PDA

Zobrazit normální verzi : riesenie admina duox



bmxinfo
29-11-11, 13:08
zdravim
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem duox
[AMXBANS] V banlistu na http://www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'LJ script'
[AMXBANS] Delka: '49 tydnu, 4 dnu, 5 hodin a 20 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:26977791'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.37.196'

takze admin duox nevie co je to pojem HNS Longjump a tak dalej.. nepravom mi dal Ban .. za LJ "script" hamba kotelne ked nebude onban ze ma adminov ktori lezu na "nesvoj" mod a rozdavaju bany... mam tusenie ze to tu mate zle ale velmi zle usporiadane... Som na posmech kamaratov lebo si myslia ze mam naozaj nieco pritom tam hram lebo tak je anti script anti kzh a ine veci... cakam odpoved... pozdravte duoxa hamba.. jak mi moze preboha dat za LJ script ved je tam anti script boze... + si pzorite staty preboh myslite ze script dava stale ine staty alebo jaky chcete dokaz mam dema mojho lj alebo čo chcete to je fakt ubohe.. cakam unban a hlavne ospravedlnenie od duoxa zavist moze mat na kamaratovom pére nie na mojom hrani. lj scipt dava stale rovnake sync 100 ma rovnake velke strafy a robi stale to iste... tak mi ukazte ktori skace sideways backwards foward a ja vam zatlieskam... Ban neoverene nepravom z deckej zavisti ten admin ma asi menej nez ja.. mozem dodat dema mojko lj je tam par 257 myslim jedna 258 a od 250 hore... točene na kotelne training server Fuck oFF

BiA Fz
29-11-11, 14:04
Nejdřív se koukni sem http://www.kzsk.sk/ljrekordy.php tam na prvním místě uvidíš toho co "nevie co je to pojem HNS Longjump" , pak se koukni do historie banů na tvůj steam tady na csku, už v r. 2009 ti anticheat dal za script a pokud ti ještě pořád nedojde co mám na mysli, tak nám pošli ty tvoje úžasné dema, ať se můžeme pokochat =) Ale abych poznal že kecáš mi úplně stačí to co jsi napsal :-) Teď už nejspíš nebudeš na posměch jen kamarádům ;) Maximálně ti můžu složit poklonu, že si sehnal nebo se ti podařilo upravit hack tak aby prošel anticheatem a aby nedělal sync 100, ale to je bohužel ode mě vše :-(

ZEUS
29-11-11, 14:10
http://steamcommunity.com/profiles/76561198014221311

A tvůj steam je taky zabanovanej... hmmm

tronix.
29-11-11, 14:11
jak dlouho hraješ hns?

Smile
29-11-11, 14:20
jak dlouho hraješ hns?
And the title of the most useless user belongs to tronix.

Syrius.
29-11-11, 14:25
Tento hráč tu hraje fakt dosť dlhú dobu a dosť ma prekvapilo že dostal ban. Na vlastné oči som videl ako sa to tu na kotelni učil keď som ešte hrával hns. Včera som ho tam videl po dlhšej dobe a zrazu dostane ban.
Rád by som videl to demo kde má údajný script pretože ako hovoril bmx tak script je keď dáva skoro všetky strafi na 100 percent. No a to že má 2 bany za script ma tiež trochu prekvapilo tak že rád by som počul jeho vyjadrenie na to.
Ale ako hovorím spectil som ho už x krát a nemyslím si že by v tom bol niaky script. Proste skill.

