PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Mega pubu 1



RamiiiK
29-11-11, 15:35
Dobrý den, dávám žádost o práva na serveru mega pub. Na serverech kotelna hraji přibližně půl roku steam mam : jméno na steamu Nat1k595 (ID STEAM_0:1:43920980). Zkušenosti admina zatím nemám ale jsem si jist, že příkazy bych zvládl rychle. Avšak natáčet dema a pořizovat screeny dovedu. Je mi 16 let. Na NOVÉM steamu hraji krátce, protože jsem musel pořídit nový po krádeži starého který sem měl přes 2 roky. Nejčastěji hraji na Mega pubu, deathmatchi, surfu NICK Ve hře : RamiiiK (kdysi NaTe)

TheFinrod
29-11-11, 15:42
Napiš nám sem prosím ID toho "ukradeného" steamu. Díky a mimochodem můžeš si obnovit heslo, tak že ti příjde nové na e-mail a máš steam zase zpátky :)

RamiiiK
29-11-11, 15:45
v tom je ten problém ja hraval cs ve 12 letech ... moc jsem se v tom nevyznal, takže jsem půjčil jsem steam cizí osobě. Krádež byla moje vlastní chyba a email si změnili . ID si bohužel nepamatuji

TheFinrod
29-11-11, 15:46
A co náš strýček "gůgl"? Skusil si hledat? Pomocí nicku "ukradeného" steamu?

RamiiiK
29-11-11, 15:52
nezkoušel. beru to tak, že ten steam už je pryč a mam nový. taky mezi krádeží starého a koupí nového jsou 4 roky prázdno

ZEUS
29-11-11, 15:58
Nateho potkávám na DM. V logu jsem nic až tak nenašel, nikoho si neurážel, neponižoval, nenadával, neoznačoval cheaterem apod. Byl bych pro, ale zrovna na tomhle serveru a na DMku jsou potřeba zkušenosti. Takže je to tak 50 na 50.

RamiiiK
29-11-11, 16:03
děkuji za podporu vím, že jsou potřeba zkušenosti a také kde jinde je vzít než praxí ... jinak nemám problém s rozeznáním cheatera ale s příkazy jak banovat, ale myslím že ty nejsou takový problém a že se dají lehce zvládnout

kashpi
29-11-11, 16:13
Nateho potkávám na DM. V logu jsem nic až tak nenašel, nikoho si neurážel, neponižoval, nenadával, neoznačoval cheaterem apod. Byl bych pro, ale zrovna na tomhle serveru a na DMku jsou potřeba zkušenosti. Takže je to tak 50 na 50.


Rozhodně je to slušnej hráč a mám s ním zkušenosti jak s hraním tak i s konverzací. Rozhodně ANO. Drž se ramíííííku :D


19:55:54 <STEAM_0:1:43920980><62.240.183.85> NaTe : tak si debil
<STEAM_0:1:43920980><62.240.183.85> NaTe : ts suline
<STEAM_0:1:43920980><62.240.183.85> NaTe : no jo P ser na bombu vzdyt jo
<STEAM_0:1:43920980><62.240.183.85> [N]sL| NaT~1k : omg ty di debil ..
<STEAM_0:1:43920980><62.240.183.85> NsL| NaT~1k : dom ses debil omg ..
přeci jen ste hledali špatně :D

RamiiiK
29-11-11, 16:17
2 z toho jsou na kámoše (první dvě) a upřímně kdyby si je viděl tak to je ještě slušné na ně

ZEUS
29-11-11, 16:18
Neprohlížel jsem všechny vyhozené logy :) Kashpi, řekněme si to upřímně, jsou i jiní s horšími urážkami, tohle je ještě v klidu :D :)

/edit: to je jedno kdo to psal, vyšlo to z tvýho nicku

Trsak
29-11-11, 16:21
Znám ho, jsem PRO :)

Ridik :D
29-11-11, 16:23
jsem pro je to v klidu typek :) nemam sni problem :) jsem Pro

kashpi
29-11-11, 16:26
Tak snad jsou nadávky jako nadávky ne? :D
Mě se zdá, že máte na každýho jinej metr. V jedné žádosti řešíte každou blbost a tady je to najednou v pořádku? :D
Já nevím, ale mě se zdá, že prostě to děláte trošku zaujatě a ne objektivně.
"Aá toto je kamarád, no co občas mu to ujede, ale stane se. Vždyť mu je 16 a on je ještě tak mlaďoučkej a slaďoučkej a nemá z toho rozum, však on vyroste."
A ano, srovnávám to s questíkovou žádostí, kde jste ho docela sjeli i když je to férovej borec.

