PDA

Zobrazit normální verzi : [CZForGamers] DC (jiny hrac) --> Does



Pedross
10-01-15, 14:29
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 104200)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot 37.221.251.255 '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [CZForGamers] DC >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pedross
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1753709891
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1753709891
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.81.208.64
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Surf kill 2 (surf_green)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
*** muchall killed Fricko with a headshot from galil ***
RUSSELL killed Highstar with m3
Pedross se pripojil k Teroristum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Dobry den,
chtel bych vysvetleni za co jsem obdrzel krasny permanentni BAN. Jelikoz zadne cheaty jsem nikdy (v zadne hre) tady nepouzil.
Jestli to je za to, ze jsem hracovi (nejspis GM) napsal otazku jestli dava hracum DC vzdy, kdyz prohrava......Tak to je sila.

Touto cestou bych chtel poprosit nezavisleho GM, aby posoudil a vyjadril se k teto situaci a pomohl mi vyresit tento problem, zrejme moc velkeho ega jednoho GMka.

Dekuji

hofy
10-01-15, 14:37
Zdravím, nevím sice, co je GM nebo DC, ale vysvětlení posílám níže.

Tvoje herní ID je sdílené s cheaterem. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil. Vzhledem k tomu, že naše herní servery umožňují připojení i z neoriginální verze hry (non-steam), je nutné takové hráče identifikovat podle IP adresy a někdy i podle herního ID, což je právě tato situace. ID na neoriginální hře může být sdílené s více hráči a proto může dojít k blokaci více hráčů. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme ban zrušit, je nám líto.

Stále však můžete hrát na našich herních serverech prostřednictvím originální hry, přestože je non-steam herní ID zablokované, případně z jiného PC. Kompletní informace a průvodce pro pořízení originální hry naleznete zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP).

Pedross
10-01-15, 14:40
Aha, takže kvůli tomu, že někdo má stejný ID a cheatuje tak já dostanu ban?
To je hezké.
Takže když si změním ID (nějak) nikdo to nezjistí a já budu tady hrát s kámoši dál.

Tak díky za skvělou zprávu :D

Čauvec

hofy
10-01-15, 14:59
Ano, ve výjimečných případech to tak funguje.