PDA

Zobrazit normální verzi : Spešl



Azi
28-12-14, 15:56
Ahoj,jen na úvod chci říct že vím že admini si vybírají spešl dozorce ale tak co skusím to. :-)
Chci požádat o spešl dozorce.Na kotelně konkrétně na JB serverech hraji přes 1 a půl roku a myslím že za tu dobu jsem toho už hodně pochitil a pravidla celkové znám simonovat umím, s adminama,tak spšlama a hráčema vycházím dobře. Simonovat umím aspoň si to myslím :-D "Snad to tak i je :D " Na jb jsem často v podctatě celý den . :-DD I kdyby to takle nešlo tak napište aspoň jestli by jste mě brali . :-) Díky Azi :-)

gre
28-12-14, 16:02
máš tam gramatickú chybu, ak ju nájdeš dostaneš obrovskú pusu

Azi
28-12-14, 16:04
(y) :-DD

Grakon2702
28-12-14, 16:09
Ahoj,jen na úvod chci říct že vím že admini si vybírají spešl dozorce ale tak co skusím to. :-)
Chci požádat o spešl dozorce.Na kotelně konkrétně na JB serverech hraji přes 1 a půl roku a myslím že za tu dobu jsem toho už hodně pochitil a pravidla celkové znám simonovat umím, s adminama,tak spšlama a hráčema vycházím dobře. Simonovat umím aspoň si to myslím :-D "Snad to tak i je :D " Na jb jsem často v podctatě celý den . :-DD I kdyby to takle nešlo tak napište aspoň jestli by jste mě brali . :-) Díky Azi :-)

Ahoj, spešlů a adminů je momentálně dost a admini si sami vybírají spešly na poradách. Na fóru se takové téma nezakládá, musíš buď napsat nějakému adminovi PM nebo na Steam, aby tě na poradě navrhl nebo čekat, až bude zase nábor. Jinak spešl není jen o tom umět dobře simonovat. To, že jsi na JB celý den, se může změnit a může ti to začít lézt krkem.

Mr.ADIO
28-12-14, 16:26
Když to víš, tak proč zakládáš toto téma ? O spešla se nežádá, toho si musíš zasloužit.

matis
28-12-14, 16:35
Když to víš, tak proč zakládáš toto téma ? O spešla se nežádá, toho si musíš zasloužit.

tak - lock