PDA

Zobrazit normální verzi : [ cheating potvrzeny ] Jim Carrey z Petrzalky (WH) --> k1x



JimCarrey
03-01-15, 18:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 133321)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Jim Carrey z Petrzalky >
[AMXBANS] Tvuj nick: Jim Carrey z Petrzalky
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:639380091
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:639380091
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.168.129.114
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.168.129.114
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zacal by som tym, ze vcera sa mi absolutne nedarilo a mal som skore jak bot na easy obtiaznosti. Potom ma to uz prestalo bavit, tak som uz isiel prec. Dneska si zapnem csko ze si idem znova zahrat a toto na mna vyskoci. Naschval som si kupil este aj VIP, pretoze chcem podporit jediny normalny portal na CZ/SK. A ak viem tak na verziu v42 cheaty ani nefunguju a cheatovat ani nepotrebujem. Tymto by som chcel poziadat o unban, pretoze na vasich serveroch som nikdy necheatoval, necheatujem ani nebudem cheatovat.
Dakujem :)

ZEUS
04-01-15, 05:44
Ahoj, tebe už jsem taktéž sjížděl, potřeboval jsem ještě jeden záběr a už by si ho dostal ode mě. Po 22. hodině sme dám demo.

k1x
04-01-15, 18:34
u teba bol problem, ze si cely cas hral ako cisty novacik (bot), ktory mal zapnute, ale nebol by to 100% dokaz na WH.
Predtym ako si leftol, mi stacil ten dokaz ku koncu na tych schodoch. Viaceri ta spectovali a vedeli, ze si mal zapnute, len nebolo vhodneho dema, kde by som ta usvedcil.
To co si urobil na schodoch mi stacilo, lebo si absolutne nikde inde nepozeral po cely cas.
GL inde
https://www.sendspace.com/file/0d1alv

matis
05-01-15, 14:29
wh

Maaaaaaaaaaja
07-01-15, 09:59
WH bude mít, jen aby si někdo na něco nestěžoval. :)

Zoyer
07-01-15, 13:13
demo mohlo byt sice trochu delsi, ale za me tam to wh je taky.

wh potvrzene, lock