PDA

Zobrazit normální verzi : Míč



Mr.ADIO
02-01-15, 15:31
Zdravím, nemohl by se vrátit starej dobrej fotbalovej míč ? Docela mi na tom JB chybí. Zrušil se myslím proto, že to nějakým způsobem zatěžovalo server. Ale server padá tak či tak.. Zkusil bych ho dát zpět.

FizzyBubble
02-01-15, 15:42
Konečně to není každý kolo dáme si fotbal a ty ho tam chceš vrátit :thumsup4:

human
02-01-15, 16:08
Konečně to není každý kolo dáme si fotbal a ty ho tam chceš vrátit :thumsup4:

Teraz su to pre zmenu otazky alebo janosik.

Nakladana Okurka
02-01-15, 16:40
Teraz su to pre zmenu otazky alebo janosik.

Jaj neblbni, obcas je Simon tak vděčný, že dá i náhodu :O

Volume
02-01-15, 21:19
Konečně to není každý kolo dáme si fotbal a ty ho tam chceš vrátit :thumsup4:

Furt lepší fotbal než otázky, začni myslet hlavou a ne prdelí. A né nutně se s míčem musí hrát zrovna fotbal.

Billy The Ex*terminator
02-01-15, 22:20
Ja by som chcel tiež späť do hry loptu (Míč :D )
Pretože Na väčšine mapách je atrakcia "fotbal" a z tím (tzv.) "kameňom" sa to hrať proste nedá :/ .
A to že "fotbal" je (bol) každé kolo podla mňa nieje dôvod preto aby ho zrušili (resp. loptu s ktorou sa hral ). Hráči si ho proste vyberali pretože sa im tá hra páči, nie preto lebo musia...
A podla mňa to "Fotbal menu" bolo viac užitočnejšie ako "Stopky" :/ .

Nakladana Okurka
02-01-15, 22:32
Jakože, za zkoušku se ni neda.

Grakon2702
02-01-15, 22:32
S míčem jsem dával vězňům autostop a byl jsem v chatu uctíván jako nejlepší Simon. Dejte ten míč zpátky, mě se to uctívání líbilo :thumbup:

kono159
02-01-15, 22:51
na niektorych mapach ani lopta nie je

Mr.ADIO
02-01-15, 22:56
na niektorych mapach ani lopta nie je

No právě proto. A kámen prostě není ono.


Konečně to není každý kolo dáme si fotbal a ty ho tam chceš vrátit :thumsup4:

A záleží na simonovi jestli dá fotbal / náhodu nebo otázky. Podle mě je lepší fotbal než jánošík. Jestli tobě se fotbal nelíbí, tak ho nedávej. Nikdo tě do toho nenutí:)

FizzyBubble
03-01-15, 00:54
Furt lepší otázky než fotbal, Fizzy ty tvoje posty jsou skvělý a mají hlavu a patu. Bez míče je JB mnohem lepší. PS: Fizzy je bůchONE

Díky brácho, cenim tvůj názor.

PS: Zvu tě na hromadný přesouvání do spectu zítra v 16:00 všechny JB servery :console:

Tommy_Oxcore
03-01-15, 11:37
Já osobně pro přidání míče jsem. Když dá Simon nějakou atrakci a nechá nějaký vězně v boxu, může jim aspoň hodit míč, ať se zabaví. :) Myslím, že je lepší si tam dvě minuty čutat, než dvě minuty stát jak blbec a čekat, až se Simon uráčí dokončit atrakci. Viz třeba Brain a jeho dělení "kdo chce to, ať jde tam, kdo chce tamto, jde sem". To není nic proti tobě, Braine, jen tě uvádím jako příklad, že si vezmeš skupinku vězňů a spoustu jich necháš v boxu.

