PDA

Zobrazit normální verzi : lusi --> BUBEN



lusiii
24-12-14, 13:33
Vypis z konzole:


AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < lusi >
[AMXBANS] Tvuj nick: lusi
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1559623196
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1559623196
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.108.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.108.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < BUBEN >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zaujimalo by ma preco ste mi zamkli moju ziadost, nedali mi ani moznost vyjadrit sa, lebo sa neda odpovedat. Vas super link mi nejde ani otvorit (The requested URL /hltv/27049/27049-1412141256-de_dust2.zip was not found on this server.) Nechapem narazke ze "je jasne, ze ten programcek si neinstalovala ty." - chce mi tu niekto povedat ze za to ze som baba neviem si nieco nainstalovat? Tvarite sa jak keby ste zozrali celu encyklopediu, pankovia vesmiru, robite si tu ziadosti, posudky, jak keby ste boli uradnicky na poste a pri tom za pocitacom sedite od rana do vecera, spoteni a s jebakami na cele, ano frajer mi radil kam mam strielat ked zomrel, lebo mne to az tak nejde, mozte sa ist posrat aj vase cele csko. Majte sa a studujte si dalej vase dema, dufam ze si pri tom hladkate tie vase tinedzerske fuziky.

matis
24-12-14, 13:39
tu je prva ziadost > http://csko.cz/forum/showthread.php?34814-demo-k-posouzen%ED-lusi-gt-BUBEN
tu je demo > http://csko.cz/dema?UPD=Mq2Z1dbi

dost silne slova od nejakej zasranej baby co este nema ani kramy...co myslis, kde si? traja admini potvrdili pritomnost cheatov, tak aka politika, ci je na to niekde zakon ako pristupovat k cheaterom?

zlata moja a uz ked sme pri tom >


Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel





Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
Pouštění pastí na Deathrunu za CT
zapnutý developer nebo fps_override na jump a knife serverech (výjimka je surf)

piratjo
24-12-14, 13:50
Zdravim. Ospravedlnujem sa za tu moju poznamku, ktora vyznela rasisticky voci neznemu pohlaviu. K tvojej ziadosti. Videl som hru aj na inej mape, pretoze tvoja hra na dodanom deme mi osobne nestacila ako dokaz. A na tej druhej mape je jasne wh, nejde teda o radenie polohy spoluhraca. A aj z toho dovodu by som rad poznal nick tvojho frajera. Dakujem.