bmxinfo
29-11-11, 14:38
ano je to rpavda mal som ban na kotelne.. vysvetlenie: s kamarataom nam šahlo skusili sme si čo je to kzh.. nabidovali sme si to na mysku a skusali srandy.. kedze sme to vyplia isli sme si normalne zahrat lebo otamto bolo na hamatchi na New game statoch.. takze ked sme prisli na kotelnu ako nahle som stlačim tlačitko kde bolo bindnute strafe pritom to nič nerobilo len som anto zabudol a nedal to na "zoom" tak som dostal ban od anticheatu.. vtedy so mas hrozne hambill lebo kamarat mi pisal aha takze takt oto je a onedlho mi vola na skype "mam ban za kzh (smiech) tak sme sa posmiali a islo to dalej pootm Steam ban mam na CS source kde som podvadzal... pravda ban od valve myslim za nejake skripty škarede potom som si na ten steam hodil aj nove cs... ze so mnevytvaral novy učet preto CS ide... nemiesajte dotoho steam minulost... PS: koho by to bavilo 2 roky s hackami... kazdy sme mozno skusil nejaku srandu a po par dnoch vas to omrezlo... hns hram spolu 2 roky + prestavky 3roky

bones
29-11-11, 14:42
Ma VAC ban na steame, tak asi nehraje moc cisto, co myslite?

Syrius.
29-11-11, 14:45
Ako hovorím. Keď som ešte hrával často hns tak on tam hrával tiež a som si na 100 percent istý že vtedy hral čistú hru. Či niekde inde hackoval alebo tu chcel skúsiť script tak to už fakt zaručiť neviem.
Proste sa my vždy javil ako slušný skúsený hráč asi ako všetkým.

bmxinfo
29-11-11, 14:47
vysvetloval som to zaco je vac ... neisi v moje jsituacii nevies pravdu.. 100 sync dokaze kazdy debil ktori si vie zohrat mysku z klavesnicou na 5 strafe to dokazem mozno aj zasebou 5x.. o lj toho vieš velmi vela to iste:) a jak mi tu mozeš davat demo ineho cloveka ked to niesom ja :... toto bolo skocene pred rokom... na serveri naplno http://www.youtube.com/watch?v=3mfjGYNPFB4

bmxinfo
29-11-11, 14:58
admin Bia FZ :že si sehnal nebo se ti podařilo upravit hack tak aby prošel anticheatem a aby nedělal sync 100, ale to je bohužel ode mě vše :-( bmxinfo:aby nedelal 100sync ? a to je ako ako mozne ze ked si pozrieš strafe statistiku ma stale uplne odlišnu .. to by som musel byt fakt hacker... precitaj si moje predosle komentare... alebo dojdi kumne domov.. nech ti ukazem "script"... ako tukam do klavesnice zo scriptom xD.. moc Dura poklona.. 10aa ja hram 100aa tam je nemozne nedat 250+ block a taktiez na podlahe alebo ja kto napisat..

bmxinfo
29-11-11, 15:03
Dura precitaj si zaco som to mal.. pisal som to hore dakujeem preboha... myslis ze by sa mi oplatilo bojovat o jeden server ??? kde hraju same ..zaciatocnicke playa..
:excl: keby som neico mal ???... isiel by som na iny napr bulgarsky ty vole... kde si to na 100aa rozdava kazdy ... ps mysku mam roccat kone plus 6000 dpi... neskutocne rychla doozva vsetko vymakane...
kto raz cheter navzdy cheter ?.... Ty si nidky nič nevyskusal ? to mi ani nehovor :excl:

bmxinfo
29-11-11, 15:05
na tom servery mam znamosti.. kamaratov a podobne... uš vas vysmial aj hrač electro ktori uš tu nieje a pripravuje sa thisishidenseek.. to demo ! si rad pozriem ! ja ivem čo som daval .. vtedy ked som dostal ban som robil bw longjump

Kotel
29-11-11, 15:22
By me zajimalo, proc zas nefunguje VAC na serveru.

NosiA
29-11-11, 15:38
Zdravim chcem sa zapojit do konverzacie oladom unbann bmxinfo ...myslim si ze cela tato vec je v skustku smiesna. Tu je presne vidno aky je admin DUOX neskuseny lebo predpokladam ze kazdy normalny admin by mal vediet rozoznat Lj script od normal Longjump ..neviem co si chcel dokazat ale je to na smiech a riesit bmxinfovu minulost co kedy ako robil a porovnavat to s touto situaciou je az moc pritiahnute za usi nezda sa vam ?! Mozem tu odprisahat ze bmxinfo nic nema volavame spolu a pocujem to ako doslova nici tu klavesnicu a volali sme spolu aj pocas necakaneho incidentu kde sa musel prejevit svojou "inteligenciu" DUOX a dal mu bann.


