PDA

Zobrazit normální verzi : Michal



Michal
27-12-14, 22:05
Vypis z konzole:
Hráč *!ENDE!*
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:45396698
IP adresa 213.181.130.241
Udělen 27-12-2014 - 21:45
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 03-01-2015 - 21:45 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 41 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] MFK, demencia
BAN dal Admin human (human)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 3




Poznamka:



Chcem sa spýtať aký MFK ? aká demencia ? prosím demo Veľmi rád by som ho videl určite BAN nerpávom :) prosím rýchlo chcem si zahrať :)

No prosím trchu väčší záujem :) chcem hrať :)

Neviem čo to je :)

human
27-12-14, 22:23
Po pravde demo som ani nevidel. Ban som dal na ziadost spesla. http://csko.cz/dema?UPD=pemTwCye

Michal
27-12-14, 22:25
Pozrem demo :)
A potom sa ozvem Ziaden MFK som nedal Sekundu len kuknem :) Zadist spesla ktory ma nema rad lebo mi nadaval do rodiny a od vtedy si sneho robim posmesky :) tak to ano :)

Ziaden MFK tam nevidim vidim tam len spesla ktory sa o nic nestaral jeden co mal v nicku tie cisla si nebral simona preco sa nestaral o to aby ho zobral ?

UB poprosim chcem si zahrať :)

POPROSIM O OKAMŽITÝ UB ĎAKUJEM ŽIADNU DEMENCIU ANI MFK NEVIDÍM :) Prosím trošku spechám :) Dík :)

human
27-12-14, 22:34
Ub som skratil, reason zmenil a tym s tebou koncim.

Michal
27-12-14, 22:36
Skratil ? teraz uz to neni na tyzden ale na mesiac a prosim shledni demo ziadna demencia ani nic podobne okamzite zrusenie banu ziadam dakujem

poprosim o vyjadrenie dalsich adminov :) stebou sa to neoplati ani nekuknes demo a ides mi davat BAN :)

Ckj zavolam adminy aspon 2 nech sa na to kuknu :)

human
27-12-14, 22:39
Nadaval si tam stale jak retard, skakal si ctkam do reci, tak co cakas? Nech si to pozre aj papez.

Michal
27-12-14, 22:46
Ake skakanie ctckam do reci ? ? ? ? Po 1 roby to každý po 2 za to BAN na 4dni ? Si deláš kozy ne ? :D A naviac nikomu som do reći neskákal :) Len som ich upozornoval keď tak :)

Naviac ctckam do reci mozem skakat len simonovi nie to by si ako admin mal vediet a vecsinou som bol simon ja :)

Poprosim o uplne zrusenie banu alebo nech si to niekto pozre chcem vyjadrenie od inych adminov :)

human
27-12-14, 22:48
Tak nebudes hrat 4 dni za ct ale za tt. zmier sa s tym prosim.

E: Od SWK.


na predchadzajucem mape dal jeden fk potom som sa ho spytal prečo ho dal povedal len tak potom sa vratil a povedal jaj toho som nechcel zabit a zabil dalsieho , na dalsej mape kde je aj natocene demo tak nadaval skakal ct do reci ,demencia

Michal
27-12-14, 23:48
Najviac tam skakal do reci aj tak ten "SPESL" KTORY SA O NIC NESTARAL LEN SA MA TAM SNAZIL ZOSMIESNIT TAK AKO JA JEHO :)

Nezmierim sa stym ban nepravom vyjadrenie od nych adminov poprosim :)

1 FK na minulej mape som dal a nepovedal som ze lebo toho 1 som si pomili s tym druhym a ten jeden poruusil zakaz ak to tak neni poproim o demo .... nic viac som nespravil a ano skakal som ctckam do reci ale iba kli spesloi kedze si tam robil posmesky zo mna tak ako ja sneho ale len som mu odpovedal na to co on vzdy povedal mne a on tiez nemoze pouzivat mikrak kedy chce neplnil to co spesl ma robit kedze tam bolo CT ktore si nebralo simona on mu to mal povedat dalej keox presiel druhe CTcko ani ho nenapomenul ze nema co robit na auticku ale riesite len mna a pritom za toto ban ? by ste mohly vibanovat cely server kazdy tam kazdemu skace do reci a to kazdu hru a pardon ze ja som mal na to aj parny dovovd koli "SPESLOVI" ktory mi tam stale nieco vravel



No a inak keď tam bol ten spešl prečo ma neupozornil že ruším simona lebo ja som simonovi radil :) co je walbug a podobne :)

Aj Keox dostane teda BAN ? aj 918273 aj oni skakaly SImonovi do reci a nejden krat :)

Hm ???? Tak lebo ja tam skakanie do reci ani riadne nevidim potom tam bol adio tak to by mi dal ban zase on a na zaciatku hmm nwm kukni si to demo prosím

hofy
01-01-15, 01:09
Zkráceno - vypršel, lock.