V podstatě jen záznam z toho, jak střílíš.. pořád a pořád a pořád na mapě, kde je přežití nejlehčí, protože tam jsou bloky dlouhé až do aleluja..Prostě nuda. Proto pro příště: Klidně i zrychlená ukázka jak to stavíš.. s těma barvama bych si až tolik nehrál.. nejlépe jen efekty na začátek a pak jen skoro čistej záznam ze hry.. Trošku zrychlit.. možnát slabší efekt.. ale s barvama si už nehrát. Méně je někdy více. Peace

replika
24-12-14, 18:38
je to suche ale snaha tam bola :)

Martin17CZ
26-12-14, 00:24
Ahoj , no ... video se mi moc nelibi ani me nezaujalo .. proc ? je to naprosto o nicem .. priste bych radsi udelal ukazku toho jak to stavis :) a do toho bych mluvil a pak kdyz bych strilel tak bych pustil hudbu . A ten timelaps bych take vynechal ...Pokud se chces inspirovat najdi si na YT Likan's Channel a ten te nauci jakykoliv kemp je videt ze bb hrat fakt umi :) .
Jinak snaha taky byla :)
Driv jsem take hral bb ;)