PDA

Zobrazit normální verzi : Zm** jeden



mars369
01-01-15, 12:10
Ah moj debilny spoluziak mi kopiruje nick neustale a hra pod ním teplos jeden
Mars369 zmenil nick na SmooLe

SmooLe STEAM_0:0:1234317 89.173.113.76 SK

plus naschval ma kopiruje aby ma naštval je to dement aj este ked sme spolu hravali superhero aj vtedy ma kopiroval ale teraz som ho prichytil prosím o zabanováni

Halo mozte mi niekto odpísať?

DarwiN
01-01-15, 13:33
Moj zlatý ked je to tvoj kamarát či spolužiak tak mu dohovor a ne hned ban ..

Lageris
01-01-15, 13:51
Moj zlatý ked je to tvoj kamarát či spolužiak tak mu dohovor a ne hned ban ..

a čo keď sa sním nebavý ten kamarád a je to neaký mag** :P takže nemôžeš vedeť

mars369
01-01-15, 14:32
Boha chápeŠ darwin keby sa jednalo o teba ci hocijakého iného admina a vydával by sa za vás a zacal tam hovorit vase meno prizvisko ihned by ste mu dali ban keby sa niekto vydáva za vás ale ked sa jedná len o nejakého hraca tak o to nemáte zaujem len sa vyhovárate.

a pokud to nevyresite vy tak ja si pockam az skonci prázdniny a vskole mu rozbiju nos v novem roce.! ja to myslim vazne

Cardoxon
02-01-15, 01:01
a pokud to nevyresite vy tak ja si pockam az skonci prázdniny a vskole mu rozbiju nos v novem roce.! ja to myslim vazne

lel
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=133169

UNHCZ
02-01-15, 01:05
Boha chápeŠ darwin keby sa jednalo o teba ci hocijakého iného admina a vydával by sa za vás a zacal tam hovorit vase meno prizvisko ihned by ste mu dali ban keby sa niekto vydáva za vás ale ked sa jedná len o nejakého hraca tak o to nemáte zaujem len sa vyhovárate.

a pokud to nevyresite vy tak ja si pockam az skonci prázdniny a vskole mu rozbiju nos v novem roce.! ja to myslim vazne
Tebe bych nechtěl potkat, když se budeš rubat kvůli pitomý kopiraci nicku..:whip::entneho: