PDA

Zobrazit normální verzi : :_ZABIJACI_: XTrust --> Hectsssssssss



XTrust
16-01-15, 15:07
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 134714)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 59 minut a 24 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Odpocin si'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :_ZABIJACI_: XTrust >
[AMXBANS] Tvuj nick: :_ZABIJACI_: XTrust
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1346966671
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1346966671
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.170.250.120
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.170.250.120
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Hectsssssssss >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jail_endoplazmik_fix)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak v





Poznamka:






Mi dal ban po som mu povedal kkt lebo sme preskakovali lavicky a naschval ma grabl do lavi jak som isiel preskocit

Hectsssssssss
16-01-15, 20:48
Pravda situaci jsem trochu nadhodnotil dam ti UB ... příště si dej pozor komu píšeš kkt nejsem žádnej tvuj pubertalni kámoš .

Shinigami
16-01-15, 22:31
Robíš si kokot? Grabneš ho do lávy a keď ti napíše jedno "kkt" tak mu jebneš ban? A keby sem nepríde po unban, tak si doteraz myslíš aký si tvrdý. Normálne žasnem, ešte aj tvoj prístup "příště si dej pozor komu píšeš kkt nejsem žádnej tvuj pubertalni kámoš ." skapal som. Akože ty to začneš a ešte mu toto napíšeš? Keby teba niekto grabne pri skoku do lavičky a nemáš práva, tak sa tam rozleješ na zemiakovú kašu. V pici som z tohoto, dúfam, že sa na tej porade zruší ten skurvený grab presne kvôli kingom ako si ty. Inak už dávnejšie si u mňa klesol Hectss, ale že si taký kokot...

hofy
16-01-15, 22:59
Robíš si kokot? Grabneš ho do lavičky a keď ti napíše jedno "kkt" tak mu jebneš ban? A keby sem nepríde po unban, tak si doteraz myslíš aký si tvrdý. Normálne žasnem, ešte aj tvoj prístup "příště si dej pozor komu píšeš kkt nejsem žádnej tvuj pubertalni kámoš ." skapal som. Akože ty to začneš a ešte mu toto napíšeš? Keby teba niekto grabne pri skoku do lavičky a nemáš práva, tak sa tam rozleješ na zemiakovú kašu. V pici som z tohoto, dúfam, že sa na tej porade zruší ten skurvený grab presne kvôli kingom ako si ty. Inak už dávnejšie si u mňa klesol Hectss, ale že si taký kokot...
Vesměs souhlas, jen je otázkou, jestli to odebrání grabu vyřeší. Proč by příště nemohl použít amx_slay, když udělá tohle? Vždyť v tom není žádný rozdíl.. ta chyba je na straně admina, nikoli grabu.

Shinigami
16-01-15, 23:05
Otázkou je, jestli to odebrání grabu vyřeší. Proč by příště nemohl použít amx_slay, když udělá tohle? Vždyť v tom není žádný rozdíl.. ta chyba je na straně admina, nikoli grabu.

Ide mi o ten prístup, mal sa ospravedlniť za ten ban a byť rád, že to nie je sťažnosť. Namiesto toho tu do neho ešte skočí, že nie je jeho kamarát.

EDIT:
A že ešte "Pravda situaci jsem trochu nadhodnotil dam ti UB" on si ani nie je vedomí toho, že toto celé začalo kvôli nemu, len kvôli nemu. Vážne ma to vytočilo, tento prístup...

hofy
16-01-15, 23:09
Ide mi o ten prístup, mal sa ospravedlniť za ten ban a byť rád, že to nie je sťažnosť. Namiesto toho tu do neho ešte skočí, že nie je jeho kamarát.

EDIT:
A že ešte "Pravda situaci jsem trochu nadhodnotil dam ti UB" on si ani nie je vedomí toho, že toto celé začalo kvôli nemu, len kvôli nemu. Vážne ma to vytočilo, tento prístup...
V tom plně souhlasím a chápu, reagoval jsem jen na to odebrání grabu jakožto řešení problému.

KeYo
16-01-15, 23:10
Podla mna si hectsss neprecital ten text co k tomu napisal ten chalan.. lebo by podla mna takto nereagoval.. a pochybujem aj o tom ze by ho grabom hodil do lavy len tak.. ale clovek nikdy nevie

Hectsssssssss
17-01-15, 07:32
Nikoho jsem negrabnul o zem ani o lavicku jen klucina zacal plakat ze on to udajne dal a ten druhy ne a ma kill nic vic :) nebudu se tu hadat ...


E: Napodobne Shinigami asik nemas nic jineho na praci nez tu sedet 24 hodin a postovat takove hlouposti proste jsem to nadhodnotil co na tom nechapes !?