PDA

Zobrazit normální verzi : Air Jordan - jitrnice - unban



insaneunban
27-11-11, 20:04
byl jsem zabanovan od admina jmenem AIR JORDAN , tento ban byl udelen nepravem protoze jsem WH nemel,poprosim o demo na kterem je videt WH :)
dik za vyreseni
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 49 tydnu , 4 dnu , 3 hodin , 14 minut a 26 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' DM-Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : cannondale | insane
[AMXBANS] Tvuj nick : eNVIDIA | sadrovej nasu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 334389052
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 334389052
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 217.117.217.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 217.117.217.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Air Jordan
[AMXBANS] Serve

insaneunban
27-11-11, 20:09
zbavte ho tech prav... to je mocka toto

ZEUS
27-11-11, 20:10
Já bejt tebou tak se klidnim.... ještě tu není demo, tak se zdrž komentářů.

insaneunban
27-11-11, 20:12
tak at ho sem hodne rychle hodi..

tronix.
27-11-11, 20:14
nějakej nedočkavej ne? a souhlasim se ZEUSEM...

ZEUS
27-11-11, 20:15
Určitě bude kvůli tobě pospíchat :D :D Až to uvidí, tak to sem hodí.

insaneunban
27-11-11, 20:15
jo sem nedockavej chci si zasurfovat trochu

ZEUS
27-11-11, 20:17
S velkou pravděpodobností si tu pár měsíců nezahraješ :D

insaneunban
27-11-11, 20:18
boze ty si este vetsi picus nez ten kokos co o cs nevi vubec nic :D a dava bany jen tak ze se nudi , smrad dostal steama k 13 narozeninam , takovy jebo by nemel byt admin

apach29
27-11-11, 20:21
Takto se vyjadrovat ve sve zadosti o unban ti nepomuze. Ban i na foru.

Flash
27-11-11, 20:21
boze ty si este vetsi picus nez ten kokos co o cs nevi vubec nic :D a dava bany jen tak ze se nudi , smrad dostal steama k 13 narozeninam , takovy jebo by nemel byt admin


[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 334389052

Fail...

Chcipni, dik.

ZEUS
27-11-11, 20:21
:bye: :bye: :bye: Tobě bych ani unban nedával :D papa

Trsak
27-11-11, 20:29
Stejně jsem zvědavej na demo.. Znám ho a nevěřím, že by měl :)

Montty non skill
27-11-11, 20:31
apach, dobře ty ;-)
Ještě pár takových banů a bude tu docela klid :smile:

AnnoyingGreg
28-11-11, 07:10
Pořád tu chybí demo.

Damon
28-11-11, 13:59
Demo sem hodím ale až budu doma teď jsem ve škole jestli tam neuvidíte WH tak se omluvím a dám ti UB přeci jen zas tak zkušenej v tom nejsem ale z mého pohledu tam bylo.

Damon
28-11-11, 16:02
Zde je demo pokud tam nic nenajdete tak se omlouvám.
http://csko.cz/dema/upload/dir/01.dem

grEy
28-11-11, 16:11
Ja osobne tam WH nevidim, ked tak to skus vycasovat.

Trsak
28-11-11, 16:19
Taky nevidím

dtr
28-11-11, 16:20
Tam má být WH, či je to vtip ?

Damon
28-11-11, 16:23
Rád děláš machra na ostatní nebo jak to mám pochopit??

Tam má být WH, či je to vtip ?

Ok jestli nic nevidíte tak se omlouvám a máš UB.

Giussepe
28-11-11, 16:24
Tak v natočeném demu teda WH rovněž nevidím, ovšem co se týče jeho slovníku o pár příspěvku výše, takhle se chovat když žádá o unban, to bych si dvakrát rozmyslel mu ten unban udělit. I když je pravda, že za vulgární slovník se takto vysoké tresty nedávají.

susa-troubky
28-11-11, 16:31
Tak v natočeném demu teda WH rovněž nevidím, ovšem co se týče jeho slovníku o pár příspěvku výše, takhle se chovat když žádá o unban, to bych si dvakrát rozmyslel mu ten unban udělit. I když je pravda, že za vulgární slovník se takto vysoké tresty nedávají.

asi by jsi taky nebyl moc nadseny kdyby jsi dostal za tohle permika :-) myslim ze v takovych pripadech se ten slovnik da pochopit...jsou sice i horsi veci ale tohle vazne WH neni :-)

UFOusek
28-11-11, 16:50
Muzu se jenom zeptat, proc admYnistrator z jailbreaku 1 nebo 2 banuje deathmatch? Nepride ti, ze kdyz sis podal zadost na Jailbreak 1 nebo 2, ze bys mel cooladminovat jenom na Jailbreaku 1 nebo 2? Evidentne na to nekdo docela sere, viz negramotny administrator plAnt a jeho 2 failiky za 3 dny, gj

I-Mouse
28-11-11, 17:02
Muzu se jenom zeptat, proc admYnistrator z jailbreaku 1 nebo 2 banuje deathmatch? Nepride ti, ze kdyz sis podal zadost na Jailbreak 1 nebo 2, ze bys mel cooladminovat jenom na Jailbreaku 1 nebo 2? Evidentne na to nekdo docela sere, viz negramotny administrator plAnt a jeho 2 failiky za 3 dny, gj

Myslel som, že ten ban je navždy...no čo ďalšie budú za chvílu.