Skratka je to cele nezmysel a verim ze sa rozhodnete spravne teda Unbann bmxinfo ak by to nestacilo bmxinfo vam popripade moze poslat svoje dema ako nazornu ukazku....S pozrdavom vasa NoisiA!

Kotel
29-11-11, 15:42
Na server by se vubec nemel pripojit, takze je jedno, jestli dostane unban.

bmxinfo
29-11-11, 16:04
prosim o unban ked sa dostavia dema ... uš sa neviem dočkat na kotlik

ZEUS
29-11-11, 16:15
A používej tlačítko vpravo edit. Krásně si to mohl napsat do jednoho postu.

Syrius.
29-11-11, 16:35
S tým kzhackom neviem ako to bolo ale viem to že vždy keď hral bmxinfo na Kotelni bol proste vždy čistý. Ja mu verím pretože ho už dlho poznám a tie staré časy keď tam hrávali skilleri typu stepa, zetor, increase, patresko, blue magic, hopik, banana phone a mnoho ďalších (vtedy tam bola dobre zohraná partia) tak poznali ho aj oni a všetci vedeli že nič nemá. Môj dobrý kamarát Patresko dával tiež takéto podobné long jumpy a chcel mu tu teraz tiež pred nedávnom niaky admin dať ban za lj script. Sorry ale je to podla mňa fakt ubohosť a fakt my je lúto že takýto dobrý starý známi hráč odchádza a preto sa ho aj zastávam lebo viem ako to celé je. V žiadnom prípade takéto lj nedával s lj scriptom. Ten kzh je zas druhá vec. Ja píšem čisto len o tomto bane.

bmxinfo
29-11-11, 18:09
dik syrius ano stare dobre časy... admin dur.. nepoznaš ma prvy krat si dosiel na kotel hend si ma zabanoval.. vidle som demo tu 255 10aa cg ... majte sa kotelnaci... prisaham ze som nic nemal len svoju mys a klavesnicu... zivot neni fer a este ani len posrana hra.. a neviem rpečo by so msa nemohol napojit aj ked bude unban..:wacko::thanks:

bones
29-11-11, 18:28
Pretoze mas VAC ban a na kotelnu sa nepripojis (servery su VAC secured). Steamovy Valve Anti Cheat ta moze tak na 0.00000000000000000000000001% chybne zabanovat, to si musis vybavit uz priamo s valve supportom, nie s nami.

Kotel
29-11-11, 18:39
VAC funguje, takze zrejme dostal ban az po banu na kotelne.

bmxinfo
29-11-11, 19:12
nemam Vac ban... Csko mi normalne slape na tom steame na to msteameje zabanovane akurat cs source a ostatne mody ktore idu na source.. tocene pre kotelnu http://www.ulozto.sk/11394734/kotel-dem DEMO specialne pre kotelnu ps VAS ban nemam .. ! len ssa admin sekol a myslle ze mam script HRAC ZAVADA si mysli ze ho nemam a ked us on tak to je moc duo ? pls pozri si to video detailne a hladaj tam script prosim.. nech sa pači ( točene na 100aa ako ma ktelna + na servery bol aj admin )

bones
29-11-11, 19:19
http://vacbanned.com/ -> vyhladaj si STEAM_0:1:26977791

http://666kb.com/i/bz38chppk8pwawu46.gif

http://steamcommunity.com/profiles/76561198014221311
VAC status: ban(s) on record

bmxinfo
29-11-11, 19:20
ako je mozne ze normalne hram ?.. ach Ludia skusme to takto ?... :) mam suepr napad date mi unban a ja sa tam napojim a ked mi to pojde v pohode ked si myslite ze ma naozaj ban na Vac :)