Indian0
03-01-15, 12:10
K lopte som pro.
Já by bol pro aj pre zníženie slotov, pretože ak má simon 20 terákov, bojí sa s nimi vyjsť von z boxu, čiže to ostane pri náhode, reakciách, jánošíkovy, otázkach. Dokiaľ nemá simon približne 10 Terákov s ktorími sa odváži presunúť už aj von z boxu. Samozrejme že sú výnimky, ale každý z vás určite pozná tieto slová: "Je vás príliž veľa čiže si dáme náhodu." A futbal je atrakcia ktorá je na najhranejších mapách (snow, mountains,oasis...) hneď zarohom.

Kajus
04-01-15, 00:15
Taky bych chtěla míč zpět, šutr je na nic...

Volume
04-01-15, 00:45
Díky brácho, cenim tvůj názor.

PS: Zvu tě na hromadný přesouvání do spectu zítra v 16:00 všechny JB servery :console:

Ty jjsi slušný imbecil, že ?:D

K JB ten míč zkrátka patří, není server kde by nebyl, taková mapa jb flyhigh má ve středu mapy libový hřiště který se ted nijak nevyužívá .. na většině map neni ani šutr...

3k a Jerry
04-01-15, 07:00
Furt lepší fotbal než otázky, začni myslet hlavou a ne prdelí. A né nutně se s míčem musí hrát zrovna fotbal.
Jak tohle můžeš napsat ty ? Zaspal jsem něco ?

Já jsem proti, tam kde je míč na mapě tam se to stejně nehraje a tam kde néni, tak je dalších X aktrakcí.
Poté míč se uměl seknou a nevím co víc mě mohlo nasrat, když se míč sekl a najednou mě nešel sebrat ze země a nakonec ho po 20s sebere soupeř ..
Na co ho tam vlastně potřebujete ? Šak se chodí jen do boxu a na DR, alebo na prodloužení těch kol, které už tak trvaj 15 minut ?
S kamenem je prostě větší sranda takovej míč patří na SJ, kámen je prostě větší překvapení kolikrát když to tam padne a neovlivní to tak fet, kterej si koupíte za 12 000 a rozhodnete o výsledku.. :tongue:

Indian0
04-01-15, 13:11
Já jsem proti, tam kde je míč na mapě tam se to stejně nehraje a tam kde néni, tak je dalších X aktrakcí.
Poté míč se uměl seknou a nevím co víc mě mohlo nasrat, když se míč sekl a najednou mě nešel sebrat ze země a nakonec ho po 20s sebere soupeř ..
Na co ho tam vlastně potřebujete ? Šak se chodí jen do boxu a na DR, alebo na prodloužení těch kol, které už tak trvaj 15 minut ?
S kamenem je prostě větší sranda takovej míč patří na SJ, kámen je prostě větší překvapení kolikrát když to tam padne a neovlivní to tak fet, kterej si koupíte za 12 000 a rozhodnete o výsledku.. :tongue:

Znížiť sloty. Pridať loptu. Hra sa bude rýchlejšie točiť kôli menšiemu počtu hráčov. Menej mrtvých ľudí čakajúcich na ukončenie kola. Viac atrakcií. Menej náhod, reakcií. Kedže sa budú kolá rýchlejšie točiť, dostanú sa k PP aj taký hráči ktorí sa k nemu dostali raz za Uhorský rok.
S kameňom veľká sranda veľmi nie je. Futbal sa už ani nehrá. A keď porazíš feťáka s normalnou loptou a ty nemáš fety je to podľa mňa väčšia zábava. Pri tom zasekávaní si stačí na loptu čupnúť.

Grakon2702
04-01-15, 13:23
Ty hry trvají tak dlouho, protože mód JB byl původně vytvořený na dozorčí šikanu vězňů. Tzn. že se pouštěla myš a fragovalo se za každou blbost. Na jiných zahraničních portálech tak trvají kola max 10 minut. Tady na Kotelně jsme si akorát udělali pravidlo "méně fragování a více hraní," proto ta kola trvají tak dlouho. Tím samozřejmě nechci říct, že mi to vadí.

