PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Aimb00st
29-11-11, 09:22
Epic fail :d

Aimb00st
29-11-11, 09:30
Ahoj Pavel, mozes sem dat link profilu toho ukradnuteho steamu? Ak ti kamarat ukradol ucet a ukradne ti dalsi s pravami, tak tu prava asi nedostanes. Vzdy si mozes poziadat o svoj ucet naspat: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366

Link ukradnutého profilu zkusím najít - nepamatuji si login, měl jsem ho uloženej. Kamarád mi ukradl účet, tím způsobem, že ke mě chodil hrát domů. Přístup už nemá. Když jsem se zde registroval, tak jsem se tě ptal, zda-li nevíš co s tim udělat. Psal jsem, že mi vzal i krabičku od hry i se steamkeyem a na steamsupportu mi napsali že pokud nemam alespoň ten CD-Key, tak mám hold smůlu.

Aimb00st
29-11-11, 09:37
To je take hrozne prist tomu "kamaradovi" domov a zobrat si to naspat? Zaujimave, ze ty si login nepamatas, zato ten kamarad vie aj heslo :D docela blbost nie?

Na toho kamaráda kašlu. On znal heslo, protože ke mě chodil hrát i přes den, když jsem tu nebyl. A v té době jsem měl i stejné heslo na mailu. Já se do doprošovat aby mi to vrátil nebudu. Už jsem si koupil jinej, protože mi to zato stojí. Mě tahle hra baví. Až si vzpomenu na ten login, tak ho sem dopíšu.

EDIT: Už minule jsem ti psal důvody, ty si to nepamatuješ?

plAnt
29-11-11, 09:38
Pre

Aimb00st
29-11-11, 09:41
http://steamcommunity.com/id/aimb00st/ ked za 2 tyzdne nahras 7.8 hodiny, tak je celkom zbytocne ti davat prava, nie?

Je to na vás. Já jsem si podal žádost o práva a zkusil jsem to. Minulý týden jsem zde moc nebyl, tak asi proto nemám moc nahráno. Nicméně od 12.10 je skoro 90 hodin celkem dost.

EDIT: Navíc, práva dostali už i jiní, co měli anhráno méně než já.

apach29
29-11-11, 09:44
Uz jsi tu jednou prava mel ZombieBote, tak myslim ze uz ti je Kotel znovu neda. Jsi ubohy lhar, ani druhej ucet ti nepomuze. NE

Aimb00st
29-11-11, 09:45
Uz jsi tu jednou prava mel ZombieBote, tak myslim ze uz ti je Kotel znovu neda. Jsi ubohy lhar, ani druhej ucet ti nepomuze. NE

Nevím kdo je ZombieBot a zajímalo by mě, z čeho to usuzuješ?

apach29
29-11-11, 09:46
308 309 310 311 Usuzuju tady z toho kamo. Doufam, ze ti je jasny, ze prava tu uz nikdy nedostanes, ani kdyz si zalozis x uctu, nebo koupis x steamu.
Edit: tady (http://imageshack.us/g/69/zombiebotjemalyliar.jpg/) to mas na imageshack.

Aimb00st
29-11-11, 09:47
308309310 Usuzuju tady z toho kamo.

Nejde to otevřít.

Aimb00st
29-11-11, 09:52
A ty přechozí screeny?

EDIT: A o sdílení IP jsi neslyšel? Bydlím v paneláku, takže je to možné.

apach29
29-11-11, 09:53
Celkem uvazuju i nad banem na foru, ale pockame, jak se z toho vylzes :).

Aimb00st
29-11-11, 09:54
Celkem uvazuju i nad banem na foru, ale pockame, jak se z toho vylzes :).

Mě by zajímaly ty předchozí screeny.

apach29
29-11-11, 09:55
Mas je v tom mojem postu o par radek vyse.

Aimb00st
29-11-11, 09:55
Mas je v tom mojem postu o par radek vyse.

Nejdou otevřít.

apach29
29-11-11, 09:56
Nevidis ten link na imageshack? Na tu tvoji zadost se s bonesem trepeme od te doby, co jsi regnul jako AimBoost a konecne jsme se dockali :D.

Aimb00st
29-11-11, 09:58
:D zombiebotik, nie je ti to trapne? takto si vymyslat a klamat kvoli pravam? Nedomyslel si par veci, a to napriklad IPcku (podla nej sme ta odhalili hned jak si sa zaregistroval na forum), zombiebot steam ucet nebol uz lognuty odkedy mas aimboost ucet a na fore takisto sa nejako neaktivny..

