PDA

Zobrazit normální verzi : muuv --> NarutoO



tigi.2
08-01-15, 14:03
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 133996)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < muuv >
[AMXBANS] Tvuj nick: muuv
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1083114637
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1083114637
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.240.43.45
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.240.43.45
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < NarutoO >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Ahoj,

rad bych uvedl, ze jsem zadny nepovoleny doplnek ke hre nepouzil (pouzivam pouze standardni verzi cska stazenou na Vasem webu) a netusim co vedlo admina NarutoO k udeleni banu. Ocekavam, ze admin NarutoO predlozi presvedcive dukazy pro sve jednani.

Zaroven podotykam, ze nespravedlive sankcionovani poskozuje dobre jmeno serveru a perzekuovanych hracu.

Vzhledem k nespravedlnosti sankce ocekavam omluvu a zruseni banu.

Dekuji

muuv

NarutoO
08-01-15, 16:49
Dobrý den,

na základě Vaší žádosti o unban přikládám důkaz ve formě dema (http://csko.cz/dema?UPD=F0WJYsqt) jelikož jsem toho názoru, že jste nepovoleně cheatoval, z toho důvodu Vám byl udělen výše klasifikovaný BAN (česky zákakaz)

Přeji Vám příjemý zbytek dne, za admin team se loučí..

-NarutoO-

ixrewr
08-01-15, 16:59
Chtelo by to hltv; to demo vypada clear (jestlize je nejakou dobu killovali na spawnu, tak se da cekat ze bude kempit u rohu na dlouhy a odstrelovat je)

tigi.2
08-01-15, 17:46
Prošel jsem demo a opakuji, že jsem žádný nepovolený program nepoužil.

Na serveru csko.cz | Capture the Flag 2 jsem hrál delší dobu než zachycuje demo a nemyslím si, že z toho že se mi za celou dobu podaří jedenkrát podaří 4 killy v řadě, lze dovodit, že jsem cheatoval. Ve zbývajícím čase se mi tolik nedařilo. Doporučuji přihlédnout k dalším okolnostem.

Bohužel prokazovat fakt, že jsem žádný nepovolený program nepoužil není dost dobře možné. Důkazní břemeno je tudíž na Vás. Nemyslím si, že výše přiložené demo lze považovat za dostatečný důkaz pro prokázaní skutečnosti že jsem cheatoval a pro ospravedlnění sankce ve formě trvalého banu. Uvědomuji si, že toto posouzení není na mě, ať to posoudí ostatní hráči.

Doposud jsem nebyl za něco podobného potrestán a proto nechápu, proč bych měl hned napoprvé dostat velmi přísný trest ve formě trvalého banu. Navíc v situaci, kdy můžu s klidným srdcem říct, že jsem nic špatného neudělal.

Prosím o důkladnější posouzení daného případu.

NarutoO
08-01-15, 19:58
Chtelo by to hltv; to demo vypada clear (jestlize je nejakou dobu killovali na spawnu, tak se da cekat ze bude kempit u rohu na dlouhy a odstrelovat je)

AB

tigi.2
08-01-15, 20:20
Mohl bych poprosit o vysvětlení? Konkrétně z jakých skutečností dovozujete, že byl v mém případě použit Aimbot?

Myslím, že je vhodné odůvodnit Vaše rozhodnutí a nikoli pouze dát ban, napsat aimbot a přiložit demo ze kterého nic jednoznačně nevyplývá.

Děkuji.

kono159
08-01-15, 20:36
trocha kratke demo, naznak cheatu tam moc nie je

NarutoO
09-01-15, 09:32
Prošel jsem demo a opakuji, že jsem žádný nepovolený program nepoužil.

Na serveru csko.cz | Capture the Flag 2 jsem hrál delší dobu než zachycuje demo a nemyslím si, že z toho že se mi za celou dobu podaří jedenkrát podaří 4 killy v řadě, lze dovodit, že jsem cheatoval. Ve zbývajícím čase se mi tolik nedařilo. Doporučuji přihlédnout k dalším okolnostem.

Bohužel prokazovat fakt, že jsem žádný nepovolený program nepoužil není dost dobře možné. Důkazní břemeno je tudíž na Vás. Nemyslím si, že výše přiložené demo lze považovat za dostatečný důkaz pro prokázaní skutečnosti že jsem cheatoval a pro ospravedlnění sankce ve formě trvalého banu. Uvědomuji si, že toto posouzení není na mě, ať to posoudí ostatní hráči.

Doposud jsem nebyl za něco podobného potrestán a proto nechápu, proč bych měl hned napoprvé dostat velmi přísný trest ve formě trvalého banu. Navíc v situaci, kdy můžu s klidným srdcem říct, že jsem nic špatného neudělal.

Prosím o důkladnější posouzení daného případu.

Dobrý den,

jelikož jsem BAN dával já, u mě se předpokládá, že jsem přesvědčen, že BAN udělený je oprávněný. Způsob jakým je vedena vaše střelba předpokládá velice bystrý odhad recoilu zbraně (v tomto případě smg) a správné míření. K demu se mají vyjádřit ostatní admini. Proto se ban neuděluje hned.

Jelikož demo je opravdu krátké, (bohužel hltv se nenahrávalo) a protože tak není podle ostatních relevantním důkazem, ban zruším. Stále jsem však přesvědčen, že používáte nepovolené pomůcky, (ano, třeba se mýlím) proto si na Vás dám veliký, opakuji veliký pozor!

tigi.2
09-01-15, 10:02
Děkuji všem, kteří se mě v dané věci zastali. Děkuji adminovi NarutoO za zrušení banu.

Chápu, že není jednoduché zajistit, aby hra probíhala v pořádku a bez cheaterů. Zároveň je ovšem nutné při přezkoumávání jednotlivých problémů brát v potaz okolnosti. Není vhodné vystříhnout video ve kterém se některému hráči díky jeho schopnosti správně zamířit a notné dávce štěstí podaří několik killů v řadě a považovat to za cheating. Při takovém přístupu by byl každý zkušenější hráč cheaterem.

CSko hraju na různých serverech už hodně dlouho a nikdy jsem nepodváděl. Sdílím s Vámi odpor k cheaterům a podvodníkům, kteří jejich chováním kazí hru.

Toho, že si na mě budete dávat velký pozor se nebojím, protože mám čisté svědomí.