PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť na admina - neplnenie povinností



eRkoo
02-01-15, 19:40
DEMO: http://uloz.to/xcPDjjZw/ilumi-dem

Takže ja neviem fakt, či treba 50x písať adminovi, aby dal spect, lebo môže to bez svojho killu urobiť aj počas toho ako hrá, skóre by mu zostalo...na deme je vidieť ako sme mu 2 v specte písali, aby riešil hráča, ktorého sme 4 označili za cheatera - WH...z dema to je na začiačku možno vidieť...ak má admin opodstatnenú žiadosť, tak si myslím, že to má riešiť bezodkladne, aby hra nebola ďalej znepríjemňovaná hráčmi, ktorí ju kazia cheatmi...zaráža ma to, ako sú na d2 serveroch (oboch) admini neaktívni, na 90% nereagujú na volanie prostredníctvom (!), toto je ale fakt niečo, keď sa admin musí najprv na servery pohrať 3 kolá, aby riešil sťažnosť hráčov na iného hráča...ak si nechce plniť svoju prácu, tak nech ju nerobí, zodpovednosť niektorých adminov je na slabej úrovni...v deme je vidieť, ako žiadosť ignoruje...myslím, že je to jeho povinnosť riešiť to ihneď a nie 3 kolá po tom, ako mu to niekto napíše a aj to len preto, lebo ho niekto dal...spravte si poriadok na svojich postoch, lebo kvalita hrania na d2, či jednom alebo druhom rapídne klesla...kľudne poďte teraz do mňa, ale je to tak a žiadam reakciu kompetentného na chovanie a aktivitu adminov. Ešte ku k1xovi, keď mu napíšem, že na fóre má v sťažnostiach demá, tak napísal, že web a fórum nerieši, lebo väčšina z nich sú hlúposti...niekto aj tie hlúposti musí riešiť a keď sa ti k1x nechce, tak sorry, nemáš v admin teame čo robiť..
ĎAKUJEM

hlavicka
02-01-15, 19:43
suhlasim s týmto prejavom je to pravda
ak dostanes este ban za ''demenciu'' pretoze to melies dookola ze ma niekto wh a podobne mne sa to stalo raz ale to som prehnal ja ale aj erkovy alebo niekomu sa to stalo

eRkoo
02-01-15, 19:47
presne v tejto téme som to riešil, odpovede od kompetentného som sa nedočkal
http://csko.cz/forum/showthread.php?35419-Ak47-wh

a na tú aktivitu som apeloval ešte v jednom príspevku...

nie je to len môj názor na "prácu" adminov..zmeňte si nick, choďte na jeden či druhý server a spýtajte sa hráčov, čo si o ich práci myslia...hlavne by to mali spraviť tí, čo udeľujú práva...

piratjo
02-01-15, 19:53
Ahoj. Prezrel som si celodenne hlasenia z D2 a D22, vsetky opodstatnene boli adekvatne vyriesene prave pritomnym adminom. Inak sa podakuj takym to hracom, ze normalne hlasenie sa v tomto strati.



13:05
dust22 (steam://connect/csko.cz:27072)
Smrdi ti noh
nick: csko.cz, steamid: VALVE_0:0:774194701, ip: 91.127.48.124, duvod: Wallhack


13:02
dust22 (steam://connect/csko.cz:27072)
Kok*t
nick: csko.cz, steamid: VALVE_0:0:774194701, ip: 91.127.48.124, duvod: Wallhack


13:02
dust22 (steam://connect/csko.cz:27072)
Kok*t
nick: csko.cz - HLTV, steamid: HLTV, ip: 192.168.1.3, duvod: Wallhack

matis
02-01-15, 19:55
no ja ti to skusim vysvetli....

za 1. postavil si sa k tomu dost arogantne, ak si myslis, ze je to jeho neodkladna povinnost banovat hned ako to napises, tak si na omyle...
za 2. ak si v spekte a on hra, tak nevidi co pises, co je na deme jasne vidno
za 3. tvoje vulgarne vyjadrovanie by nastvalo aj mna
za 4. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=133293 ban dostal, tak kde je problem???
za 5. ban za demnciu si dostal, lebo sa nevies spravat, spamujes a nadavas....

cize o com je tato staznost?

Bager258
02-01-15, 19:58
Musím sa k tomuto pridať, keď som nemal k1x-a na steame hlásil som cez ! keď tam bol. Napísal som to 2x a napísal mi cez @bager : som tu. nič neriešil, hral dalej, Hráča som musel dať nakoniec na fórum kde bol neskôr zabanovaný, ale pritom tam bol admin (k1x). Nič s tým neurobil, hráča som dal ešte o pár minút neskôr na fórum ako som ho mal natočenéhoa čakal som či sa pozrie a dá ban, nedal. Ak sa pozrieme, väčšinu banov ma za spawn camp na 30-60 minút, asi aby nemusel ísť spect a robiť si scóre a nahrávať si body.... Nepochopím, je na servery a nič nerieši...

dhaaqu
02-01-15, 19:58
Naši věrni bratia (erkoo a hlavicka)... Oba hlásí často, často správně, ale až příliš často nepodloženě clear hráče.
eRkoo už jednou za demenci dostal ban ode mě (měsíc zpátky), jelikož stále spamoval "!" hlášením na čistého hráče a když stále nepřicházel ban, na který čekal, začal se vyjadřovat vulgárně na stranu AT.
Odkud vůbec pramení tvé znalosti povinností adminů, zdatný jinochu?

eRkoo
02-01-15, 20:01
takže 1. áno myslím, že je to bezodkladná povinnosť, arogancia je podnietená ignorovaním kompetentných
2. ak som v specte a píšem, admin by mal vidieť čo pišem aj keď som dead, neviem ako to máte vy nastavené
3. moje vulgárne vyjadrovanie bolo len v niektorých prípadoch a nevzťahovalo sa na konkrétnu osobu
4. ban dostal, áno...až keď ho na to upozorňuje XY hráčov, že sa nedá hrať, však?
5. BAN ZA DEMENCIU SOM DOSTAL, LEBO MA ZAČAL URÁŹAŤ AKO PRVÝ ADMIN DHAAQU, KEĎ DOŠIEL..NAPÍSAL MI SOM TU BUZERANTIK, NADÁVKY SOM OPLATIL A ZA TO MI DAL BAN ZA DEMENCIU, TAKŽE NEPÍŚ MI AKO TO BOLO, KEĎ SI TAM NEBOL..MÁM 4 SVEDKOV, KTORÍ TI TO POTVRDIA

ten hráč nebol čistý, dostal ban za wh, keď už
moje znalosti pramenia z adminovania na k3s4, virgi, csportal.sk, gamesites, panoramix....panoramix - pamätáš si čo to vôbec bol za server? asi nie, tam sa takéto veci nemohli stať

matis
02-01-15, 20:10
a zase s tym zacinas...ty aj hlava ste stara znama frima...akurat,, ze s hlavickou sme si to vysvetlili....

cize neviem co nam tu chces dokazat, ale dhaaqu ma dost pravdu...takze to tu radsej locknem, lebo sa to tu schyluje k neopodstatnenemu flamu...