PDA

Zobrazit normální verzi : Úprava módu přestřelka.



Tommy_Oxcore
29-12-14, 00:24
Zdravím přátelé!

Mám menší návrh na úpravu přestřelky a myslím, že by to ocenilo víc hráčů.

Napadlo mě, že by se mohl zavést camp meter, jako je tomu na spoustě jiných módů (ne JB, ale např CTF). Jde totiž o to, že když dají CT přestřelku, většinou jsou zakempení na DR/surf/někde prostě... a pak se ta přestřelka mění v camp-čup-fullout show. Proto si myslím, že by nebylo úplně od věci zavést CM, který by při dlouhodobém postávání na místě začal pomalu ubírat HP - jako je to třeba na CTF. :)

Co myslíte? :biggrin:

Grakon2702
29-12-14, 10:21
Jojo, 20 vs 6 a těch 6 to bude muset rushovat, i když na ně z každého koutku mapy bude střílet nějaký jouda, to by se ti hned za vězně líbilo, že?

Pikachu
29-12-14, 11:20
lepší by bylo spíš zavést CM pro vězně než pro CT...

Mr.ADIO
29-12-14, 11:23
Ono se to řešilo už před nějakou dobou.. Máš pravdu Tommy, ale zase má pravdu i Jakub.. Občas když je těch 5 ct vs 18t, tak se to moc nedá.. Jestli by to šlo nastavit od nějakého daného počtu živých lidí.. Př: 3CT vs 15T --> zde by se mohlo kempit /// 3CT vs 10T --> zde by se zampl camp meter.

Britny
29-12-14, 11:23
Tommy podle mě, když si u CT, taky nikde nestojíš sám při přestřelce, ale jsi zabubaný s ostatníma a čekáte. Takže jestli chceš cm, jdi na střílecí :laugh:

Btw. surf/dr tos tu napsal příklad jako oasis/snow, ale těch map je víc, kde nejde takto campit, takže stále zbytečné.

Tommy_Oxcore
29-12-14, 11:23
Jojo, 20 vs 6 a těch 6 to bude muset rushovat, i když na ně z každého koutku mapy bude střílet nějaký jouda, to by se ti hned za vězně líbilo, že?

Grakone, já třeba, když dám přestřelku a jsem u CT, tak se snažím nekempit a běhat po mapě... :)

Tommy_Oxcore
29-12-14, 11:27
Tommy podle mě, když si u CT, taky nikde nestojíš sám při přestřelce, ale jsi zabubaný s ostatníma a čekáte. Takže jestli chceš cm, jdi na střílecí :laugh:

Btw. surf/dr tos tu napsal příklad jako oasis/snow, ale těch map je víc, kde nejde takto campit, takže stále zbytečné.

Schválně mě někdy specti - jsem sice sráč, co vběhne do zad a pobije jich tunu ze zálohy, ale nekempím! :D

Mr.ADIO
29-12-14, 11:29
Schválně mě někdy specti - jsem sice sráč, co vběhne do zad a pobije jich tunu ze zálohy, ale nekempím! :D

Tak to tu chodí asi 2 Oxcorové :D

MrJack
29-12-14, 11:30
Za 1.) Campmeter na Jailbreak? Si myslíš že kto bude nastavovať štatistiky pri toľkých a toľkých ľuďoch, odpočítavať HP a podobne?
Za 2.) Tommy, vždy, keď si pri CT / Myslím že ten smajlík ( :( ) si bol ty - vždy si bol zakempený dole na DR a čakal si v čup-fullout-campe :) (jb_snow)
Za 3.) Si myslíš naozaj že sa ti to bude páčiť za CT? Prechádzať sa po mape, pričom z každej konskej riti na teba bude strieľať 10 väzňov? Pochybujem.

Celkovo nápad len aby si sem dačo napísal, kravina až to bolí, a podľa mňa si sa nad tým absolútne nezamyslel.

Nakladana Okurka
29-12-14, 11:36
Už takhle jsou ty přestřelky vyrovnané. S cm by podle mě měli větší šanci tečka.