AnnoyingGreg
28-11-11, 19:41
Pokud tam nic nenajdete, tak se omlouvám? Když tam nic s určitostí nevidíš, tak proč to sakra banuješ? Podal si přihlášku na Jaily, tak nechápu, proč děláš rozhodnutí na serverech kde se stříli, když tam ani nemáš co banovat. Podle toho dema evidentně nepoznáš zkušenýho hráče. Je takovej problém se nad demem poradit v admin sekci? Tohle sraní se do hry zkušenejm hráčum může Kotelnu přijít draho.

Damon
28-11-11, 19:51
Hele jestli vás to baví machrovat nad ostatníma stejně jako si berete do úst ostatní nový adminy co vám nevoněj tak prosim ale někde jinde. Díky

Jeden omyl a hned se můžete ...... Vám se nic takovýho nikdy nestalo?? Oooo Pardooon tady pánové jsou neomylní.

AnnoyingGreg
28-11-11, 19:59
Nestalo. Protože se raději poradim s ostatníma kolegama. Místo aby si sklonil hlavu, vzal to co si podělal..tak se tu ještě rozkřikuješ. Pořád to nemění to, že si tam neměl co dělat, když pak píšeš: " Pokud tam nic nenajdete.."

Damon
28-11-11, 20:04
protože me serou lidi jako ty co tady hned do každýho dělaj kery a z toho tvýho neměl si tam co dělat to tam jako nesmím jít na ten server?? zakážeš mi to??

Fakt tohle me vytáčí.

Edit: Místo toho abys do mě dělal kéry bys mě měl v tom pomoct aby se tohle nestávalo a ne hned do mě dělat jakej jsem ..... že jsem udělal omyl.

Shinigami
28-11-11, 20:25
Nechcem sa nikoho zastávať, ale v podstate sa nič zlé nestalo. Chlapec si možno dal krátku pauzu. Jordan sa ospravedlnil a všetko je v poriadku. Tak nechápem prečo sa doňho navážate, určite to neurobil schválne.

Montty non skill
28-11-11, 20:50
WH tam opravdu není ... teda myslím. Nikdo není neomylnej, tak se prostě spletl. Omluví se, dá ub a je to. Je jen člověk. Jak se říká, chybama se člověk učí. Příště chybu neudělá a zavolá si někoho na radu.

R1R1R1R1
28-11-11, 21:43
mne dal tento "admin" tiež BAN ale nechápem ako môže byť admin keď ani nerozozná čo je skill a čo je WH!!!!!!! a ani nečakám že mi dá unban lebo je to proste K***T!!!!!!

apach29
29-11-11, 08:43
Asi jste si vsimli, ze tu na foru mame takovou sekci s nazvem "Hlášení cheaterů, porušování pravidel, stížnosti na hráče nebo adminy". Doporucil bych vsem, co se jim na nejakym adminovi neco nelibi, nebo jsou nespokojeni s jeho praci, nebo si mysli, ze jim byl ban udelen nepravem a maji potrebu to nekde ventilovat, aby zalozili svoje tema v prisluny sekci.
To ze to budete resit v chatu a shazovat nektere adminy, a to myslim ted i adminy navzajem mezi sebou, vam moc nepomuze, spise naopak. Nekdo to pak muze videt jako provokaci a napadani admin teamu, coz bude trestano banem na foru a nebude v radech dnu.
I ja jsem za tu dobu, co adminuji na Kotelne, dal par banu, kde se pote ukazalo, ze na demu nic neni. To tady nikdo nevytahne nebo co? Mam snad nejakou imunitu, o ktere nevim? Kdyz uz chcete resit spatny bany, tak je reste u vsech, a ne jen u tech, kteri vam nepadli do oka.
Nikdo neni neomylnej (krom pana ParadoXXe) a admini co tu na sebe navzajem hazou spinu se mi trosku hnusi. Misto toho aby se podporili a vysvetlili novackum co udelali spatne a trosku jim pomohli v zacatcich, se tu ohaneji odebranim prav. Trosku se vzpamatujte a pomahejte si navzajem.

Smile
29-11-11, 12:03
Osobně bych neviděl až tak problém v tom, že dal ban neprávem, beru, že to se může stát každýmu. Jako problém bych spíš viděl toto: "Žádost o práva na Jail 1 nebo 2" co stálo v jeho přihlášce a nejsem jedinej co poukazoval na tento fakt.

Kotel
29-11-11, 13:09
Pravomoce v banlistu nebyly ujasněny v pravidlech pro adminy, což byla moje chyba. Pokud na serveru nemáte práva, je to z dobrého důvodu.

Damon
29-11-11, 16:10
Ok omlouvám se vám jestli se vám nelíbím tak mi to řekněle rád vím vše na rovinu a ne aby jste si to říkaly za mímy zády. Jo sice tam nemám práva je to meje chyba ale chtělo by to větší aktivitu adminů ve hře na forum jich je obvykle kolem 20 ale ve Hře ani ne polovic. Ale Ok omlouvám se vám i kotelně.