PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzeni ] xxx (jiny hrac) --> Tutinko



Mr.Trollo
29-12-14, 19:12
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 115900)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < xxx >
[AMXBANS] Tvuj nick: Mr.Trollo Lets plays SVK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:899347119
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:334296124
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.81.166.67
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.81.166.67
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Tutinko >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty).






Poznamka:






Uz toho mam dost!! Ste snad slepy alebo tupy ?? Uz druhy krat ste mi oznacili ziadost o unban za vyriesenu. A uz druhy krat ste mi povedali ze som necheatoval ja, ale niekto iny z mojej adresy. Ale ved ten ban som dostal ja (nepravom) a pisal som to uz v tej predoslej ziadosti. Bol som pripojeny na server a dali mi ban. Ale za nic. Necheatoval nikto z mojej adresy. Nejaky n00b nahlasil adminovi ze mam wallhack a ja som za to dostal ban. A ak mi zase napisete ze mi cheatoval niekto iny z mojej IP tak ma uz poriadne naseriete!! Ja si CS kupovat zo Steamu nebudem! Dovidenia.

matis
29-12-14, 19:17
tak este raz a posledny krat

..

Mr.Trollo
30-12-14, 08:22
Ale ten BAN som dostal ja. Ja som bol na servery a zabanovali ma. Žiadny iný hráč ten BAN nedostal. To ja. Ale ja som wallhack nepoužil. Nejaký debil čo nevie hrať nahlásil Adminovi že mám wallhack a dostal som BAN. Preto žiadam o unban.

matis
30-12-14, 09:34
Ale ten BAN som dostal ja. Ja som bol na servery a zabanovali ma. Žiadny iný hráč ten BAN nedostal. To ja. Ale ja som wallhack nepoužil. Nejaký debil čo nevie hrať nahlásil Adminovi že mám wallhack a dostal som BAN. Preto žiadam o unban.

v tom pripade si pockaj na demo od admina

Tutinko
30-12-14, 10:13
mas stastie, ze som si stare dema nevymazaval.. preco ziadas o ub az teraz (po 5 mesiacoch)?

http://csko.cz/dema?UPD=jNCYFuen

a k veci, jasne WH. Tak nikoho neurazaj ! Stale nechapem, ze na zaciatku pises, ze si ban nedostal a po Matisovej odpovedi, ze si ho dostal.. tak, kde je pravda?

Maaaaaaaaaaja
30-12-14, 11:14
Kéž by takhle cheatoval každý. :D

piratjo
30-12-14, 12:31
Zdravim. WH.

Mr.Trollo
30-12-14, 19:40
Pardon to som sa pomýlil ja som si myslel že to dostal niekto iný ale potom som si spomenul. Veď prešlo už 5 mesiacov. To človek zabudne. :) Ospravedlňujem sa za to. A ak mi dáte unban tak dik. Prepáčte mi toľko času čo som vám zabral. Mr.Trollo

hofy
01-01-15, 02:00
..