ZEUS
29-11-11, 19:26
Zkus jít na steamovej server a ten tě hned vyhodí.

bmxinfo
29-11-11, 19:50
Mozme sa tak dohodnut ? .. dostanem unban.. aj ked nemal byt ani ban .. ved hovorite ze na steam som dostal ban.. tak ked ma stamad nevyhodi zostanem tam.. a ked ma vyhodi tak nezostanem lebo ako oovorie mam ban.. aby ste sa presvecili potom dodam demo z kotelne ... x)

danaca
29-11-11, 20:57
http://csko.cz/dema/upload/dir/bmxinfik.dem

demo tady, nedalo sa mi skor sry

Edit : rad este spomeniem, ze bmx pisal ze hra po roku... aby po roku daval 10 strafov dozadu dobrych na lj, ...
a po 2. admin duox je skuseny dost viac nez si niektory myslia

bmxinfo
29-11-11, 20:59
http://www.ulozto.sk/11394734/kotel-dem -- toto demo osm rozoslal skusenym hracom.. kazdy ze urcite nie* jeden sice neverim ale spustil to spomalene cez viewdemo a uakzala sa pravda .
:excl::excl::excl:

kashpi
29-11-11, 21:04
edit: odstraněno pro moji blbost :D

bmxinfo
29-11-11, 21:23
Ty vole... duox ked si napisal Ze sem tam da scoje strafe a poto mscript si zabil placem kdo tebe dal prava hral asi na publiku ... vidno ze na seba neberes ohlad pozri si scvoje demo nic nemam mozem to odprisahat.... fakt ste mi skazili chut hrat KASHPI ??? mam dos... c oty pises odkyblickuj nejak na husto nie ? zato ze si admin si neico viac.. ???... sklamali ste ma Kotelna... Uplne ste to "dojebaly"...PS: sam sebe neverim na deme tie strafe vyzeraju male ako kzh.. a ked som siel backwards este osm rpedtym stal akoby som nieco zapinal xDDD moc... vyslo vam to ...ale prisaham nic nemam nemam dvovod vas tu jebat za nos... Vy asi hrate len na posranych serveroch kde sa napoji kazda supaplesk... podte si zahrat na sweden servery :D a uvidite co je to hns a tu picujete do 257lj xDD cisty hrac electro kdo by nepovedal ze nieco ma ??? ano HRAL SOM PO ROKU! A TY PO ROKU US NEVIES JZDIT NA svojom 2 kolesovom stroji alebo zabudneš ak osa riadi auto ?... rpeboha.. nasralo ma to ... prečo ja... ajtak hovno dokazete sedte si za kotelnou ja to musim zase hrat len tam a nie oddychovat na kotelne.. ach ciboha pozrite si toto http://www.youtube.com/watch?v=-6hrOKm0fgI electro strafes xD kdo by nepovedal ze nevyzeraju pekne..nebude to pravda... endokazete zniest nic... a ty duox si vypadni na 10aa a nemiesaj sa do serverov zo 100aa a fakt si to luckol ked si sa dostal na topku kzsk.. sice mam 255lj na 10aa ale nie block... serem na vas ste len dalsia generacia blaznov zo zavistou .. fakt nasrat na takychto ludi co beru lebo si podaju ziadost o adminov... mal oby sa vyberat podla dlhych skusenosti... ale tieto servri su len na oddych picoviny.. Vac ban nemam PS:nieste v mojej situacii myslite len na seba nehladate pravdu predvaztate sa pred kamaratom ste falošny.. zivo vam to vrati

danaca
29-11-11, 21:26
nechce sa mi to citat, len ti poviem ze ja niesom ten co ti dal ban... lebo zrejme je ta opdoved nasmerovana na mna, kedze dura svoje demo nechtiac zmazal

edit : btw ked ja som tyzden nehral nevedel som strafy chytit... neviem si predstavit ako po roku