Mas to cele zle premyslene, ale aspon vieme, co za podrazakov a hnusakov sa nam tu chce do admin teamu dostat, to co som povedal na teba ako zombiebota, ze si podrazak, plati aj doteraz. Taketo divadlo hrat kvoli tomu aby si dostal prava uz clovek dlho nezazil, ja navrhujem dat ti permanent ban na celu kotelnu ci na forum alebo servery, aby ti to uz viac ruky nepodavalo.

Dělej jak myslíš. Ano, ZombieBot jsem. Navíc to bylo hlavně z důvodu, že si chci vyčistit kredit. Ty práva mě napadly až pozdějc. Už minule jsem si přál šanci.

ZEUS
29-11-11, 09:59
chtěl jsem ti dát ano, ale musím dát ne, detektivní práci za mě převzal Indián :)

apach29
29-11-11, 10:00
Byla to kolektivni prace, nemuzu si za ni privlastnit zasluhy :D

bones
29-11-11, 10:01
21:31:51 <STEAM_0:1:45074615><90.178.0.244> *DEAD*Aimb00st : Ahojte
09:51:51 <STEAM_0:0:32001753><90.178.0.244> *DEAD*ZombieBot ^^ :P vole : cauko

trochu trapas, aby sa nechal chalan, ktory vie o IT docela hodne takto dobehnut

Aimb00st
29-11-11, 10:02
21:31:51 <STEAM_0:1:45074615><90.178.0.244> *DEAD*Aimb00st : Ahojte
09:51:51 <STEAM_0:0:32001753><90.178.0.244> *DEAD*ZombieBot ^^ :P vole : cauko

trochu trapas, aby sa nechal chalan, ktory vie o IT docela hodne takto dobehnut

Počítal jsem s IP. Problém byl ten, že o2 mi jí nechtělo změnit.

Karl0s
29-11-11, 10:02
Uz jsi tu jednou prava mel ZombieBote, tak myslim ze uz ti je Kotel znovu neda. Jsi ubohy lhar, ani druhej ucet ti nepomuze. NE

umři indiáneeeeeeee, já si to schovával na tuhle příležitost -.-



rozhodně ne, zombiebote, už to o tobě víme pár tejdnů, ani jsem k tomu nepotřeboval moderátora,

apach29
29-11-11, 10:03
No priznani ti netrvalo ani tak dlouho jak jsem myslel.

Aimb00st
29-11-11, 10:04
umři indiáneeeeeeee, já si to schovával na tuhle příležitost -.-

rozhodně ne, zombiebote

Já váše rozhodnutí beru. Nečestné to bylo, to ano. Nicméně bych poprosil alespoň nebanovat na serverech a na foru. Žádost jsem taky podal z důvodu toho, že mě zajímalo, zda-li mě ufousek nabonzoval.

Karl0s
29-11-11, 10:05
Žádost jsem taky podal z důvodu toho, že mě zajímalo, zda-li mě ufousek nabonzoval.

další sudhowen? stačilo se zeptat

apach29
29-11-11, 10:06
Dále také jsem už zkoušel udělat pár věcí v Pawnu (scriptovací jazyk pro CS 1.6, SA-MP a podobně) - takže pokud by Kotel chtěl, mohl bych mu někdy pomáhat.
Tady s tim jsi mne ale dostal :D. Kotel by byl urcite moc rad, kdyby jsi ho zase podrazil jako minule.

Aimb00st
29-11-11, 10:08
Tady s tim jsi mne ale dostal :D. Kotel by byl urcite moc rad, kdyby jsi ho zase podrazil jako minule.

Nepodrazil jsem ho. Bylo to tak, že jsem mu napsal, že jsem si založil portál, a že je na něm, zda-li mi je nechá. Tehdy jsem ani JÁ osobně nic neukradl. Pamatuješ si zhula? Toho co tu dělal bordel s Gayr0bem? Ten udělal zombie podle kotelny. V té době jsem v Pawnu neuměl nic pro AMXmod. Jinak, nemělo cenu to zatajovat.

Karl0s
29-11-11, 10:10
je pěkný, jak se od tvýho lhaní přechází k billymu, on zombie server má, dneska se na něj jdu podívat, tak uvidíme

Aimb00st
29-11-11, 10:11
je pěkný, jak se od tvýho lhaní přechází k billymu, on zombie server má, dneska se na něj jdu podívat, tak uvidíme

Dělal jich víc. Mám ještě zálohu. Těžko jsem mohl něco okopírovat a ukrást, když jsem dze na kotelně neměl přístup k modum.
A kde má server? U Gamecity stále?

