PDA

Zobrazit normální verzi : Slešlové-Zloba ?



FreeShotCZ
28-12-14, 17:18
Dobrý den,
Jenom bych se rád zeptal na jedno dosti citlivé téma. To jako automaticky kdo si koupí steam tak dostane spešla ? To si rovnou může přijít nějakej drobeček a koupit si steam a můžete mu ho dát..Trochu bych prosil používat mozek, a nebo se post "spešl" může zrušit, takhle JailBreak spěje kompletně do ***.

hofy
28-12-14, 17:19
Buď piš konkrétně nebo vůbec.

Mr.ADIO
28-12-14, 18:48
FreeShote, máš konkrétně problém s nějakým spešlem ? Nebo ti jen vadí, že ty máš steam a nemáš spešla ?

FizzyBubble
28-12-14, 18:49
Klasika !!!

FreeShotCZ
28-12-14, 18:52
Konkrétní příklad uvádět nebudu, ale přijde mi, že dříve kdo měl spešla tak to byl někdo výjmečný, teď to dostane každej druhej..( trochu přísněji vybírat) ( o spešla mi nejde, mam důležitější věci.. )

Mr.ADIO
28-12-14, 18:55
Teď se zvolila porota, pře kterou budou procházet všechny návrhy a konkrétně vše ohledně spešlů. (propouštění / nabírání)

hofy
28-12-14, 18:58
Bez konkrétního případu ti nikdo nedá uspokojivou odpověď. Takže to asi můžeme uzavřít, protože se žádného výsledku nedobereme.

Charon35
28-12-14, 19:07
Nejde o steam, len som všade písal, že ak má niekto dostať spešla, tak by bolo dobré, aby mal steam. Ak by potom mal dostať práva na JB, tak aby VÁM nevadilo, že si kúpil steam len kvôli práva. Ale vám bude vadiť tuším úplne všetko...

Brain_Legend
28-12-14, 19:43
Úprimne si myslím, že terajší spešli jb niesu zlí (ano som tam aj ja :DDD). Ide o to, že su to hraci ktori idu prikladom a o tom steamu jediny kto ziskal admina hned po kupeni steamu bol Human jenze ide o to ze Human je tak totalne Old Jb hrac ze je vhodne sa spytat co bolo skor ci human ci Jb :DDDD . proste on si toho spesla totalne zasluzi

Nakladana Okurka
28-12-14, 21:55
Souhlasím, že Human je old school a spešla si zaslouží.
Jsou jiní, co si ho nezaslouží. Ale to mě je celkem putna.

E: je to OT, ale je celkem usměvné, jak se tu zakládají témi obsahující zcestný žádosti o spešla...

E2: Všechno vystihnul Adio. Souhlasím.

Mr.ADIO
28-12-14, 22:09
a o tom steamu jediny kto ziskal admina hned po kupeni steamu bol Human

Získal spešla. Spešl by se mu dal bejval možná i na NS. Ale to neřeší situaci toho proč jak pominutí zakládáte thready a mervomocí chcete získat spešla. Spešla si zasloužíte tím, že budete hrát aktivně a kvalitně, po té si vás admin vybere, dané jméno projde porotou a buďto spešla získá nebo ne.

Jestli má někdo nějakou výtku na Humana, tak mi to napište, rád si o tom s váma popovídám.

Indian0
28-12-14, 23:20
Mne v súvislosti so spešlami vadí iná taktiež citlivá vec. Toto sa nebude páčiť hlavne spešlom. Ide o to že spešlovia sa presúvajú k CT vyhodia iného nevinného hráča a potom odídu pretože ich potrebujú na inom serveri. Preto som proti ľubovoľnému presúvaniu sa spešlov k CTčkám. Áno spešlovia poznajú pravidlá... Ale prečo potom chlapec ktorý jak tač vie simonovať, snaží sa, dostane sa k CT raz za Uhorský rok a potom ho presunie len preto pretože spešl sa presunol k CT. To bol len taký príklad, pretože si myslím že spešlovia majú presúvať neschopné CTčka a nie neúmyselne tie schopné.