edit: A když jsme u toho že ty nadávky nejsou ani nadávky...
debil - stupeň inteligence
kokot = v nářečí je to kohout a měl jsem to i v učebnici češtiny na základce
taky to nemůže být teda nádávka. Třeba sem si myslel, že moje teta je strašně sprostá, protože pořád říká "šukat" pak jsem zjistil, že to znamená něco uplně jinýho a u nich je to běžný slovo

RamiiiK
29-11-11, 16:26
Zeus já sem neřekl že to psal kámoš, ale psal sem to kámošovi

kashpi
29-11-11, 16:29
To je jedno komu to píšeš, to si pište na steamu nebo na icq, admin by se měl umět chovat mezi lidma

ZEUS
29-11-11, 16:36
Já nikomu nenadržuju, např. kkt apod. neřeším, nateho neznám, ani jsem s nim nemluvil, jenom jsem ho viděl na serveru. Když mi gůgl nic nenajde, tak mu dám ano, ale když mi najde tak dám ne.

joker^
29-11-11, 16:42
zdravím jako hráč kotelny - maxi ted už mega pub 1 pár slov k těm zkušenostem asi jen to, že každý nějak začínal a pokud se o to bude zajímat a odvádět spravedlivou praci rychle se nauci jak být dobrý admin . Amx je lehký a člověk se sním naučí rychle ja jako bývalý admin na serverech 1011011 ,botnet (cs 1,5) a našeho vlastniho clan serveru R1 vím o čem mluvím (baf muže moje slova potvrdit ) .Za mě mužu říct že s ramikem doposud žádný problém nebyl a já jsem PRO.....btw hraju tam celkem často a adminu tam je málo a věřte někdy je to tam třeba dost popohnat.
Jo a k těm vašim logum co tu furt dáváte ohledně toho jak kdo je vulgární najděte mi člověka který je nevulgarní to budete hledat kur... dlouho :)) joke !!

ZEUS
29-11-11, 16:47
Joker má pravdu. S amx se naučí každej, ale tady jde o zkušenosti, které nemá. Z vlastní zkušeností vím, že někdy ho poznat nejde, i když WH má. Aby to nebyl s prominutim druhej "plant" kterej zabanoval 4 cheatery a z toho 2 nic neměli. Říkám, alespon ty minimální základy kdyby měl. Jedině, že by ho nějakej admin, kterej má čas zaučil.

/edit: na botnetu jsem hrál :D

bones
29-11-11, 16:49
Jo a k těm vašim logum co tu furt dáváte ohledně toho jak kdo je vulgární najděte mi člověka který je nevulgarní to budete hledat kur... dlouho :)) joke !!

Ja som jedneho nasiel, nick bones.

Mimochodom na maxi chodi vela adminov, docela casto som tam ja a baf, ale navstevuju ho casto aj ridik, nubiq, maly buu, invitro, trsak, montty, atd.

kashpi
29-11-11, 16:50
Já nikomu nenadržuju, např. kkt apod. neřeším, nateho neznám, ani jsem s nim nemluvil, jenom jsem ho viděl na serveru. Když mi gůgl nic nenajde, tak mu dám ano, ale když mi najde tak dám ne.
Nic proti, ale asi neumíš dobře používat google :D
Já to hledal na google.com a řekl mi toho dost

tronix.
29-11-11, 16:57
S tebou jsem už hrál jsi klidný hráč, já jsem PR0

ZEUS
29-11-11, 17:01
No vidíš já to hledal na google.cz :D :D začnu používat google.com :D :D :D

negative
29-11-11, 17:03
nein

kashpi
29-11-11, 17:04
Vtípek???
I google.cz i google.de, co.uk mi to najde. Jen stačí umět požívat jeho funkce :)

ZEUS
29-11-11, 17:04
:D vím, dělal jsem si srandu :))

RamiiiK
29-11-11, 17:20
smím se zeptat proč negative ?

ace
29-11-11, 18:37
prvý príspevok na fóre.....

