PDA

Zobrazit normální verzi : Návrhy k módom, PPčku...



Indian0
01-01-15, 13:11
Dúfam že po tomto threade tu už nikto tak skoro nič nepridá, pretože som sa doňho snažil dať všetko čo sa poslednú dobu riešilo a nedoriešilo. Aj tak si myslím že 90% tohto vecí v tomto threade sa nezmení.

Prestrelka a Sparta - Pridať normálny camp meter pre T. Pre CT by mohol byť camp meter 3x pomalší ako je ten klasický. Vlastne CT sa môže ukempiť na vežu pri sparte, ale postupom času bude musieť prebehnúť sa, aby si deaktivoval camp-meter. Čím by vlastne musel zliezť a dostali by šancu aj T.

Gangster- Teroristom po zabití spoluhráča pridať 100hp a zaviesť tam normálny camp meter pre T. Pretože Gangstra prevažne vždy vyhrá ten hráč, ktorý si nájde najlepšie miesto na camp a tam potom čaká kým sa ostatní pozabíjajú. Keď sa takýchto hráčov nájde viac gangster trvá 20 minút.
Gangstra by mohli mať aj CTčka mali by po 500hp a zabíjali by sa TMP (to je len taký nepodstatný doplnok).

Zo sekcii PP vyhodiť možnosť VD. Samozrejme hráč po zabití všetkých CT VDčko dostane. Zabránilo by sa napríklad rebelácii posledných dvoch T ktorím simon zapne box a oni sa odmietnú boxovať. V tomto prípade simon nemôže (ale zväčša zabije) zabiť T pretože by jednému z nich nadržoval.

Opraviť v PPčku možnosť HE.

Ak má "feťák" PP zrušiť mu rýchlosť.

Tento bug (skopírované z iného threadu): Takže nějaký poslední T-čko bude mít PP tak si vybere např. Duel v Deaglech.Potom CT se nějak zabije nejčastějí asi skočí z výšky či tak a zemře tím pádem se PP bugne tak jestli se to nedá nějak opravit jakože napíše /pp a může s někým jiným potom či aby započítálo že ho T-čko zabilo.

Ak je posledný hráč hľadaný, zakázať mu PP (Mám na mysli hráča, ktorí začal byť hľadaný až vtedy keď bol posledný, ale skočil si napr. do zbrojky a začal zabíjať CT).

Taktiež by som rád pripomenul môj starší thread do ktorého som pridal nejaké tie novšie návrhy: http://csko.cz/forum/showthread.php?34520-%DAprava-a-nov%E9-zbrane-v-PP%26%23269%3Bku-T-shop

Grakon2702
01-01-15, 14:21
S přestřelkou a spartou souhlasím, s Gangstarem s těma HP taky souhlasím, ale o tom boji mezi CT už ne. S tím VD u PP nesouhlasím. Já třeba vůbec neumím s deaglem a dalšími zbraněmi, co jsou v nabídce. Naopak umím s jinými zbraněmi a umím se schovat ve spoustě situací. Proto si dám raději VD, díky kterému mou rozpoutat celkem pěknou vzpouru další kolo. Bug by se měl opravit, to je bez debat. S tím PP souhlasím.

Tupelko
01-01-15, 16:18
Přesně jak napsal Grankon. Jenak campmeter už tam byl, ale zrušil se, jelikož hitoval i když ses hýbal. :happy:
(Pokuď se to nedořeší nějak dřív, tak se o tom určitě pobavíme na další poradě)