Syrius.
29-11-11, 21:30
Demo som videl. Sorry chlapci ale toto script fakt nieje. Dojde tam konečne po dlhej dobe niaky starý lepší hráč a hneď ban. Fakt by som chcel vidieť čo by ste robili keby že tam dojde stepa keď to ešte hrával.

bmxinfo
29-11-11, 21:34
syrius ser nato.. je to banda .. dik za secko spomienky .. pozdrav ludi.. PS: stepa .. s toho by sa duox posral nič duox je pvy na kzsk.. hra sa na niečo .. ale odide od pc a uvidi ze svet nieje obrazok aj bez kotelne som v podtate stasny clovek dik za spomienky !!!! nasmialy sme sa... :)

Syrius.
30-11-11, 10:58
Dura a metriox ste fakt v pohode ľudia a nemám proti vám nič. Snažil som sa to riešiť objektívne. V žiadnom prípade zaujato.
Viem že máte s kz tiež veľmi veľa skúsenosti a ja vám to neberiem. Len som sa to snažil vyriešiť v dobrom pretože fakt vždy keď hrával na serveroch, nebol sním žiadny problém a hral vždy čistú hru a to tam chodil ešte pravidelne aj admin morbe.

bmxinfo
30-11-11, 11:05
Nj.. morbe a ostatna partia.. pritom bo ladmin stale sme sa spectovali nikto nic nemal proste boli to super casy aj mohli byt.. ale ta zavist.. keby videli strafe inych ludi... vyzera to ako total hack pritom to je len sync:P

bones
30-11-11, 12:20
VAC ban nezalezi ci si ho dostal na cs:s alebo cs 1.6, s VAC banom sa nepripojis na ziadny VAC secured server na ziadnej z tychto hier:

Brink
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 3
Clickr
Counter-Strike
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike: Source
Dark Messiah of Might and Magic
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Dead Island
Deathmatch Classic
Dino D-Day
Garry's Mod
Half-Life
Half-Life 2: Deathmatch
Half-Life Deathmatch: Source
Half-Life: Opposing Force
HOARD
Homefront
Killing Floor
Left 4 Dead
Left 4 Dead 2
Lost Planet: Extreme Condition
Magicka
Magic: The Gathering – Duels of the Planeswalkers
Might & Magic: Clash of Heroes
Monday Night Combat
Moonbase Alpha
Mount&Blade: With Fire & Sword
Nuclear Dawn
Red Faction: Armageddon
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Ricochet
Saints Row: The Third
Shattered Horizon
Swords and Soldiers HD
Team Fortress 2
Team Fortress Classic
The Ship
Total War: Shogun 2
este ich je par + rozne mody do hl2

takze by si sa aj tak so svojim steam accountom na kotelna servery nepripojil.

edit// Tak som rad, ze si dostal unban, ktory ti je k nicomu, budes si musiet kupit nove steamove csko na novom ucte.

bmxinfo
30-11-11, 20:30
Dik.. jo kotelna ide pohode secko slape dalej to preto lebo som sa pred rokom viac zameriaval na "tricky" preto sa vyhrala aj naplno liga našho byvaleho clanu.. sral som na lj semtam som si kočil potomsom si kupil novu mysku lebo mi senzor vynechaval a zistil som ze je to brutal a zacinal so msa rpekonavat na blockoch.. ta potom to prislo a som tu dnes jo ta zavist sry... ale dost ludi t osere ze oni nie a ja ano.. pritom nejde vobec o lj.. a cj.. staty celkovo.. viem 10aa som hral len blocky lebo hns som hral ako keby som zapol prvy krat cs a omrelo ma to po minute xD.. dik za uznanie.. takze spravodlivost existuje :)





BONES ??? :) as ked som dostal na CS:S ban as potom som hodil cs key od cs1.6 na to zabanovane steam preto mi tamtie skh neslapu ako 1.6 a cs zero