Charon35
29-11-11, 19:04
A ano, srovnávám to s questíkovou žádostí, kde jste ho docela sjeli i když je to férovej borec.
"Aá toto je kamarád,...
kokot = v nářečí je to kohout a měl jsem to i v učebnici češtiny na základce

1. EDIT: Sry, pomýlil som si nick. :)
2. NaTe nie je kamarád akurát ho občas vidávam na serveri a je v pohode. Tak prečo mu nedať ANO? (pokiaľ niekto na neho ešte niečo nevytiahne)
3. To máš pravdu. Význam slova závisí aj od oblasti, ale malo by sa riadiť podľa Pravidiel spisovnej slovečiny/češtiny. A tam to slovo, mám taký silný pocit, je zaradené medzi vulgarizmy. :) (nvm teda ako to bolo s tvojou učebnicou, kto ju zostavoval a ktorý editor si to zobral na svedomie :D)

Ako som písal, NaTe je v poho, ale je tu jedno veľké:

Mimochodom na maxi chodi vela adminov, docela casto som tam ja a baf, ale navstevuju ho casto aj ridik, nubiq, maly buu, invitro, trsak, montty, atd.

negative
29-11-11, 21:48
skúsenosti

RamiiiK
29-11-11, 21:51
ok tvuj nazor respektuju ale ty ber v uvahu ze lidi se menej :))

MARTiii
29-11-11, 23:54
ne, staci kouknout na steam id,vek a je jasne, ze zkusenosti nemas

RamiiiK
30-11-11, 14:10
MARTiii upřímě ty tu mluvíš jako že každej admin tu žačínal ve 20 a všechno uměl ... zkušenosti nemam ale cheatera poznam potřebuju se jen naučit amx příkazy tot vse .. a steam ID nic neřeší.. znám mnoho ns co toho vý o csku víc než kdokoliv jiný takže steam už je jen záležitost peněz ale jinak díky za názor a respektuju ho :))

kashpi
30-11-11, 14:43
Steam není otázkou peněz, ale otázkou toho jestli musíš krást :D
Chápu když si někdo stáhne hru aby ji zkusil, ale pak je dobrý podpořit vývojáře tím, že jim těch pár korun dáš za originální hru pokud se ti líbí. Což CS se asi líbí všem co tu hrajou, takže to jsou jen zloději

RamiiiK
30-11-11, 16:03
vždyť mam krabicovou verzi za 500 .. :)) navíc sem nekrad vždy sem si steam koupil až po době kdy se věděl, že to míním hrát

shrkn
30-11-11, 18:14
vždyť mam krabicovou verzi za 500 .. :)) navíc sem nekrad vždy sem si steam koupil až po době kdy se věděl, že to míním hrát

Krabicovou verzi za 500 ? můžeš mi prosím říct co sis koupil ? Counter Strike a dvě krávy navrch k tomu ?
Jinak tvá teorie o ukradeném steamu je směšná,ta výmluva je stará a stejně ji bude psát pořád někdo a někdo do kola(existuje totiž stránka kde ti steam vráti za jeden poslaný email který obsahuje login a steam kod :) Jinak steam id 43 je staré přibližně 3-6 měsíců,nevím to přesně a to by znamenalo že je ti 13? (nebo další trololež?) Oprav mě kdybych to popletl,ale pochopil sem to tak. K žádosti .. sem zvědav jak se to tu ještě vyvine,pak to editnu.

RamiiiK
30-11-11, 18:25
mám ho asi 5 mesicu a je to tim ze sem psal ze je mezitim 4 roky pauza :)) jo a chapu tvoje ze vymluva je smesna ja kdyz sem byl mladej tak sem to nevedel ted si o ten steam zazadam
:))

Holi - origin@Ly:P
30-11-11, 22:13
nate je v pohodě člověk a nejvíc se s nim na tsku kecá..a na serverech bývá v klidu a každýmu se občas stane, že mu to tak trochu "ujede". A ten kdo o sobě tvrdí, že je úplný andílek a nikdy neřekl ani jedno vulgární slovo, tak ten mluví vulgárně dodnes :D

a ty kecy, že si s tim ukradnutým steamem vymýšlí jsou, s prominutím, p*čovina. Jelikož moc dobře vim, že mu ten steam ukradli.