Swagrid
04-01-15, 13:34
Né že by to Giussepe psal asi tak 420x, ale jo, snížit sloty by nebylo od věci (:

FizzyBubble
04-01-15, 13:35
Znížiť sloty. Pridať loptu. Hra sa bude rýchlejšie točiť kôli menšiemu počtu hráčov. Menej mrtvých ľudí čakajúcich na ukončenie kola. Viac atrakcií. Menej náhod, reakcií. Kedže sa budú kolá rýchlejšie točiť, dostanú sa k PP aj taký hráči ktorí sa k nemu dostali raz za Uhorský rok.
S kameňom veľká sranda veľmi nie je. Futbal sa už ani nehrá. A keď porazíš feťáka s normalnou loptou a ty nemáš fety je to podľa mňa väčšia zábava. Pri tom zasekávaní si stačí na loptu čupnúť.

Líbí se mi. jak si někteří naivně myslí, že snížení slotů zapříčiní to, že hráči nebudou dávat náhodu :laugh: Viděl jsem dávat náhodu ve 4 lidech, takže snížení slotů na to nebude mít velký vliv.

Pokud ten s fetama není bezrukej, tak ho nemůžeš v životě porazit.

3k a Jerry
04-01-15, 13:40
Pokud ten s fetama není bezrukej, tak ho nemůžeš v životě porazit.
přesně tak + to stím čupnutím to neni pravda to jsme si aj na hlavách mohli stát a nic se nedělo ..

Kotel
04-01-15, 13:50
Míč tam klidně dám, ale musel bych zjistit, proč shazuje server, když je udělaný stejně jako na sj.

Indian0
04-01-15, 13:57
Líbí se mi. jak si někteří naivně myslí, že snížení slotů zapříčiní to, že hráči nebudou dávat náhodu :laugh: Viděl jsem dávat náhodu ve 4 lidech, takže snížení slotů na to nebude mít velký vliv.

Pokud ten s fetama není bezrukej, tak ho nemůžeš v životě porazit.

Náhoda sa zväčsa dáva len preto, lebo simon nedokáže ustrážiť veľký počet T. Ale nikde som nenapísal že to vyrieši všetky problémy. Napísal som že bude menej reakcií, náhod... A feťáka s kúskom šťastia porazíš, o to je to potom zabávnejšie pretože je to málo pravdepodobé. A čo ten zvyšok čo si nevyznačil.

Grakon2702
04-01-15, 14:01
Míč tam klidně dám, ale musel bych zjistit, proč shazuje server, když je udělaný stejně jako na sj.

To padání možná bude v něčem jiném než v míči.

FizzyBubble
04-01-15, 15:44
Náhoda sa zväčsa dáva len preto, lebo simon nedokáže ustrážiť veľký počet T. Ale nikde som nenapísal že to vyrieši všetky problémy. Napísal som že bude menej reakcií, náhod... A feťáka s kúskom šťastia porazíš, o to je to potom zabávnejšie pretože je to málo pravdepodobé. A čo ten zvyšok čo si nevyznačil.

To že simon řekne "Dáme si náhodu, je vás hodně." neznamená, že by ji nedal, kdyby bylo méně T. Je to prostě jen výmluva, protože neumí simonovat.

3k a Jerry
04-01-15, 21:33
už zase kluci řešite něco jiného, at si dáva každej náhodu jestli chce já ji třeba jednou za 10 kol dam také, ale to sem absolutně nepatří..

BranKO
05-01-15, 00:07
Ty hry trvají tak dlouho, protože mód JB byl původně vytvořený na dozorčí šikanu vězňů. Tzn. že se pouštěla myš a fragovalo se za každou blbost. Na jiných zahraničních portálech tak trvají kola max 10 minut. Tady na Kotelně jsme si akorát udělali pravidlo "méně fragování a více hraní," proto ta kola trvají tak dlouho. Tím samozřejmě nechci říct, že mi to vadí.

