PDA

Zobrazit normální verzi : *SemteX* - Cerny.Mr --> Mr.Chemistry.



Lukik
31-12-14, 11:26
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 132891)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *SemteX* - Cerny.Mr >
[AMXBANS] Tvuj nick: *SemteX* - Cerny.Mr
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:90490155
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:90490155
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.208.214.203
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.208.214.203
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy, fy maps
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Takze jenom tak rikam Hedy jsem nedaval a davkoval jsem

Zato oni davaly jen hedy a to i pres ted byl bych rad o poptani i tech hracu co tam byli a dosveci jejich vinu
Ja nic do prkeny proste nemam

Chemo
31-12-14, 13:38
Takze jenom tak rikam Hedy jsem nedaval a davkoval jsem

To máš odkiaľ, že aimbot dáva len hedy ? Podľa mňa to je ab, nech posúdia ostatní, demo tu:
http://csko.cz/forum/showthread.php?35424-COD-2FY-neviem-ci-to-je-ab-alebo-co

Lukik
31-12-14, 21:42
nojo popravdě mám multi hack a to kvůli tomu clientovi jenže mně to nějak grafická karta nebrala dnes jsem si byl kupovt nevou aby to utáhla lepší grafiky, žádám o UNBAN už to nemám a není to AB ale no recoil hack je completed pryč a je jen na vás jestli mi dáte unban ale jen vám říkám že už to nemám klidně si mně hlídejte ale já už to fakt nemám, kotelna mě baví ale po tomto už nevím ale chtěl bych ji zas norm hrát takže děkuji za vyslechnutí jestli je to Konec nebo nový začátek je pouze tvé rozhodnutí
Ahoj hezkého silvestra, děkuji za pochopení

Chemo
31-12-14, 22:04
nojo popravdě mám multi hack a to kvůli tomu clientovi jenže mně to nějak grafická karta nebrala dnes jsem si byl kupovt nevou aby to utáhla lepší grafiky, žádám o UNBAN už to nemám a není to AB ale no recoil hack je completed pryč a je jen na vás jestli mi dáte unban ale jen vám říkám že už to nemám klidně si mně hlídejte ale já už to fakt nemám, kotelna mě baví ale po tomto už nevím ale chtěl bych ji zas norm hrát takže děkuji za vyslechnutí jestli je to Konec nebo nový začátek je pouze tvé rozhodnutí
Ahoj hezkého silvestra, děkuji za pochopení
Je jedno, či je to norecoil hack, alebo neviem čo, si zvýhodňovaný nad hráčmi a to sa považuje ako cheating (podvádzanie), takže to je teraz druhoradé.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=107319
Jednu šancu si už dostal, tak čo ešte chceš ?!
Môžeš tu ďalej hrať, ale s originálnou hrou, s non-steamom už nie, bohu žiaľ.

Hezkého Silvestra aj tebe, ahoj.

hofy
01-01-15, 02:03
Heh, moje naivita. Sorry Chemistry za práci navíc.