A když tu každý bude psát věty typu: "co bysme ho brali, vždyť je to nezkušenej "mladej" klučina, co nikdy nikde admina nedělal." tohle když mu odepíšou na každém portálu, tak nikdy adminem nebude. Každý potřebuje někde získat zkušenosti. A naučit se s amx neni těžké (dělal jsem admina na jednom portálu a "netušil" jsem, co to amx skoro je (neberte to doslovně) a rychle jsem se s amx naučil). A zas tak nezáleží na věku, ale na tom jak na tom je mentálně - což si myslim že je nate úplně v pořádku.

A né vždy je na maxi (mega pubu 1) admin. Na to, že tam je tolik adminů, moc jich aktivních nebývá. Já osobně jsem pro ANO, sice můj hlas bude mít nulovou hodnotu, ale co....

...víc už se k tomu vyjadřovat nebudu, to by z toho byla kur*vská slohovka... nebudu tu plýtvat mým drahoceným časem... :shifty:

RamiiiK
30-11-11, 22:16
moc děkuju holi fakt potesi :)) a martiii ja to kupoval v JRC ... je to tam dost drahe :)

MARTiii
30-11-11, 22:29
nachytej par cheateru, ktery to maskujou a budem ti verit, ze na to mas


jinak pracujem s tim co si nam prednesl, kotelna uz neni maly portal, prava na zkousku se nedavaji a na ziskavani zkusenosti asi taky moc ne..

Ridik :D
30-11-11, 22:42
muze podvadet ? :D ? :D

RamiiiK
30-11-11, 23:14
jak to myslis ridiku :D:D:D

Ridik :D
30-11-11, 23:15
radsi si to necham pro sebe :D

RamiiiK
02-12-11, 18:44
už zadne nazory ?? :)

ZEUS
02-12-11, 19:05
Čekej na vyjádření Kotla.

RamiiiK
02-12-11, 20:21
cekam :))

VINCE C.
02-12-11, 20:28
2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

bot
02-12-11, 20:36
Já jsem PRO. Ramiiiika vidim pořád na Maxi/Mega Pub často mě killuje umí to.hraju pod nickem Bot V.I.P a Futy,aby věděl koho zabíjel :D

RamiiiK
03-12-11, 02:21
hapoh vis ty asi moc nemyslis ... admini nejsou hloupy tak se nesnazim jako ty si nahnat prispevky .... jenze kdyz neco napisu nebo nekdo tak se moje zadost posune na prvni misto takze budu mit vetsi sanci ze si to par lidi precte (omlouvam se za psani bez hacku a carek ale z cska sem zvykly)

VINCE C.
03-12-11, 02:29
Členem od 29-11-11. That is a big no-no.


346

RamiiiK
03-12-11, 11:34
upřímně podle mě nezáleží jak často přispívám na fórum a atd. ok nebyl sem registrovanej ale i tak si můžu něco přečíst ... když jsem chtěl něco napsat tak se nejdřív podívám, jestli to už někdo nenapsal ... počínaje HE granátama na deathmatchi konče rozšířením map na megapubu... neznamená, že když jsem předtím nechodil na fórum, tak že nezačnu později... je to můj názor na ty vaše narážky !

BAWSON
03-12-11, 11:40
Uz ted se podezrele casto meni mapy na mega pubu. Myslim, ze s tebou by to bylo jeste horsi. Jeste k tomu nemas zadny zkusenosti jako admin, ktere na dva servery z trech jmenovanych potrebujes. Proste NE, nechci te videt zde jako admina.

H M
03-12-11, 18:58
Ramik je v pohodě, jsem PRO

Bezdak
03-12-11, 20:07
upřímně podle mě nezáleží jak často přispívám na fórum a atd. ok nebyl sem registrovanej ale i tak si můžu něco přečíst ... když jsem chtěl něco napsat tak se nejdřív podívám, jestli to už někdo nenapsal ... počínaje HE granátama na deathmatchi konče rozšířením map na megapubu... neznamená, že když jsem předtím nechodil na fórum, tak že nezačnu později... je to můj názor na ty vaše narážky !

