PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Dawe
26-11-11, 23:09
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wall Hack+No recoil '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Dawe~wOw
[AMXBANS] Tvuj nick : Dawe~wOw
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 4744148
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 4744148
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 213.211.47.98
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 213.211.47.98
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : plAnt
[AMXBANS] Server : website
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

Poprosim plAnta at sem hodi odkaz na demo diky kteremu me zabanoval, a aby nejaky zkusenejsi admini rozhodli... Dekuji

plAnt
26-11-11, 23:12
Si dosť divni máš steam od roku 2004 a odohrate hodiny len cca 300-.
Kotlovi som už pisal do PM-ky..
Demo tu: http://csko.cz/dema/upload/dir/dawewow_0.dem

+Možno tam neni vidieť moc WH ale recoil tam maš na 100%.

BiA Fz
26-11-11, 23:20
Walhack sem teda neviděl, za to k No recoilu i mladšího bráchu No spreada sem zahlíd :D
2 Plant: Asi si ho syslil, aby mohl pak zapnout a dostat ban... xD
Tato žádost mě před spaním docela pobavila, se mi bude hezky spát :-)) Díkec.. xD

Dawe
26-11-11, 23:33
Si dosť divni máš steam od roku 2004 a odohrate hodiny len cca 300-.
Kotlovi som už pisal do PM-ky..
Demo tu: http://csko.cz/dema/upload/dir/dawewow_0.dem

+Možno tam neni vidieť moc WH ale recoil tam maš na 100%.

Děkuji za demo, 300hodin mám díky tomu že jsem csko nehrál po dobu kdy jsem hrál wowko.. 2007-prosinec2010(někdy mezi touto dobou valve zabudovalo do steamu statistiky played..), recoil nevim co je, ale tipuju že to bude něco s nehybným crosshairem při střelbě(opravte mě pokud se pletu), mám internet přez optiku kterej je napojenej na páteřní síť mezi prahou a brnem, tudíž hraju taky díky konektivitě kotelny jak po lanu.. fullout je opravdu přesný jako na žádným nonsteam serveru ve střední evropě. Rád odpovím na jakýkoliv další dotaz. o/

Svacinar
26-11-11, 23:40
Jako nic proti, ale ty se teda oháníš bůh ví jakejma výsledkama a že máš skóre 1000:600 a že znáš ligový hráče a nevíš ani co je no recoil? A je krásný, že na kotelně je to tak strašně dobře nastavený a že máš super net, ale to pořád nemění nic na tom, že jsi zapnul.

ZEUS
26-11-11, 23:41
Daweho znám z DM a nic nemá, demo jsem stáhl a musím říct, že žádné wh jsem tam neviděl. At se na to mrkne někdo jinej.

BAWSON
26-11-11, 23:49
Jou, nic nema. Schvalne vypis casy, kdy si myslis, ze mel zapnuty "norecoil" plante, at se zasmejem.
A jeste takova jedna poznamka, nemel ty si dostat prava na awp? Tak proc banujes hrace z jineho serveru?

apach29
26-11-11, 23:59
WH tam neni urcite a no recoil jsem taky nevidel.

plAnt
27-11-11, 00:04
Okej maš unban..Ospravedlnujem sa,no ale aj tak tie fulouty jak siel dole schodmi jak striela do predstihu a tak nepochopim..

apach29
27-11-11, 00:09
Okej maš unban..Ospravedlnujem sa,no ale aj tak tie fulouty jak siel dole schodmi jak striela do predstihu a tak nepochopim..
To bude asi zapnutej skill hack :)

ZEUS
27-11-11, 00:12
Okej maš unban..Ospravedlnujem sa,no ale aj tak tie fulouty jak siel dole schodmi jak striela do predstihu a tak nepochopim..

Zkušenosti, nic víc ;)

Dawe
27-11-11, 00:28
Děkuji všem kteří se vyjádřili, jsem rád že se to vyřešilo. zatím gn :-)) o/