PDA

Zobrazit normální verzi : Wall Hack



Jarny ^|
11-01-15, 16:03
kalbitch
VALVE_0:0:628858683
83.240.78.84
CZ
http://csko.cz/dema?UPD=5YJpQyi6
http://csko.cz/dema?UPD=PdtpiE8L
dík

Burak1
11-01-15, 16:05
Banned http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=134332.

Giussepe
11-01-15, 16:07
banned ingame, ale Jarny zas nedockavy, on nemuze pockat, kdyz pisu ze jich tam je vic. On to musí placnout na forko a jestě mit blby kecy ze ho ignoruju.

Jarny ^|
11-01-15, 16:24
banned ingame, ale Jarny zas nedockavy, on nemuze pockat, kdyz pisu ze jich tam je vic. On to musí placnout na forko a jestě mit blby kecy ze ho ignoruju.

Zas neprohanej jo ?
Nedockavy som,lebo si tam 20 minut a po 20 minutach mi napises ze ich tam je viac,pokial viem boli tam dvaja,a admin ktory nestihne kuknut dvoch cheaterov za 20 minut ale hraje si dal nevim jak ho mam nazvat,tak ja fakt nevim co to tu placas,NEPIS KRAVINY,napsal sem ti,giusepe ignorujes me ? a ty ne,je ich tady vic ,napsal sem ok,du na forko protoze sem mel uz DVE dema nahrany a hrac by mozno sa odpojil alebo vypol,takze nepis .....to ze ty nevies kuknut hraca jedno kolo a dat ban po troch casoch je len tvoja starost :) Ostatny admini vedia banovat po 2 kolach,to ty si musiš odohrat jednu mapu a tak spectovat :) Ahoj

Jarny ^|
11-01-15, 16:34
banned ingame, ale Jarny zas nedockavy, on nemuze pockat, kdyz pisu ze jich tam je vic. On to musí placnout na forko a jestě mit blby kecy ze ho ignoruju.

Ja proti tebe nemam nic Giussepe ,ale kdyz te nekdo zavola na hlaseni tak to resim hned ne ? Ne,teprve si zahraju jednu mapu a tak se kouknu .Jo a jinak kde je banned ten Manky ? Nejak ho nevidim v banlistu :)

Giussepe
11-01-15, 17:49
Když si takový master, tak mi poraď, jak mám točit dva cheatery najednou? Sorry, dva monitory fakt nemám abych mohl mít 2x pustenou hru a soustředit se na dva hráče najednou. A ty mně nepiš, at nepisu kraviny, když tys napsal první hlášení, tak už jsem seděl ve spectu a točil, tak nemektej, že jsem jen hrál a nic neřešil. A když ty cheateri hrajou jak boti, tak fakt za jedno kolo 3 průkazné časy nenatočím.

Co se týče mankyho, tak jsem si omylem prepsal demo z inferna demem z trainu a tam už měl asi vypnuto, protože na něj kerovala půlka serveru, že je zapatý.

Jarny ^|
11-01-15, 19:16
Když si takový master, tak mi poraď, jak mám točit dva cheatery najednou? Sorry, dva monitory fakt nemám abych mohl mít 2x pustenou hru a soustředit se na dva hráče najednou. A ty mně nepiš, at nepisu kraviny, když tys napsal první hlášení, tak už jsem seděl ve spectu a točil, tak nemektej, že jsem jen hrál a nic neřešil. A když ty cheateri hrajou jak boti, tak fakt za jedno kolo 3 průkazné časy nenatočím.

Co se týče mankyho, tak jsem si omylem prepsal demo z inferna demem z trainu a tam už měl asi vypnuto, protože na něj kerovala půlka serveru, že je zapatý.

Jak som pisal ,ja proti tebe nemam nic Giussepe,ale nepiš mi tu že za 20 minut si nestihl dvoch cheaterov ,to je uz i namne moc :)
Preco nenapises ,ze si ich kukal pocas toho ako si hral alebo neico,nemusel si ist do spectu,nemusis ist do spectu aby si kukal hraca,ale ty ako admin to asi vies,a co sa tyka mankyho,ked tak,uz tolko si si mohol najst to hltv, a ano vypisovali mu tam jak deti tak jasne že to vypol :) Jen mi prosim nepis ze si nestihl za 20 minut 2 zapatych kluku kterych prokuknes za 2 kola :)
Jo tocil se hned po hlaseni,proto byli banned na konci mapy po 20 minutach a to jen jeden ,na mankyho si se totalne vykydnul :) Jak sem psal,hltv si aspon mohl . Jen mi nepis ze melu od veci ,protoze mam tri dema kde hrajes a cheateri taky, ja sem nenapsal ze si nic neresil,ja sem vdacny ze si dosel na hlaseni(aspon nekdo) poslendi dobou -cheater a "!" uplna ignorace,takze sem rad,ale sam vidis,pokial si dal banned jeden vypol a druheho som stihol nahlasit aj sam ,ale dik ..lock