PDA

Zobrazit normální verzi : Porad mi meno prosim (jiny hrac) --> Nehram GH, lebo som REBEL



ChRaStA
25-12-14, 12:06
Vypis z konzole:



ChR4st4 se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 112472)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Porad mi meno prosim >
[AMXBANS] Tvuj nick: ChR4st4
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1111413630
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:895109966
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.131.128.28
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.131.128.28
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nehram GH, lebo som REBEL >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
ChR4st4 se pripojil k Teroristum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu





Poznamka:






Zdravim...po treti krat sa mi stalo ze som dostal ban za pouzivanie hackov...neni som 15 rocne decko, ktore sa vyziva v hackovani..neviem co tam mate za bordel a co za ,,profi´´ adminov sa vam stara o toto ale je to ubohe..clovek si chce normalne z chuti zahrat a dostane ban za nic? chcel by som vediet na zaklade coho som ho dostal..chcel by som vidiet dokaz toho ze hackujem..kludne ma mozte spectatovat cele dni a uvidite sami ;) ci ide len o to ze nejaky admin sa nudi alebo mu nedala frajerka tak da ban hocikomu ? a este k tomu serveru kde som ho dosta...dust2only ? som ten server asi v zivote nehral ! spravte si v tom prosim poriadok lebo u vas velmi rad hravam a nerad by som s tym prestal..len ma uz nebavi pisat sem stale dookola tu istu spravu...dakujem pekne a prijemne sviatky.

matis
25-12-14, 12:14
nemas kradnut...kup si originalku

http://csko.cz/forum/showthread.php?33053-Porad-mi-meno-prosim-%28jiny-hrac%29-Nehram-GH-lebo-som-REBEL

ChRaStA
25-12-14, 12:19
koľko máš rokov prosím ťa že nevieš ani normálne odpísať na správu hm? neriešime tu moju originálku ale to že vy ste retardovaní a dávate ban za nič ? koľko s tých ľudí čo to hrá ma originál hru ? :) resetujem IP čau :*

matis
25-12-14, 12:30
koľko máš rokov prosím ťa že nevieš ani normálne odpísať na správu hm? neriešime tu moju originálku ale to že vy ste retardovaní a dávate ban za nič ? koľko s tých ľudí čo to hrá ma originál hru ? :) resetujem IP čau :*

mam deved a jedine kto je retardovany si ty...ak si taky blby, ze nechapes co ti pisem, tak sa vrat do skoly a v zivote sa tu uz neukazuj...ok?

cau