Na postování na foru/psaní do chatu zálež určitě. Ty tu žádáš o práva na velký portál což je i velká zodpovědnost. Admini tě musí znát aby ti mohli takovouhle zodpovědnost svěřit. Ano samozřejmě pár adminu tě zná, nebo jste i kámoši, ale chce to názor i ostatních adminů, kteří tě znají z fora a ne ze hry. Toť můj názor howg

RamiiiK
04-12-11, 19:42
ok respektuju :)

sILV3
04-12-11, 20:57
ne, staci kouknout na steam id,vek a je jasne, ze zkusenosti nemas

Ja som začínal adminovať v 13tich s NS a bez skúsenosti na vtedy najväčšom portáli. Podľa mňa je 16 až až.

RamiiiK
04-12-11, 22:13
hapoh ty me muzes vlizt na zada :)) silv3 diky za nazor :))

VINCE C.
04-12-11, 22:19
Ja som začínal adminovať v 13tich s NS a bez skúsenosti na vtedy najväčšom portáli. Podľa mňa je 16 až až.

Jakej portál to je? To tam musí bejt brutální bordel, když tam běžně berou ke kormidlu děti.

bones
04-12-11, 22:35
Je nas tu viac takych, co uz v 12-14 zacali adminovat, ale pravda je aj taka, ze kedysi bola uroven adminov omnoho vyssia, vtedy slovo ADMIN aj volaco znamenalo, teraz ma admin prava kazdy trulo, ktory napise lepsie ziadost alebo zaspamuje hlavneho admina.

sILV3
05-12-11, 12:44
Jakej portál to je? To tam musí bejt brutální bordel, když tam běžně berou ke kormidlu děti.

Vyzerá, že si absolútne nepochopil môj komentár. Nevadí, chcel som ti naznačiť, že už dávno nie je vek dôvodom na nedôveru a odstrkovanie.

VINCE C.
05-12-11, 12:49
Vyzerá, že si absolútne nepochopil môj komentár. Nevadí, chcel som ti naznačiť, že už dávno nie je vek dôvodom na nedôveru a odstrkovanie.

Já to chápu velmi dobře. I mezi dětma je pár jedinců, kteří nemají v palici kompletně naděláno. Bohužel 99% hráčům ve věku 12-ti let adminská práva do ruky nepatří.

Kotel
05-12-11, 13:08
Můžem zkusit nabírat jen podle žádostí bez komentářů ostatních adminů, jak to chodilo dřív. Asi to nemá ten efekt, jaký jsem očekával.

BAWSON
05-12-11, 13:15
Tahle sekce ma byt uz davno uzavrena. Predeslo by se tomu, aby nejakej ciper, plant a podobni radoby admini meli prava, ktere si nezaslouzej a dostali je cistou nahodou. Jen to dela bordel a potom se divte, ze hraci (i admini) na ne nadavaj.. taky by te mohlo napadnout nebrat kazdeho, koho si "odhlasuji" hraci/admini a trochu je proverit.

Muco
05-12-11, 14:50
no ja neviem ja ti dam ano pekne napísane.....

Smile
05-12-11, 15:09
Souhlasím, že by se měla celá sekce uzavřít. Protože když nebyla, tak práci se žádostí si většinou dal jen člověk, co mu o něco doopravdy šlo. Teď příjde kdejakej ňouma, uvidí sekci "žádosti o práva" a řekne si, že za zkoušku nic nedá. A pak to tak vypadá. Neříkám, že je to případ všech, ale případ to je.

RamiiiK
05-12-11, 15:38
můj případ to není .. :) mě jen štve když je někde na serveru cheater a já než stačím napsat ridikovi nebo trsakovi tak je pryc .. :)

kashpi
05-12-11, 16:00
Jako kam napsat? Na steam?
A zkusil jsi teda psát přes "!" ? :D

edit: a co zkusit točit a pak plácnout demo na forum? :)

AnnoyingGreg
05-12-11, 16:04
můj případ to není .. :) mě jen štve když je někde na serveru cheater a já než stačím napsat ridikovi nebo trsakovi tak je pryc .. :)
Hrozný no.Těch ostatních ≈30 adminů má kotelna jenom na parádu?

kashpi
05-12-11, 16:06
+1 Gregu :)
To je přesně to čemu se tak strašně divím. Pořád se nabírají admini, ale když je je potřeba nikde nejsou :D teda aspon to tak vypadá. A nebo si prostě jen píšou přes steam, kde má tak 2 adminy z 30 a zbytek (28) jich neexistuje pro něj

edit: to bylo myšleno všeobecně ne jen na tebe :smile:

RamiiiK
05-12-11, 16:07
pisu pres steam kamosum pres vykricnik sem psal jako ns ... a tocit muzu :D akorat me to v tu chvili proste nenapadlo

kashpi
05-12-11, 16:08
To se jako steam a zprávy přes ! vylučují?
A tak to teda nebudem kamarádi když píšeš jen kamošům.

