PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnost na aktivitu adminov na Furien!!!



Kiper42
02-01-15, 12:21
Sami camp,cheter a vulgarismy a adminov nikde tak si to dajte do poriadku alebo otvorte zasa nabor lebo takto nema zmysel hrat ked každy ma vlastne pravidla tie vaše porušuje...

hofy
02-01-15, 12:24
Já myslel, že furien admini jsou nejaktivnější na celé cs scéně.

piratjo
02-01-15, 12:25
Ahoj. Furien je momentalne najlepsie strazeny server. Admini su tam usilovni a az prilis aktivni. To co tu popisujes sa tam urcite nedeje, neverim tomu.

Samco
02-01-15, 12:27
V súčasnosti aktívni furien admini sú iba 2, ale i tak majú perfektnú aktivitu a robia čo môžu, treba si aj uvedomiť že tu nemôžu byť 24/7.

Kiper42
02-01-15, 12:41
Aktivita na webe možno to akože stači ??? Hram u Vás Furien cez dva roky a už mi vadi to ako sa spravaju hrači sami camp,cheter a vulgarismy a to že je admin aktivny Raz do dna na 20 min to nestači na tak hranom serveri...
Skuste to sledovať na serveri a nie na webe dakujem....
To je len môj nazor tak to neberte osobne ale je to tak :) :D
Majte sa :)

Rail
02-01-15, 12:51
Že hraješ na Furieně přes 2 roky-jaký je tvůj nick?
Pokud já vím, tak Login a Chamber jsou tam prakticky stále, tak stačí napsat hlášení přes !
a hned ho tam budeš mít.. Navíc i Daron začal zase trochu aktivněji hrát..
Tolik od mě..

Idea
02-01-15, 12:54
Takze rad by som sa vyjadril ako hrac ktory je s adminmi z fuienu v kontakte a hrava s nimi pravidelne. Za prve si treba uvedomit ze furien serverov je 6 a admini respektive CHH su 2. Tiez su to ludia ktory tu nie su 24/7 no aj tak su dost aktivny. Tiez si treba uvedomit ze furien je server ktory by kazdy potreboval starostlivost admina pretoze ak je ich vsetkych 6 zaplnenych na kazdom su problemy ako kemp,vulgarismy a v poslednej dobe aj viac cheaterov. No co sa tyka aktivity adminov tak si myslim ze su aktivny dost. Nemaju problem odist uprotred kola a ked sa ich pytam preco odisli tak kvoli hlaseniu. Aj ja sam im casto pisem na steame aby prisli na server kvoli kempu alebo niecomu podobnemu a vzdy pridu. Ak su online a dostanu nejake normalne hlasenie tak ti urcite prdiu pomoct ale je mozne ze prave nie je ani jeden z 2 online a ostatny admini velmi na furien servery nechodia alebo nemaju prava . Myslim si ze by pomohol nabor adminov kedze 2 su na 6 serverov malo.

DarwiN
02-01-15, 12:59
Takze rad by som sa vyjadril ako hrac ktory je s adminmi z fuienu v kontakte a hrava s nimi pravidelne. Za prve si treba uvedomit ze furien serverov je 6 a admini respektive CHH su 2. Tiez su to ludia ktory tu nie su 24/7 no aj tak su dost aktivny. Tiez si treba uvedomit ze furien je server ktory by kazdy potreboval starostlivost admina pretoze ak je ich vsetkych 6 zaplnenych na kazdom su problemy ako kemp,vulgarismy a v poslednej dobe aj viac cheaterov. No co sa tyka aktivity adminov tak si myslim ze su aktivny dost. Nemaju problem odist uprotred kola a ked sa ich pytam preco odisli tak kvoli hlaseniu. Aj ja sam im casto pisem na steame aby prisli na server kvoli kempu alebo niecomu podobnemu a vzdy pridu. Ak su online a dostanu nejake normalne hlasenie tak ti urcite prdiu pomoct ale je mozne ze prave nie je ani jeden z 2 online a ostatny admini velmi na furien servery nechodia alebo nemaju prava . Myslim si ze by pomohol nabor adminov kedze 2 su na 6 serverov malo.

Napíš aspon 3 nicky hráčov ktorý by sa na admin či chh na furiena hodili ? A hrajú pravidelne

E. Na furien je adminov (bolo) vela : Ja, Ciper, Eustralien, Dexter, maršoun, Daron, Delík, Chamber , Virpo, Tatarka .. a ked som dakoho zabudol sorry

