PDA

Zobrazit normální verzi : Príbeh smajlíkov.



Indian0
28-12-14, 19:36
Bolo obyčajné ráno okolo 12:30 keď som ešte :lazy:. Vstal som a čo najrýchlejšie som sa presunol z domova do baru "robota" a tam na mňa uz čakala moja :drinks:. Samozrejme hneď ako som prišiel dal som si :beer:. Odstupom času do baru vošlo sexi dievča ktoré malo oblečené červené priliehavé šaty... no bola naziedenie. Svojím :eek: som ju ohodnotil a chystal som sa na lov.
Mal som samozrejme dosť vypité tak už sa nám aj dobre :van7:. Pozval som ju na drink a ona neodmietla:tongue:. Bola však nejaká :cray:. Spýtal so sa či jej niekto ublížil. Ona začala trepať niečo o zavraždených lietajúcich jeleňoch či čo... Po páru pohároch vodky ma pozvala k sebe domov. :twisted:. Vtedy sa zo mňa stal hotový :devil2:. Veľmi nahlas:pif:. Povedala že to má rada :whip:. Až vtedy som si všimol že má bradu.:blink:. No pri vrchole :in_love: mi nechtiac dala do oka urcite tam budem mať:vava:. Z jej úst bolo cítiť jemné výpari vodky ktoré ma :lazy:. Ráno keď som vstal a pozrel sa na moju milú ostal som :ohmy:. A potom mi to :idea:. Ja som sa vyspal so :van17:. :entneho::entneho::entneho:. Mal som chuť spáchať :mega_shok:.
Rozbehol som sa k :splachnout: ale cestou som zakopol a udrel si :wall:. Keď som sa prebudil boli okolo mňa moji najlepší priatelia a :console:. V tom som zamdlel a pretože vo dverách som zbadal...

Ak sa vám príbeh páčil poprosím o:thumbup:. A ak nie tak potom bude :whip:.
Všetky práva vyhradené.
Ak budem mať 20 :thumbup: urobím pokračovanie.
Vaše komentáre ma taktiež budu zaujímať a dúfam že sa vám táto kravina zapáčila.
A áno nudil som sa.

mars369
28-12-14, 19:55
O.o krásny príbeh dobrý mňe sa páčil.

Mocho
28-12-14, 20:00
Přínosné pro děti :laugh:

ZeMi7
28-12-14, 20:43
Přínosné pro děti :laugh:
Alespoň už vím, jak na to. :)

Mocho
28-12-14, 21:23
Alespoň už vím, jak na to. :)
Přesně

Mr.ADIO
28-12-14, 22:13
Dobrá práce :D