PDA

Zobrazit normální verzi : [A] L CAPONE (jiny hrac) --> Dexter :P vole



PIXEL
01-01-15, 14:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 114140)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [A] L CAPONE >
[AMXBANS] Tvuj nick: PIX3LIUS
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:578449390
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:578449390
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.180.160.87
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.180.160.87
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Dexter :P vole >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (cs_italy)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Ja na tomto serveru nehral v tuto dobu. Mi i kamaradovi se uz nekolikrat stalo ze nam byla ukradena IP. Proto se stal nejspise omyl a ja na tomto serveru vlastne vubec nehral. (Samozrejme ze hral ale pod jinym nickem a v jinou dobu)'

BAN mi ted brani ve hrani a velmi bych si pral aby jste jej zrusili. Dekuji mockrat.

kono159
01-01-15, 14:39
aha, aj pocitac vam ukradli?

PIXEL
01-01-15, 14:46
Pracuji pro IT support a existují programy přes které si dokážete vytvořit virtuální IP adresu, která již někomu patří. Navíc, hraji non-Steam, kde se taková "krádež" nedá vyloučit...
U Steam CS 1.6 se tohle nikdy nestane.

because
01-01-15, 14:57
len škoda, že sa zhoduje aj ID... Teda ten ban je tvoj :)

PIXEL
01-01-15, 15:05
Nechápu... ID se přidělí podle IP...každá IP má svou SteamID

Samco
01-01-15, 15:13
A to až po takmer polroku ťa osvietilo? :thumbup:

PIXEL
01-01-15, 15:14
Je to vážně tak těžké uvěřit a dát člověku šanci aby dokázal že to neudělal on?

Ne neosvítilo až po půl roce, ale přišel jsem na to tak po měsíční pauze. Zbytek času jsem se nechtěl nervovat s tím vaším strašně "přehledným" webem a fórem kde se k tomu nezobrazují všechna písmena... prostě jsem to neřešil :)

Samco
01-01-15, 15:24
Po mesačnej pauze? Ban ti bol udelený priamo v hre v júli, na tvoj PC... Takže fakt neklam, je to zbytočné.

PIXEL
01-01-15, 15:36
Zase nechápu :D ...já v tu dobu CS nehrál...byla mi ukradena IP a měl jsem v tu dobu pauzu s hraním. To je to tak těžké pochopit?

Tak tedy vidím, že se s Vámi prostě normálně domluvit nedá a i přesto, že mluvím pravdu bych Vás chtěl poprosit o UnBan. Budu si pořizovat Steam CS 1.6 takže se toto už nikdy nestane...

ixrewr
01-01-15, 17:08
kdyz to sumarizujes, tak cela tahle zadost je uplne o nicem, protoze si stejne porizujes steam ,)

PIXEL
01-01-15, 17:35
ne není o ničem... nevím totiž přesně kdy budu CSko kupovat a nechci se připravit o možnost hrát...

hofy
01-01-15, 17:43
Zdravím, ban byl udělen na tvůj počítač i IP adresu (žádná spojitost mezi těmito údaji není!), tudíž je tvůj. Jedinou možností je druhá šance - hrát se Steamem.

Btw. nechápu, co je pro IT supporťáka tak složitého na obyčejném vBulletinu.