PDA

Zobrazit normální verzi : [ ČEKÁNÍ NA DEMO ] Bea Miller (WH) --> ZNK|Fizzy



Creeck
17-01-15, 21:19
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 134646)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Bea Miller >
[AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1755345046
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1755345046
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.239.89
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.239.89
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ZNK|Fizzy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
(1)Player se pripojil k Policistum
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:

FizzyBubble
17-01-15, 23:41
Ban je tvůj.

Chemo
19-01-15, 14:16
Ban je tvůj.

Dobre, ďakujeme za vysvetlenie a dočkáme sa aj dema ?!

FizzyBubble
19-01-15, 15:27
Dobre, ďakujeme za vysvetlenie a dočkáme sa aj dema ?!

Ty jsi nějákej natěšenej na ty dema.

Ani jeden palec dole. Zupr

Chemo
19-01-15, 15:34
A zase prihamovaný post, veď hráč prišiel so žiadosťou o ub a ty namiesto toho, aby si tu dal demo, tak tu jebneš ešte ďalšie 3 ot príspevky. Hoď tu demo alebo sa na to vyser a daj mu ub... Demencia toto.

FizzyBubble
19-01-15, 16:14
Že jsi to ty tak si přines pití a popcorn a přetoč si toto DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=HkLWChjt) do půlky.

Koukám, postnu demo a nikdo nic. Hlavně hrrrrr hrrrr to demo musíš postnout ještě dnes.

Chemistry čekám na tvůj názor draku.

Cardoxon
19-01-15, 17:40
Potvrzuju WH.

piratjo
19-01-15, 19:25
Ahoj. WH.

Chemo
19-01-15, 20:24
Že jsi to ty tak si přines pití a popcorn a přetoč si toto DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=HkLWChjt) do půlky.

Koukám, postnu demo a nikdo nic. Hlavně hrrrrr hrrrr to demo musíš postnout ještě dnes.

Chemistry čekám na tvůj názor draku.

Ty nie si schopný dodať za 2 dni jedno demo, tak tu by si mohol byť trochu ty hrrrr. Pokiaľ sa riadime podľa istých pravidiel, tak nech to dodržiavajú všetci a nie ako v holubníku. Mal si demo, tak nechápem, prečo si ho nedodal hneď a musel tam byť ten ot post. Nechám to tak, aj tak to nepochopíš. :thumbdown:

Inak, Wallhack potvrdzujem, môže sa to locknúť, tu je jasný... :lookaround:

FizzyBubble
19-01-15, 20:46
O to tu přeci nejde. Nedal jsem zde demo z důvodu, že toto nepovažuji jako žádost o UB. Sice si založil žádost přes formulář ale aby napsal i pár vlastních slov např. "Necheatoval jsem" nebo "Admin se plete, WH jsem neměl", to ho ani nenapadlo, mohl se i rovnou přiznat ale takový lidi jako je on nemám rád, prostě zkusil, jestli je admin dement a nemá demo nebo neumí poznat WH ale když jsi sem jde někdo pro UB, i když ví, že cheatoval, tak to se mi zdá trochu padlý na hlavu :wall: Vím, že jsou tu pravidla a snažím se je dodržovat ale pokud příště někdo aspoň nenapíše "Cheatoval pes", tak jsem to demo prostě nedám :bye::bye:


Všem adminům co potvrdili cheating a počkali na demo, jsem dal LYKY a těm kteří nepočkali tak taky. Díky pánové

NarutoO
19-01-15, 21:03
O to tu přeci nejde. Nedal jsem zde demo z důvodu, že toto nepovažuji jako žádost o UB. Sice si založil žádost přes formulář ale aby napsal i pár vlastních slov např. "Necheatoval jsem" nebo "Admin se plete, WH jsem neměl", to ho ani nenapadlo, mohl se i rovnou přiznat ale takový lidi jako je on nemám rád, prostě zkusil, jestli je admin dement a nemá demo nebo neumí poznat WH ale když jsi sem jde někdo pro UB, i když ví, že cheatoval, tak to se mi zdá trochu padlý na hlavu :wall: Vím, že jsou tu pravidla a snažím se je dodržovat ale pokud příště někdo aspoň nenapíše "Cheatoval pes", tak jsem to demo prostě nedám :bye::bye:


Všem adminům co potvrdili cheating a počkali na demo, jsem dal LYKY a těm kteří nepočkali tak taky. Díky pánové


Ty nie si schopný dodať za 2 dni jedno demo, tak tu by si mohol byť trochu ty hrrrr. Pokiaľ sa riadime podľa istých pravidiel, tak nech to dodržiavajú všetci a nie ako v holubníku. Mal si demo, tak nechápem, prečo si ho nedodal hneď a musel tam byť ten ot post. Nechám to tak, aj tak to nepochopíš. :thumbdown:

Inak, Wallhack potvrdzujem, môže sa to locknúť, tu je jasný... :lookaround:

Oba tady děláte jenom ostudu. Chemistry, nechápu, že se mu montuješ do banu, pokud máte mezi sebou nějaký problém, tak to vyřeš přes PM. Ne že ho tady budeš drezurovat. Pak to vypadá, že AT jsou jenom samý děcka, co se mezi sebou jenom hádaj o kravinách. Fizzy, není potřeba dodávat demo hned, to respektujem. Ale moh bys ho dodat co nejdřív to jde, ať už hráč něco napíše, nebo ne.