ZombieBot
29-11-11, 10:13
A když už jsme u toho, věděl Kotel, že Aimb00st jsem já?

Kotel
29-11-11, 11:12
Asi týden nebo 2. Neřeším to. Nejsi první ani poslední.

AnnoyingGreg
29-11-11, 12:40
Děláš si legraci ty ubohej cheatere? Celou dobu si myslíš, jaký jsme idioti, že to nikdo neví. Dalo mi hodně práce se držet, abych ti to nevmetl při těch pokusech podrejvat muj ban a ostatního zviditelnování tady na foru. Na tvojí apply jsem čekal dlouho. Docela mě to zklamalo, čekal jsem větší sud plnej howen a lží. Přiznal ses rychle. Ted když to je konečně venku, doufám že seš hanbou červenej až na zadnici, sbalíš se a vypadneš jinam. Jsem všema dvaceti pro ban na foru, do hry i aby ti něčí táta nahackoval PC a vzal CSko. Je mi Billyho líto. Protože to s těma VIP, tak to si nehorázně podělal ty admYne. Určitě Kotel stojí o tvojí spolupráci. Musel by bejt uplně vygumovanej, aby ti svěřil práva "AMX_MODMENU", nebo nějakou možnost působit znova na Kotelně. Takže jak je to s tvejma novejma právama ti je ted doufám jasný. Smaž se kde se dá, zapomen co je Kotelna a už se nevracej.

S láskou a sluncem v duši..Váš zlej Greg <3

ZombieBot
29-11-11, 13:26
Děláš si legraci ty ubohej cheatere?

Cože prosim? V životě jsem necheatoval.



Je mi Billyho líto. Protože to s těma VIP, tak to si nehorázně podělal ty admYne.


S jakejma VIP? Co to meleš?

AnnoyingGreg
29-11-11, 13:28
Podivej se, nestojí mi tenhle topik už za nějakej flame. Kdo ví o čem mluvim, tak má svůj obrázek. Kdo to neví, tak to nekomentuje.

ZombieBot
29-11-11, 13:37
Podivej se, nestojí mi tenhle topik už za nějakej flame. Kdo ví o čem mluvim, tak má svůj obrázek. Kdo to neví, tak to nekomentuje.

Nechci rozjíždět flame, jenom mě zajímá to, kde jsi vzal, že cheatuju?

AnnoyingGreg
29-11-11, 13:47
Dopln si angličtinu a potom si to přečti znova. Možná ti dojde, co chtěl autor říci.

tronix.
29-11-11, 14:13
zamě NE

AnnoyingGreg
29-11-11, 15:18
za devatero horami a devatero rekami sedel clovek znacne nestranny,
vsiml si ze mu zivot mezi prsty utika, rozhodl se ze zahraje si na sefika,
a tak pridal se do nasi skvele rodiny, ale nelibily se mu pracovni hodiny,
rozhodl se stvorit vlastni, jen jeho svet, pocital vsak s tim ze to nebude hned,
uz pri zasazeni prvniho seminka, melo ho par lidi za demintka,
ale on nenechal se lehce odradit, nechal si od par hloupych lidi poradit,
kdyz vsak zjistil ze se mu znacne nedari, rekl jsi "pujdu zpatky tam se mi to podari",
hlava jeho stare chvilkove rodiny, cetla prave na obede noviny,
kdyz vsak zjistil ze ho hnusne podrazil, rekl jsi "tak a ted jsi narazil",
a jelikoz byla klidna nedele, rozhodl se poslat ho do prdele,
snazil se nevypadat zdrcene, ale vduchu rikal si "tohle prece ne!",
a tak obliknul si jinou kosili, zjistil ze ta stara se nam nelibi,
vratil se sem jako novacek, pri psani tlacil do hlavy kolacek,
pri pokusu o dalsi podraz, videl v zrcadle fialovy odraz,
lidi odhalily jeho temny plan, nahle zjistil ze uz neni zadny Pan,
poznali ho podle starych, dobrych bot,
my prece vime ze jsi ZombieBot

Vytvořeno během neustupujícího smíchu na steam chatu.
©inspired by ZERO. Všechna práva vyhrazena.