PDA

Zobrazit normální verzi : MegaPublic Mapy



AndreCz
28-12-14, 19:12
Zdravím. Rozhodl jsem se sem napsat protože mě začíná vytáčet volba dostupných map na Mega Publicu. Myslím si, že některé mapy by tam ani neměli co dělat z důvodu kolik tam hraje lidí.
např.
de_kabul - Mapa s jedním plantem na serveru kde je víc jak 20 lidí a CT se spawnují pár kroků od plantu? Ta podle mě patří na nějaký Mini public.
de_eldorado - Šíleně malá mapa kde se CT spawnují pomalu na obou plantech. Při hodně lidech tam lítají fps jak o závod. Často se tam setkávám s porušováním pravidla o kempení T s bombou a dokonce kola se s ní nehnou ze spawnu. To tam dělá každý druhý hráč. Tam kdyby přišel na tu mapu jednou admin tak by dal tak 5 banů minimálně. Když už tak bych místo ní navrhoval mapu de_westwood. Je to klasika a pozice T a CT jsou tam víc vyrovnané.
de_dust_castle - Prostorná mapa, ale znovu nutí T kempit stejně tak i CT. Jakmile přijde na tuhle mapu tak návštěvnost serveru neskutečně klesne.
Pak je tu assault. Tu mapu neskutečně nenávidím a mám pro to snad 100 důvodů, ale už se o její zrušení zde někdo snažil a neprošlo to.
Vím, že mi to u vás neprojde asi ani mě, ale musím to zkusit :D Ty mapy jsou opravdu fail. Jinak musím ale pochválit většina map na Mega Publicu je peckových. Bohužel ne všechny se tak často hrají jelikož drtivá většina hráčů jsou pouhé ovce a když vidí ve jménu mapy slovo dust tak jí musí okamžitě votnout i když je to naprosto kravská mapa a, že těch map je hodně.

ParadoXX
06-01-15, 17:58
tyhle mapy sou ale jenom na mega2.Já chtěl hlavně tyhle mapy odstranit z mega1,aby tam vzrostla úroveň.Což se povedlo.A díky těmhle stupidním mapám,se začal mega 2 taky plnit.Musíš se smířit s tim,že holt tyhle mapy maj rádi děcka.Eldorado je tam velmi oblíbený.
Takže na mega1 hrajou starší,co si chtěj zahrát cw mapy a mladší hrajou na mega2,kde sou stupido mapy.Ale tenhle pokus vyšel na zaplnení obou serverů,takže 1)sem proti 2)kotel s tim taky nejspíš nic dělat nebude.

AndreCz
08-01-15, 20:25
Jo takhle :) Tak to od teď budu chodit na mega1 :D

AACHERON
27-09-15, 18:03
Já bych požádal o odstranění mapy de_hell z meapub1. Je to dobrá mapa a mám jí rád, ale problém je, že má jen omezený počet hráčů a tak se mapa změní při plném serveru a velká část hráčů se najednou nemůže připojit. Tuhle mapu bych dal jen na servery s nižším počtem hráčů.

muchall
27-09-15, 18:24
+Pridal by som de_mirage na mega pub

le0he
27-09-15, 20:17
Já bych zase přidal de_season. Nejlepší GO mapa, aj tu by mohla mít úspěch.

Bugy
12-01-16, 02:22
Zdravím, mohli by jste přidat nějaké "Hostage rescue" mapy na MegaPub?
Třeba cs_itally a cs_assault.
Jsou to klasické mapy a je podle mě škoda, že tam nejsou, nevím jak se budou tyto mapy líbit hráčům, tak to aspon zkusit na chvili a když se neosvědčí tak smazat...
Podle mě je tam dost hráču co ocení tyto mapy :)

Díky za odpověd.

wocogo
06-02-16, 21:59
Dobrý den, ráda bych zažádala, zda by se nevměstnala nová mapa na mega pub DE_PIRANESI http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1686/ -> v rámci hradního systému, když už de_cbble je tak krásně zaběhlá. Navíc mapa pojme hodně hráčů. Dále ještě (starou) novinku - neboť na žádných classic serverech není - cs_rio http://cs.gamebanana.com/maps/149929 -> jedná se o komplexní mapu, kde si hráči mohou také zahrát fotbal s potrhaným míčem...

Díky moc za podporu,
kočičí hlavy