PDA

Zobrazit normální verzi : Ubohá grafika 2GB



koNan
27-11-11, 00:17
Zdarte...mám grafiku EVGA GeForce GTX560 SuperClocked která má 2GB...(kompl taky celkem silnej..např.: CPU 8,4Ghz)...a všecky hry mi běží na max detaily bez jediné chybičky...Ale csko musím mít na 640x480 jinak se mi to seká jako prase..:////

UFOusek
27-11-11, 00:20
(kompl taky celkem silnej..např.: CPU 8,4Ghz)

Moznosti je vic:

1)prestat lhat, 8,4Ghz je svetovej rekord (asi)
2)prestat bejt debil a delat svetovy rekordy v taktovani procaku
3)hrat s lagama

BiA Fz
27-11-11, 00:24
A nebo 4) můžeš chytit UFOuska do pokébalu, taky možnost =D
Co k tomu říct, csko je holt výjimečný; možná to máš až moc silný :-)) a nebo to bude možná nastavením jiného ovladače jako třeba directx, taky záleží na windowsech... ale odborník nejsem, jen bych zkoušel prošmejdit takovýhle různý nastavení, třeba ti někdo poradí líp :-)

koNan
27-11-11, 00:25
8,4Ghz není světovej rekord...(když máš dobré chlazení a trošku lepší HW tak to ide)...lagy mám jenom někdy ale prostě se mi to seká...nevim proč..:(...ostatní hry mi jedou na max (GTA4, NFS atd...) ale jenom CS mi jede špatně..:/

koNan
27-11-11, 00:26
jinak mám Windows XP Ultra Edition 2009

UFOusek
27-11-11, 00:27
http://www.youtube.com/watch?v=UKN4VMOenNM&feature=player_embedded

Jenom abys vedel, dementku, jak vypada 8,4 Ghz "On August 31, an AMD FX processor achieved a Guiness World Record with a frequency of 8.429GHz"..
/e: Dobry chlazeni, no, mas taky takovou termosku s dusikem? Imo nemas.. Schvalne, napis sem typ procesoru, zakladni desku a nebud dement, hí
/e2: Windows XP Ultra Edition 2009.. To budou preskinovany XPcka s cool nazvem z ulozto, hej? Boze, na tobe se da zarabat fun

@BiA Fz:

5)Prestan byt tak zelenyy, dik

koNan
27-11-11, 00:35
O_o...tak to abych pokoumal BIOS...páč jsem ho updatoval...taktoval jsem to celkem brutálně pak se mi bugnul PC...chvilku to nejelo a pak se resetnul...od té doby to píše 8,394Mhz...možná to je nějaký bug možná komp budoucnosti..:D...ale nikdy jsem si stím hlavu nelámal ikdyž to má vysoké teploty...takových chyb je hodně např.: http://www.youtube.com/watch?v=Vw5FfPcNwv0

koNan
27-11-11, 00:38
Dusik nemám..:D..Windows XP 2009 Ultra Edition...je to MC trošku zmutovaný z Vistou a normál XP...jestli nevíš že existuje hodně takový REmaků OS tak nevim co si za člověka...:D...ale i tak neřeším procák ale to CSKO...co stím může být..:/

UFOusek
27-11-11, 00:41
"bugnul PC" ty to ovsem zabijis, r0flmao! Mozna lez, mozna tvoje brejle + 50 IQ, no hlavu si s tim ani nelamej, hlavne sem hod svoji pravou sestavu (16GB ram imo taky nemas), zajimalo by me, co mas za procak a MB.. Vysoke teploty to ma, jelikoz to "chladis" vetrackem z alzy a taktoval si (jestli vubec) podle nejakyho lame navodu na internetu.. Jediny co ti verim, je mozna tak XP Ultra Edition 2009, protoze to je stejne vtipny jako tvoje maly, jesteri lhani..

/edit: pises rychle, ale ja rychle ctu, yanks! Zmutovany XP s vistou jo? Sou to XPcka se skinem Visty, nic jinyho na XPckach "mutovat" nemuzes.. Resis tady lagy v csku, no on je procesor docela dulezitej, takze bych byl rad, kdybys mi sem do pici konecne napostoval svoji sestavu, ne vysnenou pozlacenou 5454gb ram 848ghz sestavu, ok?

koNan
27-11-11, 00:44
stáhnu si EVEREST Home nebo podobnou utilitu pak tu dám výpis...ale zajímá mě to CS...když tu chytračíš a snažíš se zhazovat lidi tak mi řekni proč se to SEKÁÁ..mám to na 640x480 z 16Bit a když to dám o něco výš tak se to nedá hrát..:(

CHPÁPEŠ ŽE TO NEJSOU LAGY ALE ŽE SE TO SEKÁ?!!

Smile
27-11-11, 00:46
Dusik nemám..:D..Windows XP 2009 Ultra Edition...je to MC trošku zmutovaný z Vistou a normál XP...jestli nevíš že existuje hodně takový REmaků OS tak nevim co si za člověka...:D...ale i tak neřeším procák ale to CSKO...co stím může být..:/

Pokud používáš srance tomu tvýmu "remaku" podobný, tak se nemůžeš divit, že překonáváš světový rekordy taktováním podle návodu z krabičky na cereáliích...

Svacinar
27-11-11, 00:46
Proboha napiš mu už co máš v tom kompu, co tam máš ale doopravdy.