Netočíš dema, nespolupracuješ s adminteamem... tak proč chceš být jeden z nás? :ike:

RamiiiK
05-12-11, 18:22
ja už nemam nervy na ty tvoje vecny narazky beru ze za tebe NE a uz sem prosim nepis .. (nic ve zlém)

kashpi
05-12-11, 18:49
Ale jaký narážky?
Já jen že mě prostě unavuje číst plno žádostí s tím, že někdo chce být admin, protože chce pomoct proti cheatrům. Přitom pomáhat může i neadmin tím, že bude využívat nastavení a propojení všech serverů mezi sebou. Jako kdyby neexistovala možnost psát přes "!" tak neřeknu ani půl slova. Ale vymlouvat se pořád na to, že na server nikdo nechodí a že adminů je málo a nezvládají to je prostě urážející. Kdykolik se na serveru podívám kolik je online adminů tak ve špičce se mi ještě nestalo aby tam nikdo nebyl. A pořád někdo nadává, že tam je plno cheatrů a přitom tady není od nikoho takovýho ani demo s jediným cheatrem.

Mám pro tebe návrh a dokážu ti, že to tu funguje skvěle. Odedneška až do Novýho roku nedám ani jeden ban a budu jen hlásit cheatry přes "!" a pokud žádnej admin nepřijde dám demo na forum.
Aspoň tu bude motivace pro ostatní hráče, že to úplně stačí a nemusí mít každej druhej práva.

AnnoyingGreg
05-12-11, 19:03
Už nemá nervy a to ještě nedostal ani práva. Myslim, že tahle žádost je vyřešená.

Charon35
05-12-11, 21:28
Ale jaký narážky?
Já jen že mě prostě unavuje číst plno žádostí s tím, že někdo chce být admin, protože chce pomoct proti cheatrům. Přitom pomáhat může i neadmin tím, že bude využívat nastavení a propojení všech serverů mezi sebou. Jako kdyby neexistovala možnost psát přes "!" tak neřeknu ani půl slova. Ale vymlouvat se pořád na to, že na server nikdo nechodí a že adminů je málo a nezvládají to je prostě urážející. Kdykolik se na serveru podívám kolik je online adminů tak ve špičce se mi ještě nestalo aby tam nikdo nebyl. A pořád někdo nadává, že tam je plno cheatrů a přitom tady není od nikoho takovýho ani demo s jediným cheatrem.

Mám pro tebe návrh a dokážu ti, že to tu funguje skvěle. Odedneška až do Novýho roku nedám ani jeden ban a budu jen hlásit cheatry přes "!" a pokud žádnej admin nepřijde dám demo na forum.
Aspoň tu bude motivace pro ostatní hráče, že to úplně stačí a nemusí mít každej druhej práva.

GL a dobre napísané.

Ono by možno stačilo, uzatvárať "žiadosti" od takých ako je Strikeman/SilenT rýchlejšie ako po 6. stranách.

Niekto tu niečo písal štýlom, že robíme rozdiely medzi "kamošmi" a tými, ktorých nepoznáme. Veď o tom to je. Môžem odporučiť len toho, koho aspoň zbežne poznám. Nech sa Kotel rozhodne ako chce so žiadosťami, ale nech ich nedáva nikomu okolo 12 r.

Strikeman
05-12-11, 21:33
GL a dobre napísané.

Ono by možno stačilo, uzatvárať "žiadosti" od takých ako je Strikeman/SilenT rýchlejšie ako po 6. stranách.

Niekto tu niečo písal štýlom, že robíme rozdiely medzi "kamošmi" a tými, ktorých nepoznáme. Veď o tom to je. Môžem odporučiť len toho, koho aspoň zbežne poznám. Nech sa Kotel rozhodne ako chce so žiadosťami, ale nech ich nedáva nikomu okolo 12 r.

