PDA

Zobrazit normální verzi : Speslove



Brain_Legend
27-12-14, 12:39
Ahojte, Chcel by som navrhnúť spôspb ako by spešlovia mohli byť nápomocnejší vzdelávaniu aj hráčov, ktorí nemajú steam. Navrhol by som aby každý spesl mal skype kde mu môžu písať NS hráči svoje sťažnosti, hlásenia a dotazy. Sám to robím od kedy som spesl a tie decká z NS mi tam píšu svoje prosby. Nech ich naučím atrakciu, dotazy na pravidla alebo keď niekto u CT znepríjemnuje hru. na tento Thread čakám hejty pretože je to viac práce pre speslov a kto by chcel viac práce. uznávam, že aj mne už nervy visia na vlásku keď mi niektorí neskúsení hráči píšu úplné sprostosti. Lenže vždy si poviem keď tu nikto nebude nikto kto im na to odpovie kedy sa to naučia...

Tupelko
27-12-14, 13:12
Je fajn, že se snažíš pomoct hráčům, ale ne vše se dá realizovat. Tohle je jen na spešlech a adminech jak s tím naloží. :happy:

Grakon2702
27-12-14, 13:43
Nápad dobrý, ale trošku nepromyšlený. Já bych třeba svůj skype nechtěl mít zaspamovanej desítky zpráv od desítek přidaných lidí, které ani neznám. Pro mě osobně by bylo pohodlnější takové věci řešit přes steam (účet tam má každý zadarmo), ale zase nechci mít 200 přátel ve friendlistu. Nejlepší by bylo při hraní mít zapnuté fórum, kde mi mohou do nově zprovozněného chatu napsat zprávu. Taky existuje hlášení ve hře, na které může přijít admin.

Volume
27-12-14, 14:47
Ty se doma asi hodně nudíš co ?

Indian0
27-12-14, 18:07
Ahojte, Chcel by som navrhnúť spôspb ako by spešlovia mohli byť nápomocnejší vzdelávaniu aj hráčov, ktorí nemajú steam. Navrhol by som aby každý spesl mal skype kde mu môžu písať NS hráči svoje sťažnosti, hlásenia a dotazy. Sám to robím od kedy som spesl a tie decká z NS mi tam píšu svoje prosby. Nech ich naučím atrakciu, dotazy na pravidla alebo keď niekto u CT znepríjemnuje hru. na tento Thread čakám hejty pretože je to viac práce pre speslov a kto by chcel viac práce. uznávam, že aj mne už nervy visia na vlásku keď mi niektorí neskúsení hráči píšu úplné sprostosti. Lenže vždy si poviem keď tu nikto nebude nikto kto im na to odpovie kedy sa to naučia...

Nie každý má takú povahu ako ty Brain že sa snaží každému helfnúť. A ide aj o to že deťúrence chcú mať všetko pod nosom. Hoc Google im helfne skoro so všetkým. Akurát tak neovplyvní lenivosť.

Nakladana Okurka
27-12-14, 18:10
Ahojte, Chcel by som navrhnúť spôspb ako by spešlovia mohli byť nápomocnejší vzdelávaniu aj hráčov, ktorí nemajú steam. Navrhol by som aby každý spesl mal skype kde mu môžu písať NS hráči svoje sťažnosti, hlásenia a dotazy. Sám to robím od kedy som spesl a tie decká z NS mi tam píšu svoje prosby. Nech ich naučím atrakciu, dotazy na pravidla alebo keď niekto u CT znepríjemnuje hru. na tento Thread čakám hejty pretože je to viac práce pre speslov a kto by chcel viac práce. uznávam, že aj mne už nervy visia na vlásku keď mi niektorí neskúsení hráči píšu úplné sprostosti. Lenže vždy si poviem keď tu nikto nebude nikto kto im na to odpovie kedy sa to naučia...

Každý si musel projít začátkami JB sám. Podle mě toto se naučíš praxí, ikdyž rady jsou jen plus. Ovšem povinností hráče je, si přečíst pravidla.. Když je neporuší, tak ho nikdo zbytečně hejtovat nebude a jak jsem říkal - JB se naučíš hrát praxí.
Jak říká Grakon - steam učet je zadarmo a Skype je spíše na osobní věci.

Mr.ADIO
27-12-14, 19:17
Je to od tebe hezké, co pro ty hráče děláš, že jim chceš nějakým způsobem pomoct, ale je to každého věc. Spešl je hráč, který má dohlédnout na pořádek na serveru, to jestli už někomu ve "svém volném čase" pomůžeš či přiučíš nějaké nové věci je jen na tobě.

Brain_Legend
27-12-14, 19:40
Máte pravdu...všetci...a ďakujem aj za pekné poklony. narážam len na to, že vekový priemer Jb na kotelne je niekde pri hranici 14 - 15 rokov a tam ho držia aj tak len niektorí strarší old Jb hráči bez ktorých by tento server ani nebol. Viem, že nikoho nemôžem núťiť aby sa nechal tými hráčmi zaspamovať blbosťami. Lenže čo je potom riešením ako povedal Grakon, môj prípad to síce není ja mám čo žiadosť na steame to friendlist, ale viete povedať naisto, že každého takto prijmete ? a to Forko myslim, že oni si asi nevedia ani zaloziť profil (viem ze je to smutné a ze CS by malo byt od 15 ale toto su predstavy realita je ina). A aj ak si ho zalozia tak 90 percent staznosti su hluposti, ktore im musi vysvetlit naozaj niekto ochotny lebo dakedy vás z nich ide kleknut. Preto som myslel, že spešlovia by takto mohli pomoct pretoze aj spesl (sice to neni admin ale predsa) je nejaka ta zodpovednost a povinnosti a naozaj by to mohlo byt viac nez len prist na server a povedat mas mik aha ok a odist....Ale dakujem ze aspon ste pochvalili moj napad :)