PDA

Zobrazit normální verzi : VIP na 2 mesiace



piratjo
29-12-14, 13:54
Zdravim hracov kotelny.
V ziadostiach o UB sa hraci obhajuju tym, ze namiesto nich cheatoval .... a to uz iste pozname vsetci.
Ja darujem VIP jednemu vyzrebovanemu z Vas, ktory mi tu do konca roka napisu pre nich najlepsiu vyhovorku ktoru zabanovany hrac pouzil. Alebo aj nieco svoje co by v buducnosti cheater mohol pouzit pri obhajobe.

// mne sa napriklad zapacilo toto:
na war3ultimate jdou videt u hracu jiskry ktere jdou videt pres zdi a proto jsem ho zabil !!!

mija.
29-12-14, 14:13
Žiadosť o unban:

jedneho dna v parku kamos dal mi ponuku,hrat s nim super hru ,hru kotelovu,hraval som furiena tam som bol hyena hraval som aj deathrun tam som bol teracov tiran,potom raz prisiel kamos nedaleky znamos hral on hru hladko dostal ban kratko vyhodil som ho z domu a siel som ku stromu,bolo mi smutno unban som potreboval nutno ,sused resetoval net isiel som hrat net ,musel som to tajit ved nechcel som nic spravit,raz sa to smooke dozvedel co robit vedel siel som hned na forko bolo mi uz horko ub mi nedali zlu naladu mali preto vas prosiiim nespravite pre mna cosi prosiiiim?

Giussepe
29-12-14, 14:32
http://csko.cz/forum/showthread.php?27752-Fetacka-Kery-Mula!!-P-(WH)-gt-AxessCZE

doporučuji. První hráč/ka v historii kotelny, která se vymlouval/a na fet.

CMBR
29-12-14, 14:45
http://csko.cz/forum/showthread.php?18561-bezduvodny-ban

matis
29-12-14, 15:18
admin> Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.

hrac> o čase 12:46 som nebol doma :)

Pikachu
29-12-14, 16:31
http://csko.cz/forum/showthread.php?33242-majkelfsnip-%28star%FD-ban%29-gt-fnyy&p=309898#post309898

Indian0
29-12-14, 16:51
a> OMG NEMUZU ZATO ZE SU SKILL!!! AUTOBHOP ? JA TO HRAJU 7 LET! ZADNI AUTOBHOP JA SU SKILL!

a> POKUD NEDOSTANU UNBAN MAM UNBAN HACK NENY ZADNY PROBLEM SA NAPOJIT SNOVU ! Ne fakt ja nejsu čiter, OMG OMG JA CHCI UNBAN ! WTF ADMIN A NEPOZNA HEKY ? DOBRE MU TO JEBä NA TU DUTú HLAVU!

a> OMG OMG OMG OGM OMG UNBAN !!!!

Toto ma tiež pobavilo :blink::thumbup: Necky urobil dobrý thread...

Burak1
29-12-14, 17:14
CS all mam 10 a pul a chlapcy z druziny my písaly aby som poziadal o Unbanan tak pisem sem
Nevym kde mam zacad.. asi zacnem u toho ze vtedy ked som dostal banan som nehral csko ja ale moje ovca "Uršuľa"
این ۴ زیررده در این رده قرار دارند؛ این رده در کل حاوی ۴ زیررده استشآگوست(ابهامزداییკატეგორია:ქალის_სახელები
OMG OMG Ta vzjebana ovca dostala banan ale nemala nyc, to skor temu adminovy jäbä na tu dutú glavu (ovca su skill)
tagze co dostanu unbanan ? sri sa gramatyku ale my vyskocily pismenga z klavesnyce
Ale ňe mam zdeľanu ip s čiterom nejakím 100%

Nemůžu z toho :D:D
Skill ovce.... :D

Bager258
29-12-14, 17:46
Kamarát mi slúbil 1000kc ked zapnem cheaty

DelteN
29-12-14, 17:53
Zdravím všechny, dneska 20.pros v 17:51 jsem použil jméno nějakého známého hráče, myslel jsem si že už nehraje, tak jsem zkusil si změnit jméno na to DelteN a ono to šlo, tak jsem si ho rovnou rezervoval a hrál jsem, zachvíly jsem dostal ban na 3dny, ale když koukám do banlistu nějak se to zvětšilo na 2 tydny, 6 dni, OMLOUVÁM SE, UŽ SE TO NESTANE.

Vcelicka
29-12-14, 18:53
"Jestli my nedate unban tak muj fotr je hekr a vleze vam do pc a vimaze vam csko!!!!"

qvsaa.
29-12-14, 20:05
CS all mam 10 a pul a chlapcy z druziny my písaly aby som poziadal o Unbanan tak pisem sem
Nevym kde mam zacad.. asi zacnem u toho ze vtedy ked som dostal banan som nehral csko ja ale moje ovca "Uršuľa"
این ۴ زیررده در این رده قرار دارند؛ این رده در کل حاوی ۴ زیررده استشآگوست(ابهامزداییკატეგორია:ქალის_სახელები
OMG OMG Ta vzjebana ovca dostala banan ale nemala nyc, to skor temu adminovy jäbä na tu dutú glavu (ovca su skill)
tagze co dostanu unbanan ? sri sa gramatyku ale my vyskocily pismenga z klavesnyce
Ale ňe mam zdeľanu ip s čiterom nejakím 100%
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 1:2:3:4:5:6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 6:5:4:3:2:1
takze chcu unban OMG.
ADMIN SI NEDAVAL POZOR NA RIC ! VAROVAL SOM HO NICKOM !

mars369
30-12-14, 10:02
Hladal som to v archive ale nenašiek raz som čitak jedného typka ked ziadal o unban a rekl:vite da Wh sa tootiž nedáva permaban.
Nwm to v archivw najt ktoré to bolo čiže som to napísal.

oNo
30-12-14, 15:16
Ste fetovali admini veď ja som chudobný ako si môžem dovoliť kúpiť wh,nemám ani na cigarety.

piratjo
01-01-15, 12:51
Ahoj. Mne osobne sa pacila legendarna hlaska : "o čase 12:46 som nebol doma„ ,ale pri zrebovani za ucasti prisnej poroty (Silvestrovski hostia) vyhral prispevok c.7.
Dakujem ostatnym za ucast.