ZEUS
27-11-11, 00:48
Stáhni si ovladače na grafickou kartu

UFOusek
27-11-11, 00:48
stáhnu si EVEREST Home nebo podobnou utilitu pak tu dám výpis...ale zajímá mě to CS...když tu chytračíš a snažíš se zhazovat lidi tak mi řekni proč se to SEKÁÁ..mám to na 640x480 z 16Bit a když to dám o něco výš tak se to nedá hrát..:(

stahni si co chces, hlavne rychle, prestava to bejt vtipny.. Ty se tu zatim shazujes sam a to tim, ze sem postujes ty svy 15ti lety lzi a zdrzujes jak sebe, tak ostatni membery, co ti pomahaj. Nevim proc se to SEKÁÁÁÁÁ, protoze nevim, co mas za komp, podle toho co tu pises to hrajes na mobilu nebo mas zasrany PC spywarem a podobne..

koNan
27-11-11, 00:54
fakt že to byl nějaký bug..CPU je Intel Dual-Core E6500 -originál 2,93 (co sem ho koupil) teďka 2,96Ghz..:(...já se radoval z 8ghz..:D...grafika je EVGA GeForce GTX560 SuperClocked 2GB...(hry mi táhne na max)...RAM 8GB...rychlost netu není Extra ale ping kolem 30-40ms někdy sice 3000 ale to jenom někdy..:D...OS znáš...kua ale ten procák mě naštval...:((...psalo 8 a je 5,92..:(...vaří jako prase i přes vodníka ale to je jedno...CSko mám stáhlé z kotelny..tak už mi někdo řekněte co stím udělat....:)

UFOusek
27-11-11, 01:00
Proklinam te za tu zbytecnou pulhodinu... Proc to taktujes, 2,9 dc uplne staci.. Slapalo ti na tomhle sestaveni nekdy csko v pohode? Nezacalo ti to "sekat" az dneska, po nejaky instalaci, odinstalaci? Laguje ti chuze, nebo kamera? Vsechno?

apach29
27-11-11, 01:08
Tak zaprve dej CPU na default, evidentne se ti prehriva a CSko dokaze pracovat jen s jednim jadrem procesoru. RAM 8 GB je ti taky na dve veci, protoze Win XP neumi pracovat s vice RAM jak 3.5 GB. Potom jeste vypni vertikalni synchronizaci v ovladacim panelu nvidia.

koNan
27-11-11, 01:08
Taktoval jsem to proto že jsem to chtěl zkusit...povedlo se...j cs mi jelo pěkně ale to jsem měl Nvidia GeForce 8600GT tam mi to jelo na max detaily bez sekání...jinak všechno jede bez lagů. Grafiku jsem měnil tak před 3 dny...

apach29
27-11-11, 01:10
Tak jeste aktualizuj ovladace a vse co jsem napsal nahore.

koNan
27-11-11, 01:11
OK zkusím to a odpoledne nebo někdy napíšu jak to dopadlo...

UFOusek
27-11-11, 01:15
jak pise apach, ovladace a "kup" si sedmicky..

Dawe
27-11-11, 01:20
Ještě mě napadla jedna možnost která tu nezazněla, a to že máš v nastavení videa jiné nastavení než opengl.
Zapni CS >> Settings >> Video a pod Renderer nastav položku na OpenGL
http://imageshack.us/f/404/snapshot0000h.png/

koNan
27-11-11, 01:22
okeY..:)...zítra (dneska) stáhnu ty drivery pak tu napíšu...zatím dik

koNan
27-11-11, 01:23
OpenGL jede ještě hůř..:(...

Dawe
27-11-11, 01:31
Tak to bude zřejmě problém s drivery, každopádně potom určitě nastav OpenGL, s tím hraje úplně každej a jede to rozhodně líp.

AnnoyingGreg
27-11-11, 01:33
UFO co seš to vůbec za člověka? Nevíš že existuje spousta návodů pro blbce jak si dojebat kompjůtr Super UltYmate wSUdu WYndows edicí? Tak v tom případě "xD" Hlavně prolez všechny ty možný nastavení jak ti tu někdo naprosto pointless radí. Jako třeba kdy zhasnout monitor pokud seš AFK, z jakýho serveru budeš tahat datum a čas. To je prostě rada nad zlato. Já ti radim, abys prodal to tvoje serverový žihadlo s osmstopadesatpet gYgaherzu a koupil si něco slabšího, nebo začni hrát CS:S.

znedlob
27-11-11, 10:56
RAM 8 GB je ti taky na dve veci, protoze Win XP neumi pracovat s vice RAM jak 3.5 GB.



Cool. Tady mas duvod. ~wOw~

Dame si jednoduche pocty. 8 gb ram+2 gb graphic ram=10GB ram. Ted se koukni na tu citaci. Je pekny ze se ti procesor dobre taktuje no. Vajcka na tom taky delas? Jednoduse,ty tvoje uberspecialultimateXp eDiTioN totiz nezerou tu pamet grafiky. Je pekny ze ti GtA four jde jenze csko je trochu jednodusi hra. Kdyz navalis csku tolik pameti tak se z toho sesype.

Takze si kup sedmicky a nebo si "kup" sedmicky. Pak vse na defalut a az budes mit sedmicky, tak si stahni nejnovejsi ovladace. Komprende?


Edit: Jsi si jistej ze to cpu je nataktovany stabilne?

koNan
27-11-11, 12:00
Už je to OK...stáhnul jsem ovladače na tu grafiku trošku upravil BIOS a nějaké to nastavení...CS už mi jede (OpenGL 1280x1024 32bit)..:)..takže je to v pohodě....(v BIOSu sem vypnul 2 jádro CPU a vytáhnul 2 RAMky) nikdy by mě nenapadlo že to je tím..:D..dik

apach29
27-11-11, 12:05
Nemas zac, od toho jsme tu :)