PDA

Zobrazit normální verzi : rezervace nicku



zlo
29-12-14, 21:07
Ahoj,

chci si rezervovat svůj nick(přispět Vám[VIP]), co to znamená pro ostatní v případě, že hru hraji přes steam?
Stačí mi, že jim třeba server nedovolí připojit se.
Nejedná se o nick "zlo".

Díky za odpověď.

hofy
29-12-14, 21:19
Ahoj, po rezervaci nicku se pak na nick připojí jen hráč, který jej rezervoval.

zlo
29-12-14, 21:31
Nepovídej, jen mě zajímá jestli to má nějakej význam když hraju přes steam? Na server ho to nepustí, vyhodí mu to hlášku "nick je rezervovaný" nebo ho to připojí s (1)nick......
-třeba ve hře, trolling, změní si nick tak co dál? automaticky mu to hodí (1) před nick nebo jak?

Bager258
29-12-14, 21:44
Ak si rezervoval nick cez NS a zacal hrat na steam tak mu to nepôjde s tým nickom ktorý rezervoval cez NS.

hofy
29-12-14, 22:21
Nepochopil jsem dotaz a souvislost se Steamem, takže jsem reagoval alespoň obecně. Žádný rozdíl se Steamem tam není, takže pořád platí to, co jsem napsal výše.
Pokud na rezervovaném nicku hraješ a někdo další se s tím nickem připojí, tak ho to pustí s nickem (1)nick, protože jako první se kontroluje, jestli někdo se stejným nickem není na serveru.

Nebo to myslíš ještě jinak? Co chceš říct tím Steamem?

zlo
29-12-14, 22:51
Hraju pouze fymaps občas gg s nickem FyZmatic + přes steam, v podstatě o nic nejde a je v pohodě, že se tak ptáš co tím myslím....Mě třeba vadí, že někdo v průběhu hry změní nick, provokace..tak jakej to má význam, že si rezervuju nick?Protože rank mi nezkazí, zkazil by mi ho jen, když bych hrál přes nonsteam..... Každopádně o výhody typu xHP+ mi nejde, naopak, nechci je...Jsem jen zvědavej.

hofy
29-12-14, 23:43
Rank nijak nezávisí na Steamu nebo Non-Steamu, identifikace funguje čistě na nick a tím pádem ta rezervace smysl má. Na některých serverech se na nick ukládají i XP/body/...

zlo
30-12-14, 12:35
Okay. Chtěl bych tedy rezervovat nick FyZmatic +
předem dík a zdravím.

hofy
30-12-14, 12:40
Ta rezervace se provádí přímo ve VIP menu na jedno kliknutí.

zlo
30-12-14, 12:59
P A R Á Á Á Á D A, dikec, hotovka, čauvec :-)