Toto je výber tých "normálnych" hráčov ktorý sa ako tak hodili na adminov . 10 cca za 3,5roka dobrá bilancia . Pointa ? Že teraz na furiene nieje asi ani nikto taký normálny a rozumný aby mohol dostať práva .
A myslím si že server je v celku dobre strážený .
A zas admini nemože všetko banovať čo sa Vám zazdá že je proti pravidlá (taký už boli a skončilo to pre nich zle ) .
Lenže niektorých to prestalo baviť alebo mal iné dovody :-)

piratjo
02-01-15, 13:07
Takze rad by som sa vyjadril ako hrac ktory je s adminmi z fuienu v kontakte a hrava s nimi pravidelne. Za prve si treba uvedomit ze furien serverov je 6 a admini respektive CHH su 2. Tiez su to ludia ktory tu nie su 24/7 no aj tak su dost aktivny. Tiez si treba uvedomit ze furien je server ktory by kazdy potreboval starostlivost admina pretoze ak je ich vsetkych 6 zaplnenych na kazdom su problemy ako kemp,vulgarismy a v poslednej dobe aj viac cheaterov. No co sa tyka aktivity adminov tak si myslim ze su aktivny dost. Nemaju problem odist uprotred kola a ked sa ich pytam preco odisli tak kvoli hlaseniu. Aj ja sam im casto pisem na steame aby prisli na server kvoli kempu alebo niecomu podobnemu a vzdy pridu. Ak su online a dostanu nejake normalne hlasenie tak ti urcite prdiu pomoct ale je mozne ze prave nie je ani jeden z 2 online a ostatny admini velmi na furien servery nechodia alebo nemaju prava. Myslim si ze by pomohol nabor adminov kedze 2 su na 6 serverov malo.


//prava tam ma vela ludi, nie len 2 ci 3 (len ja mam vo friend liste 9 ludi co tam maju prava), ale to ci tam ostani chodia alebo nechodia sledovat nebudem. Dostane tam niekto prava a za mesiac pride pytat na AIM, lebo na Furiene je ich uz vela a je to vynikajuco postrazene.

Britny
02-01-15, 13:08
Admini na Furienu nemají čas, lítají na hlášení po střílecích serverech.

Idea
02-01-15, 13:18
Prava tam mozno ma dost adminov realne tam momentalne hraju Daron a Chamber. Servery su dobre strazene ale stane sa ze to poste nestihahu vsetko najme ked je zaplnenych vsetkych 6 furienov... Admini si svoju pracu robia dobre ale myslim si ze aj sami by privitali aspon 1/2 aktivnych adminov ktory by im pomahali...

Rail
02-01-15, 13:22
Prava tam mozno ma dost adminov realne tam momentalne hraju Daron a Chamber. Servery su dobre strazene ale stane sa ze to poste nestihahu vsetko najme ked je zaplnenych vsetkych 6 furienov... Admini si svoju pracu robia dobre ale myslim si ze aj sami by privitali aspon 1/2 aktivnych adminov ktory by im pomahali...

Jsem zvědav jestli jim ta 1/2 (Jedna polovina) Admina pomůže.. :D

DarwiN
02-01-15, 13:22
Prava tam mozno ma dost adminov realne tam momentalne hraju Daron a Chamber. Servery su dobre strazene ale stane sa ze to poste nestihahu vsetko najme ked je zaplnenych vsetkych 6 furienov... Admini si svoju pracu robia dobre ale myslim si ze aj sami by privitali aspon 1/2 aktivnych adminov ktory by im pomahali...

Ako som napísal v prvom poste .. napíš mi 2 (mi stačia) mená aspon do pmky a ja ich preklepnem .

Darongodx
02-01-15, 13:27
Spýtajte sa hráčov Idea,Spittareloo, či si s ChambeRom zahráme jak dementi beháme po tých hláseniach..A Kiper začni hlásiť do "!"..Zatiaľ sa neviem/e rozpoliť. Sme tam 2 aktívni a serverov je 6.
Nikto netvrdí, že sme najaktívnejší, ale prácu si snažíme plniť dobre, narozdiel od niektorých.
Na admina by som videl zatiaľ Spittareloo a Ideu(začni hlasiť a menej sa navážať do cigánov..)

Del!k98
02-01-15, 13:32
Admini na Furienu nemají čas, lítají na hlášení po střílecích serverech.

Když aim admini su na JB, nebo na niečom inom, zatiaľ čo hlasia aj 5x a nikdo si ich nevšimne, tak tam prijede admin z furienu čo nema prava.Aspoň je vidieť,kto lieta po hlaseniach. Česť vynimkam.

E: Jo aha, ešte som zabudol, když nahlasiš na foro nejakeho cheatra z wh čo bol na aim serveri, ješte bude pičovať ,ako som nemohol poznať take Wh. Tak to fakt klobuk dole.

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
02-01-15, 13:47
Myslím,že na furiene nieje mimoriadne zvýšený kemp hráčov ,vulgarita alebo výskyt cheaterov tak, ako to tu opisuješ .Povedal by som že všetko je v normálne .Admini na hlásenia chodia stále .Musíš len hlásiť do "!" a je pravda ,že keď hrám s Daronom či Chamberom tak stále behajú po hláseniach ani si poriadne nezahráme ...

Zoyer
02-01-15, 14:36
for admins: To co bylo, tak bylo. provokace atd. už nechme, díky.

je možné, že na furienu je málo adminů, ale koho dalšího by ste tam chtěli dat ? průměrný věk je tam tak 12 let a nikoho, kdo by se tam hodil na práva nevidím ( usuzuju podle fórka )

uvidíme co se dá dělat. lock než se zas něco stane..