Presne tak, ešte keď som hral dávnejšie jb tak sa kolo trvalo dajme tomu 7-10 min, ale teraz 20 min čakať jak chorý dokedy sa ct s par vezňami(adminmi, popr. spešlami dobavia) nie diky neprosim.

Nakladana Okurka
05-01-15, 00:15
Presne tak, ešte keď som hral dávnejšie jb tak sa kolo trvalo dajme tomu 7-10 min, ale teraz 20 min čakať jak chorý dokedy sa ct s par vezňami(adminmi, popr. spešlami dobavia) nie diky neprosim.


Když ty budeš mezi těmi vězni, který žijou, necekneš ani slovo, ale když seš mezi mrtvými, tak ti to vadí. Neříkám, ze to nemám stejně.. Někdy je važně zbytečné, když da Simon 4 lidem olympiádu, když další 16 čeká na nové kolo.. Ano, i to sem už videl..
Jenže když Simon urychluje kolo, tak hned musí cist, jak je neumí zabavit a tak, pač to chce urychlit.. Nejde se zavděčit všem..

Indian0
05-01-15, 16:19
Už sa k tomu nebudem vyjadrovať, robte si čo chcete...

By Bee
05-01-15, 19:34
Sem pro navrateni loptičky :) Aspoň tie ihriská neostanu nevyužité :)

MrJack
05-01-15, 23:05
Riskujem že mi Bee napíše že s nemám otvoriť hubu na fóre, keďže som tam neni aj po nociach aj cez dne a takmer "ma tam nevidí", ale v nazoroch sa zhodneme. Ešte stale (uz serem na diakritiku, pisem v telefone) sa ale stretnem s nazormi ako: posrate stoply, chcem fotbal, alebo chcem stopky aj futbal. Akoze namiesto toho smajlika v smonmenu na 3 co nic nerobi skorej by som dal gotbal. (mam divny slovosled). Fotbal je vec, ktora je na asi na kazdej mape, je to atrakcia prehliadana, zvacsa preto, ze tam casto ani len ten kamen nieje. Namiesto 'prva reakcia na skok' a 'dame si nahodu/janosika' som vzdycky radsej pocul 'dame si fotbal'. A Fizzy - vsimol si si jediny, ktoho nechce fotbal? To chces skakanie janosika? Alebo otazky typu 2+2 ci 25 na druhu, popripade ked simonko zapoji vsetky mozgove bunky a vyriekne hlavne mesto Bratislavy? Ak ano, respect.

w3rewwolf
06-01-15, 13:58
Já bych byl taky pro míč, s kamenem se opravdu hraje hodně špatně, a radši bych dal fotbal 10 vs 10 než otázky
na 3 vítězné body a pak atrakci teprv... W3rewWolf :)

Giussepe
06-01-15, 16:36
robte vzbury, a nemusite hrát ty přiblblé atrakce.

MrJack
06-01-15, 18:59
Som zvedavý ako spravíš vzburu tak ľahko na flyhigh - z toho boxu sa nedostaneš to mi ver.

Pat_
06-01-15, 19:22
Som zvedavý ako spravíš vzburu tak ľahko na flyhigh - z toho boxu sa nedostaneš to mi ver.

Tak načo ideš na flyhigh na ten futbal? :DD Zbytočnosť. Zabi ich hneď hore :D

Nihilia
06-01-15, 19:45
Budeme opět tam kde jsme byli. Nějaký ten den/týden se bude hrávat fotbal. Postupně začnou lidi nadávat, že se chodí jen na fotbal. Vytvoří se téma: Zrušit míč a bude se opět diskutovat, jestli ho tedy nechat nebo ne.

