PDA

Zobrazit normální verzi : [ DEMO K POSOUZENÍ / UNBAN ] narkobiatch- (jiny hrac) --> k1x



Miroo
10-01-15, 22:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 130985)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'zly herec..WH cau'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < narkobiatch- >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:1762078
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:47221648
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.115.105
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.115.105
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Backslash killed Sluikus with sg552
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Teraz som si stiahol nove CSKO lebo mensi brat mi donho dal Cheaty Tak som si preto Stiahol nove PLs chcem UNBAN Lebo nechcem si stahovat s LAMACKEHO Gamesites.

k1x
10-01-15, 23:25
je super ze ti dal do neho cheaty. Ja ti do neho pridal tvoje demo. GL inde
https://www.sendspace.com/file/ojq9vu

fnyy
11-01-15, 12:09
wh urco ma no,ale to demo usvedcovaci neni :)

k1x
11-01-15, 12:45
ak tebe nestaci ako dokaz toto demo, tak nechapem ako mozes robit admina.
Staci si vsimat ako mieri, ako sa pohybuje, vobec sa nepozera okolo seba, je hluchy atd atd....
Ziadne skusenosti nema bez WH...

fnyy
11-01-15, 20:39
ak tebe nestaci ako dokaz toto demo, tak nechapem ako mozes robit admina.
Staci si vsimat ako mieri, ako sa pohybuje, vobec sa nepozera okolo seba, je hluchy atd atd....
Ziadne skusenosti nema bez WH...

ja rikam,ze wh ma.Jenze je tam jen cas,ze kouka na stred nebo snad vidis vic na tom deme?

e:navic se priznal,takze neni co resit...

Maaaaaaaaaaja
12-01-15, 12:49
ak tebe nestaci ako dokaz toto demo, tak nechapem ako mozes robit admina.
Staci si vsimat ako mieri, ako sa pohybuje, vobec sa nepozera okolo seba, je hluchy atd atd....
Ziadne skusenosti nema bez WH...

WTF ???? ..... Buď rád, že tu napsal zrovna fny a ne půlka jiných lidí, kteří by tu napsali post typu "nechápu, co tam jako mám vidět" apod. .... Navíc soudit na základě 10 sekund, kde 7 z nich stojí jak bukvice, jestli má nějaké vnímání .... udělal preaim na 2 lidi, z nichž 1 jde slyšet a střílí z awp. Takovej random preaim ti udělám 5krát za mapu a z tohoto dema bys mě nikdy neusvědčil, kdybych tam místo něho byl já. ...... Tím netvrdím, že s tebou nesouhlasím, ale doporučil bych ti točit delší demo, kde bude víc než 5 sekund.

k1x
13-01-15, 14:15
WTF ???? ..... Buď rád, že tu napsal zrovna fny a ne půlka jiných lidí, kteří by tu napsali post typu "nechápu, co tam jako mám vidět" apod. .... Navíc soudit na základě 10 sekund, kde 7 z nich stojí jak bukvice, jestli má nějaké vnímání .... udělal preaim na 2 lidi, z nichž 1 jde slyšet a střílí z awp. Takovej random preaim ti udělám 5krát za mapu a z tohoto dema bys mě nikdy neusvědčil, kdybych tam místo něho byl já. ...... Tím netvrdím, že s tebou nesouhlasím, ale doporučil bych ti točit delší demo, kde bude víc než 5 sekund.

Maja precitaj si predchadzajuci koment, ktory som napisal...ano mas pravdu, ze bolo pocut awp, ze vystrelo, lenze pre neho sluch a radar su dve zahadne veci.
Na bota staci aj 10 sekundove video ked pozera cez steny, ale na dobreho hraca jasne ze nie.
Tym chcem povedat, ze keby vidim hrat teba (co si myslim, ze mas aspon daco odohrate), tak sa nepohybujes ako bot a vnimas okolite zvuky a nemieris crosom az k zemi.
Je jasne, ze tocim dlhsie dema ako 10 sekund, ked to je hrac, ktory to skryva, ale obcas sa preklikne a bum, wallhack je na svete

piratjo
14-01-15, 11:57
Ahoj. Clear.

//strasne demo, a aj na "bota" dost kratke, a poprosim ta povypinaj si vsetky zbytocnosti pri natacani, dakujem.

//keby sa nepriznal a zacal sa s tebou hadat, neviem no, mohol si tu rovno hodit hltv.

k1x
20-01-15, 11:28
nechapem, preco sa neuzavrie uz tento topic aj ked tam je demo + priznanie sa.
Diky admin

hofy
20-01-15, 14:41
Teraz som si stiahol nove CSKO lebo mensi brat mi donho dal Cheaty Tak som si preto Stiahol nove PLs chcem UNBAN Lebo nechcem si stahovat s LAMACKEHO Gamesites.


..