@SilVe: Ty neporovnávaj čo bolo pred 4-5 rokmi, alebo kedy si začínal. Možno keby si nezačal adminovať v 12tich, tak by si bol aj schopný a ochotný odpovedať "obyčajným ľuďom" aspoň na posratú správu chlape.
Každý rieši len ten moj unban. OK váš názor, neberem ho vám.
Svoju žiadost som uzavrel.

Charon35
05-12-11, 21:40
Každý rieši len ten moj unban. OK váš názor, neberem ho vám.
Svoju žiadost som uzavrel.
Charon35 SVK, nemusíš sa do každej žiadosti pchat, alebo musíš? Myslím že ti ide len o to aby si tie právala dostal TY. Takto si adminov určite získáš a na prví pohlad vyzeráš ako velká Vlezdoprdelka

Nehroť situáciu vole.
1. Nepíšem do každej, len tam, kde to uznám za vhodné.
2. Neviem podľa čoho si dospel k názoru, že sa niekomu strkám do zadku.
3. Tu som absolútne neriešil tvoj UB. Tu som upozornil na tvoju žiadosť o práva.
4. K mojej žiadosti o práva sa nevyjadrujem. Nemám k akej a zrejme by som mal kopec "palcov dole" od tých, ktorých som nepodporil, ako teba.

The End Bro.

EDIT: Editol si to neskoro.

chmod a+x /bin/laden
05-12-11, 21:42
Můžem zkusit nabírat jen podle žádostí bez komentářů ostatních adminů, jak to chodilo dřív. Asi to nemá ten efekt, jaký jsem očekával.

Škoda, bavilo mě usvědčovat lháře a googlit webové stopy žadatelů, abych zjistil jejich věk.
Nezávidím tomu adminovi, který tuhle agendu dostane na starost, protože žádostí neubyde (spíš naopak), a navíc na všechnu tu práci bude sám...

Strikeman
05-12-11, 21:45
Nehroť situáciu vole.
1. Nepíšem do každej, len tam, kde to uznám za vhodné.
2. Neviem podľa čoho si dospel k názoru, že sa niekomu strkám do zadku.
3. Tu som absolútne neriešil tvoj UB. Tu som upozornil na tvoju žiadosť o práva.
4. K mojej žiadosti o práva sa nevyjadrujem. Nemám k akej a zrejme by som mal kopec "palcov dole" od tých, ktorých som nepodporil, ako teba.

The End Bro.

EDIT: Editol si to neskoro.

Tak potom "I'm Sorry man!"
Neriešil si tu UB viem. Ale vlastne potom kvoly čomu si tu upozornil na moju žiadost?! Mám snad 12 rokov? No. Loosed
Ale potom kvoly čomu si tu upozornil moju žiadost? Len kvoly mojmu UN-banu.

Práva? Tie by si určite dostal, admini ta poznaju a myslím že palec dole by si odomna nedostal len tak. Berem tento rozhoveor len ako výmenu názorov.

The End Bro.

Charon35
05-12-11, 21:48
Škoda, bavilo mě usvědčovat lháře a googlit webové stopy žadatelů, abych zjistil jejich věk.
Nezávidím tomu adminovi, který tuhle agendu dostane na starost, protože žádostí neubyde (spíš naopak), a navíc na všechnu tu práci bude sám...

Buď to riešiť cez admin sekciu, alebo to dať 3-5 ľuďom na starosti a je to. Ale má to plusy, aj mínusy.

Ak ho niekto z nich nebude poznať, je to pre neho stratené. Je to čisto o štatistike, čmuchaní a rýpaní čo vydrží...



EDIT: Strikeman: Berieš to dobre. Konečne súhlas. Spomenul som ťa len kvôli tomu, že, teraz bez urážky, ale neviem prečo sa tvoja žiadosť vyšplhala na 6 strán a .... potom nič. Ako si písal, zapadla prachom a mala byť (podľa mňa) dávno uzatvorená. Len preto som ju spomenul. Toť vše. ;)

Dejf
15-12-11, 22:48
Myslím že sa tu skoro vytvoril flame , nelocknete to ?