Grakon2702
06-01-15, 20:02
Budeme opět tam kde jsme byli. Nějaký ten den/týden se bude hrávat fotbal. Postupně začnou lidi nadávat, že se chodí jen na fotbal. Vytvoří se téma: Zrušit míč a bude se opět diskutovat, jestli ho tedy nechat nebo ne.

Aneb jak se stát jasnovidcem. Náhoda, otázky a box jsou ještě lepší kombinace... pravdu máš možná v tom, že jak se přidá míč, tak se bude první pár dní hrát "jenom" fotbal pak se to ale vytratí do normálu. S míčem se dá vymyslet více míčových her, např. já jsem tam s vězni hrál autostop.

3k a Jerry
06-01-15, 21:19
Aneb jak se stát jasnovidcem. Náhoda, otázky a box jsou ještě lepší kombinace... pravdu máš možná v tom, že jak se přidá míč, tak se bude první pár dní hrát "jenom" fotbal pak se to ale vytratí do normálu. S míčem se dá vymyslet více míčových her, např. já jsem tam s vězni hrál autostop.

já zase sním hrál nahodu.. komu se po 3 minutách prvnímu podaří vzít ..

w3rewwolf
07-01-15, 03:24
Grakone co je autostop ? :D

Nakladana Okurka
07-01-15, 06:50
Je to sice OT ale snad to tolik nevadí. Taky me zajímá co to je autostop.

Grakon2702
07-01-15, 16:25
Tak jsme říkali (s táky říkáme! :D) hře, kdy se jeden postaví do branky a všichni ostatní musí do té branky kopat (ten, co je v brance musí samozřejmě bránit). Každý se však míče může dotknout jenom jednou. Pokud se dotkne víckrát, vymění si místo s brankářem. Aby se někdo mohl míče dotknout víckrát, musí před druhém dotknutí nechat někoho jiného se dotknout. Pokud někdo při kopu do branky úplně mine (neodrazí se ani od tyčky), vyměňuje si místo s brankářem. Každý hráč má 10 nebo 20 bodů na začátku (to záleží na domluvě). Ten, kdo začíná v brance, má o 20% více bodů (12, 24...). Pokud už někdo žádný bod nemá, hraje se tzv. na duši. Pokud dotyčný přijde i o duši, tak se musí postavit doprostřed branky zády k ostatním a nastavit zadek. Všichni ostatní mají jeden pokus na to, aby mu střelili pěknou pecku do zadku :).

Na jb jsem to dělal více zjednodušeně a to tak, že jsem postavil buď CT nebo jedno T s výhodou do branky a ten měl chytat po celou dobu hry. Všichni ostatní museli po jednom dát gól, přitom na to měli jen jeden pokus. Pokud gól nedali, byli zabiti.

w3rewwolf
07-01-15, 21:00
grakone D: to jsem doma hraly jako mali :D a jmenovalo se to Prdel :) akorat na konci jsme :D cca 1 metru střílely :D:D:d s mičem na prdel :D:D:D

mirecc
16-01-15, 07:24
Čo sa týka toho míču... podla mňa je to dobrý nápad... bola to jedna z najobľúbenejších atrakcí pre hráčov... napr. určite lepšie futbal ako otázky ktoré sa stále dookola opakujú.. som určite ZA ten míč

Kotel
16-01-15, 09:36
Vrátim ho.

Gbrain
17-01-15, 16:53
Já osobně fotbal nesnáším pořad se hrál jenom fotbal a nic jiného, ale musím přiznat ze je to asi to menší zlo, jelikož hrát otázky mě fakt nebaví. 20lidi v boxe a jedno CT s 100 fragami to fakt není hra :((

MrJack
17-01-15, 18:00
Už sa tu budú písať len chujiny (ak sa dačo písať vôbec bude), už sa to uzavrelo, lopta sa zasa vráti, povedal by som že toto by sa malo locknúť.

Mr.ADIO
17-01-15, 18:13
Myslím si, že tato téma se může locknout. Kotel své slovo už napsal.