PDA

Zobrazit normální verzi : [ DEMO K POSOUZENÍ / UNBAN] <--|SenioR|--> --> NarutoO



SenioR
16-01-15, 13:12
Vypis z konzole:




[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 134702)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < <--|SenioR|--> >
[AMXBANS] Tvuj nick: <--|SenioR|-->
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:849799885
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:849799885
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.178.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.178.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Oblivion >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2 (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na (





Poznamka:






Zdravim. Dnes mi bol udeleny Pban za cheaty.. nerozumiem tomu a urcite odmietam nejake cheaty. Rad by som si pozrel demo..

NarutoO
16-01-15, 13:45
http://leteckaposta.cz/690543007

Ten pohyb myši naznačuje, že tam je nějaký nepovolený prvek. Tohle rukou neděláš. Plus tam je spousta situací, kdy víš kd eje enemy, aniž bys ho slyšel. Bohužel byl prázdný server, takže zajímavé je to až od dema s pořadovým číslem 4.

Zapnutý seš.

//byli jsme tam tři, tak se mi nedařilo nic natočit. To neměí nic na faktu, že si myslim, že jsi zapatý. Mýlit se však mohu.
//odkaz opraveny

SenioR
16-01-15, 14:16
Odkaz mi nejde otvoriť.."Server sa nenašiel" a asi viem na čo narážaš no v tom neni žiadne AB iba čisto moja ruka...hrám tak od začiatku jednoducho to s AK viem. Neviem čo viac dodať nech už ten Unban dopadne hocijako ja mam svedomie čisté ;)

SenioR
16-01-15, 15:21
Díky. Pozrel som si pozorne všetky demá a nevidím tam nič tak velmi usvedčujúce.. čo som si všimol tak asi dva momenty z videa senior3 a senior4, ktoré môžem ľahko vysvetliť (Toľko k WH). K Aimbot neviem ako ti dokázať, že ho nepoužívam je to čisto moja ruka to by mi kurzor úplne inak hádzal presne na hlavy..Už pár mesiacov hrám výhradne väčšinov iba furien servery na ktorých som doteraz nemal žiadny problém, kedže dnes nejdú tak som prišiel sem.. tam som sa s AK naučil byť presný aj keď sú dni kedy som dosť krivý (škoda že to nebolo práve dnes). Už len s princípu ak by som tie cheaty používal tak som si vedomí, že je chyba na mojej strane a nebudem sa zaoberať s unbanom na fóre.. jednoducho si zmením IP adresu atď. (týmto nechcem naznačovať, že teraz budem obchádzať)

NarutoO
16-01-15, 16:05
Díky. Pozrel som si pozorne všetky demá a nevidím tam nič tak velmi usvedčujúce.. čo som si všimol tak asi dva momenty z videa senior3 a senior4, ktoré môžem ľahko vysvetliť (Toľko k WH). K Aimbot neviem ako ti dokázať, že ho nepoužívam je to čisto moja ruka to by mi kurzor úplne inak hádzal presne na hlavy..Už pár mesiacov hrám výhradne väčšinov iba furien servery na ktorých som doteraz nemal žiadny problém, kedže dnes nejdú tak som prišiel sem.. tam som sa s AK naučil byť presný aj keď sú dni kedy som dosť krivý (škoda že to nebolo práve dnes). Už len s princípu ak by som tie cheaty používal tak som si vedomí, že je chyba na mojej strane a nebudem sa zaoberať s unbanom na fóre.. jednoducho si zmením IP adresu atď. (týmto nechcem naznačovať, že teraz budem obchádzať)

jak vysvetlis ten pohyb mysi? Jde na stranu, pak se vrati o kus zpatky?

SenioR
16-01-15, 16:18
Neviem presne, ktory myslis. Ano su tam momenty, ktore su cudne, ale je to cisto moja ruka.. Mam citlivost mysi 9.1 co je na moju az moc (neviem ako to je na ostatnych) uz len ten najmensi pohyb mysou je dost jasne vidiet na kurzore...

piratjo
18-01-15, 13:28
Ahoj. http://leteckaposta.cz/911579026 napojil 22:20

// WH.

dhaaqu
18-01-15, 15:20
V těch demech ani v HLTV není náznak AB, to pocukávání při běhu dělá rukou i to odpovídá vyšší citlivosti jak píše.
Na 3. demu několikrát zajímavě předpokládá polohu enemy, jako WH bych to teď ale neuzavřel.
Jsem pro UB nebo více materiálu (http://csko.cz/forum/showthread.php?36014-Senior&p=326294#post326294).

NarutoO
18-01-15, 20:31
casju hltvko

28:29 za celou dobu do ty diry nekouka, najednou se tam otoci (driv, nez zacne enemy strilet)
36:20 cross mu zahadne jede dolu zrovna ve chvili, kdy se zpoza rohu blizi enemy
37:05 no comment, tohle je snad sesty smysl.
40:44 jde si nakoupit do zakrytu, coz moc casto nedela. Protoze vidi sobotu. Ceka, protoze vi, ze tam spoluhrac nabehne, a muze se v klidu pripravit na zamireni.
41:14 dupe mu spoluhrac a presto dobre slysi (vidi) enemy, co miri na trh
42:05 poustim si to desetkrat zpomalene, budto mam spatny LCD, nebo mas ostrizi zrak, ale ja ho tam bez WH vidim dost tezko. S citlivosti 9 tahle hlava musi byt poradna haluz

Za celou dobu nedava zadny solidni diry, kdyby nemel WH, tak deruje jako o zivot. S WH by se prozradil, tak nederuje vubec.

IMHO

Jak jsem psal v žádosti, dva na dva se to špatně točí, proto je tam těch dem víc. Na HLTV je dobře vidět, kdy jsem šel ze spectu, abych se neprozradil.

fnyy
19-01-15, 11:02
Wallhack

SenioR
02-02-15, 17:43
Zdravím. Leží to tu už viac ako 16 dní.. mohol by sem banujúci administrátor alebo hlavný adminst. napísať konečný verdikt? Já už nemám chuť ani náladu vás presviedčať, že hrám čisto respektívne hral...keby nebolo brata ktorý ma buzeruje tak sem už ani nenapíšem. Mne by to bolo jedno po bane som csko prestal hrávať.

NarutoO
02-02-15, 18:16
Načasoval jsem hltv, když vysvětlíš ty situace, třeba svůj úsudek přehodnotím. Zatím jsem názoru, že se z tvého účtu cheatovalo. Co s tím má společného tvůj bratr dost dobře nechápu.

SenioR
02-02-15, 19:23
Spolocne to s nim ma to ma to, ze ja uz csko nehram ale on ano a servery s tohto portalu by si este rad zahral.. mne osobne to uz uprimne jedno. Ako som pisal nemam chut to dalej riesit tak to tu teda uzatvor :)

NarutoO
03-02-15, 09:14
V tom případě na vaší IP už jeden ban bude. To ale není polehčující okolnost, ale v tom, že ban je namístě, mě to spíš utvrzuje.

hofy
15-02-15, 22:04
Pro neaktivitu obou stran zamykám, pro obnovení stačí napsat PM.