Tommy_Oxcore
28-12-14, 23:22
Získal spešla. Spešl by se mu dal bejval možná i na NS. Ale to neřeší situaci toho proč jak pominutí zakládáte thready a mervomocí chcete získat spešla. Spešla si zasloužíte tím, že budete hrát aktivně a kvalitně, po té si vás admin vybere, dané jméno projde porotou a buďto spešla získá nebo ne.

Jestli má někdo nějakou vítku na Humana, tak mi to napište, rád si o tom s váma popovídám.

Já mám možná tak VÍTKU na tvůj pravopis, ty koni. :laugh:

Charon35
28-12-14, 23:25
Mne v súvislosti so spešlami vadí iná taktiež citlivá vec. Toto sa nebude páčiť hlavne spešlom. Ide o to že spešlovia sa presúvajú k CT vyhodia iného nevinného hráča a potom odídu pretože ich potrebujú na inom serveri. Preto som proti ľubocvoľnému presúvaniu sa spešlov k CTčkám. Áno spešlovia poznajú pravidlá... Ale prečo potom chlapec ktorý jak tač vie simonovať, snaží sa, dostane sa k CT raz za Uhorský rok a potom ho presunie len preto pretože spešl sa presunol k CT. To bol len taký príklad, pretože si myslím že spešlovia majú presúvať neschopné CTčka a nie neúmyselne tie schopné.
No ale práve o tom to celé bolo, keď sa zakladal spešl. Aby sa hocikedy dostal k CT. No hold smola, že to musí niekoho vyhodiť.

Human by ho dostal aj na NS, ale sám som písal JB adminom, že je lepšie pre jeho budúcnosť, ak má steam už teraz, nie až keď sa mu prípadne budú dávať práva. Ale ako vidím, vždy tu bude niekomu niečo vadiť...

Nakladana Okurka
28-12-14, 23:41
Já mám možná tak VÍTKU na tvůj pravopis, ty koni. :laugh:

Neřeš sračky prosimtě. Toto není téma o učení ČJ, pointa je stejná i s pravopisnou chybkou. (Neber to jako hate :D)

Indian0
28-12-14, 23:41
No ale práve o tom to celé bolo, keď sa zakladal spešl. Aby sa hocikedy dostal k CT. No hold smola, že to musí niekoho vyhodiť.

Ide aj o to že spešlov je už dosť a tam kde je dobrá mapa a starší hráči je takmer nemožné dostať sa k CT pretože je to obsadené 2-3 spešlami a to nerátam ak sů tam ešte aj admini...

Charon35
28-12-14, 23:54
Ide aj o to že spešlov je už dosť a tam kde je dobrá mapa a starší hráči je takmer nemožné dostať sa k CT pretože je to obsadené 2-3 spešlami a to nerátam ak sů tam ešte aj admini...
Tak treba ísť na tých zbylých 5 serverov, kde nikto z nich nie je, lebo všetci sú na tom jednom :D Chápeš, to je vec, ktorú nijak neovplivníme.

Indian0
29-12-14, 00:11
Tak treba ísť na tých zbylých 5 serverov, kde nikto z nich nie je, lebo všetci sú na tom jednom :D Chápeš, to je vec, ktorú nijak neovplivníme.

Keď je na serveri smoooki hectssssss a takéto legendy tak tam na tom serveri je narváno :D radsej hrat s nimi ako s detskou legiu... ale to som odbočil, hoc mohli by byť spešlovia ústretovejši voči ostatným hráčom a takéto veci by sa neriešili...

mrkvicka
29-12-14, 06:21
Nezaleži na dobe .. Stále sa budú riešiť tieto pičoviny

MrJack
29-12-14, 10:36
Chujoviny vie riešiť každý - nemám spešla - zhejtujem ostatných. To vie každý Dement.