MrJack
29-12-14, 11:38
Ani keby mali všetky CT Aimbota zapatého, neporazili by hordu väzňov z každého kúta.

Tommy_Oxcore
29-12-14, 11:39
Dobře, dobře. :) Byl to je nápad. :)

Indian0
29-12-14, 13:40
Camp meter tak už ako písal pika pika len pre T a nielen na prestrelku ale aj spartu a gangstra.

MrJack
29-12-14, 17:01
Camp meter tak už ako písal pika pika len pre T a nielen na prestrelku ale aj spartu a gangstra.

Na sparte by som nemenil nič, ale na gangu určite ten campmeter pre T, lebo potom ten mód trvá 20 minút. Na prestrelke vidím málokedy kempiť T.

Indian0
30-12-14, 01:18
Na sparte by som nemenil nič, ale na gangu určite ten campmeter pre T, lebo potom ten mód trvá 20 minút. Na prestrelke vidím málokedy kempiť T.

Nekempia ale hrajú sa.

By Bee
30-12-14, 01:29
Zato že mal nápad ho nemusíte všetci sdissovať.Každý ma právo vyjadriť svoj názor.A čo sa týka Mr Jacka vidím ta tam len občas na JB ale ty si ideš ešte otvárať ústa. O tvoj názor sa ta nikto neprosil tak prosím nebuď múdry.

Kalerab
30-12-14, 08:36
Na prestrelku camp meter je zbytocne, ono staci len aby Tcka neboli dementne, nehrali sa a rushli tam spolu a CT by nemali sancu, ale to by sa polka veznov nemohla vozit na skutroch a skakat trampolinu.
S CM na gangstorovi suhlasim.
A co sa tyka sparty tam by som dal CTckam camp meter. 90% spart prebieha tak, ze CTcka zakempia rebriky a rushuju az ked je ich +- rovnako ako Tcok.

Tommy_Oxcore
30-12-14, 12:01
Na prestrelku camp meter je zbytocne, ono staci len aby Tcka neboli dementne, nehrali sa a rushli tam spolu a CT by nemali sancu, ale to by sa polka veznov nemohla vozit na skutroch a skakat trampolinu.
S CM na gangstorovi suhlasim.
A co sa tyka sparty tam by som dal CTckam camp meter. 90% spart prebieha tak, ze CTcka zakempia rebriky a rushuju az ked je ich +- rovnako ako Tcok.

Tohle se mi zdá asi zatím jako nejrozumnější nápad - CM pro T při gangsterovi, pro CT při spartě. :)

Grakon2702
30-12-14, 13:20
Sparta je problém. Na jednu stranu, kdyby CT nekempili hned od začátku mapy, byli by do minuty sežráni armádou krvežíznivců s nožema a štítama. Na druhou stranu, když se CT zakempí někde nad žebříkem a čekají na kill, tak to si rovnou mohou všichni napsat kill, protože to nemá cenu po tom žebříku lozit.

MrJack
30-12-14, 14:00
Zato že mal nápad ho nemusíte všetci sdissovať.Každý ma právo vyjadriť svoj názor.A čo sa týka Mr Jacka vidím ta tam len občas na JB ale ty si ideš ešte otvárať ústa. O tvoj názor sa ta nikto neprosil tak prosím nebuď múdry.

Čo je to za chujinu? Ja som tam takmer každý deň - a aj keby som tam každý deň nebol, aj keby len každý tretí, nemôžem povedať čo si o tom myslím?


Na prestrelku camp meter je zbytocne, ono staci len aby Tcka neboli dementne, nehrali sa a rushli tam spolu a CT by nemali sancu, ale to by sa polka veznov nemohla vozit na skutroch a skakat trampolinu.
S CM na gangstorovi suhlasim.
A co sa tyka sparty tam by som dal CTckam camp meter. 90% spart prebieha tak, ze CTcka zakempia rebriky a rushuju az ked je ich +- rovnako ako Tcok.
Na sparte len musíš vedieť po tých rebríkoch liezť. CT aj tak väčšinou po 2-3 minútach spraví chybu, zjebe sa dolu a majú po. Keby mali campmeter tak nemajú šancu no.