PDA

Zobrazit normální verzi : Navrh na novy server



Kalerab
17-01-15, 22:39
Zdravim,
mame tu 6 JB serverov a tak mi napadlo, ci by jeden z nich nemohol dostal privlastok Jailbreak - vzbury.
Ja osobne som ten hrac, ktory hra JB len kvoli vzburam a atrakcie ma az tak nelakaju, ale velakrat sa mi stane, ze dojdem na plny server a z 19tich vaznov sme tam 2ja ktori chceme robit vzbury a ostatni su bukvice, ktore len stoja na mieste a pozeraju jak kakabus co sa deje okolo nich. A ked sa aj nahodou k nim dostane guna tak ju odhazdu aj bez poziadania simona z boxu.

Pointa toho serveru by bola teda, ze ludia ktori maju chut robit vzbury by sa lahsie stretli. A samozrejme ti co by sli k CTckam by uz vopred ocakavali, ze to simonovanie nebude take jednoduche.

Giussepe
17-01-15, 23:24
Taky rád dělám vzpoury, a mít na to zvláštní server mi přijde zbytečné. To, že většina hráčů nechápe pointu JB serveru, podle mě není důvod dělat pro to další. Navíc, když by takový server byl, CT budou ostražití a přijdeš o ten moment překvapení.

Sečteno, podtrženo, podle mě zbytečnost.

Pat_
18-01-15, 03:34
A aj tak by tam bola väčšina tých poslušných.. Ktorý plnia každú atrakciu.. Takže zbytočnosť.

mirecc
18-01-15, 11:01
jj je to zbytočné

Gbrain
18-01-15, 15:56
Na druhou stranu by se sem chvíli vyblbnou mali kidi ( nic ve zlim ale štve mě když mi někdo 10 ti lety kazi hru)

Ps nwm jestli je malí a nebo malý tak mě když tak opravte

Nihilia
18-01-15, 16:24
Kalerab, jak by sis to představoval? V čem by ten server byl jiný aby ty vzbourny byly jednodušší.
Nápad se cení, ale tohle je fakt zbytečné a JB serverů už je dost.

Kalerab
18-01-15, 17:56
Samozrejme nemyslel som kvoli tomu teraz zakladat novy server, kedze tych je dost.
Predstavujem si to tak, ze napr JB4 by sa premenoval na JB - vzbury, aby sa ti ludia ktori chcu robit vzbury mohli lahsie najst. (prip. by sa mohli aj upravit mapy ktore su tam, aj ked to je asi zbytocne)
Pat je mi jasne, ze 95% ludi vybera server podla mapy takze by tam bolo vela poslusnych ale je rozdiel ked sa zijdu 2 co chcu robit vzbury a 5ti co chcu robit vzbury. A samozrejme ak by niekto v dany okamih mal chut robit vzbury tak by sa primarne connectoval na tento server, kedze by vedel ze tam je vacsia sanca natrafit na spriaznene duse ktore chcu tiez zabijat simona.
Jednoducho ide mi len o to aby sa lahsie na tych 6tich serveroch nasli ludia, ktori maju chcu robit vzbury a nie skakat KZtko a DRko.

Mr.ADIO
18-01-15, 18:45
Zbytečnost. U CT by to byl samej frag. Záleží na tobě jakou cestou půjdeš. Jestli budeš dělat vzpoury nebo dělat atrakce.

MrJack
18-01-15, 22:35
No to tak. Kto ti tam prijde simonovat? A keby aj hej, si myslis ze ludia chodia na server pre nazov? Mna napr. Viac zaujima mapa ako nazov, cize mi je jedno ci idem na JB 334 alebo na JB - vzbury. Ked je tam endoplazmik je mi jedno co je to za server.

Swagrid
18-01-15, 23:47
Se dohodněte na steamu, že tady budete dělat vzboury a čekejte, jestli se toho chytnou i ostatní a třeba to tak bude a chytne se to dlouhodobě, jen to nebude napsaný :)

Kalerab
19-01-15, 00:58
Swagrid samozrejmeaj to mi napadlo a je to jedno z rieseni, ze by bolo take nepisane pravidlo a verim, ze casom by sa to uchytilo ale na to som ja lenivy spamovat hracov na JB a dostavat im to nejak do povedomia ale asi to tak bude nakoniec treba :)

Offtopic: Mr.Jack ty sa musis vyjadrovat fakt do kazdeho threadu?! Za posledny mesiac si sa tu vyjadril snad do kazdeho novovzniknuteho treadu. Keby aspon pises nieco vecne ale ty nie. Bud napises absolutny brak ktoremu nikto nerozumie, alebo len huntis post a napises uplne to iste co uz pisal niekto pred tebou. Zjavne si nie uplne pochopil co som tymto threadom chcel povedat ale ok... Precitaj si co som pisal v poste nad Adiom, ze 95% ludi sa connectuje aj tak podla mapy (ja osobne nie). A ozaj nikoho tu netrapi, ze mas rad endoplazmik
Howgh!

Kotel
19-01-15, 01:13
Kdyz by na serveru vsichni chteli vzpouru, tak by to CT vzdy cekali. Takhle je mozne vyuzit momentu prekvapeni.

Foerus
20-01-15, 19:47
Neřeknu nic nového, když řeknu, že by se přišlo o moment překvapení. Dozorci by sledovali každý tvůj pohyb jako ostříž, takže by z "JB - vzpoury" nakonec byl server "JB - nemám šanci na vzpouru". Za mě spíš ne. :)

Nakladana Okurka
21-01-15, 22:53
Neřeknu nic nového, když řeknu, že by se přišlo o moment překvapení. Dozorci by sledovali každý tvůj pohyb jako ostříž, takže by z "JB - vzpoury" nakonec byl server "JB - nemám šanci na vzpouru". Za mě spíš ne. :)

Můžeš být sebelepší CT, ale smečku jako Pat, Britny, Hects a tak dál, neuhlidas, ani kdyby ses na hlavu stavěl.
Abych nebyl OT: Nápad to určitě není špatný, jde spíš o to (jak už tu někdo napsal), že by se z toho stal stejně normální JB server, protože by tam lezli lidi, co chtějí PP..
To se vyplatí napsat nějakým známým, dohodnout a přijít na server a dělat bordel..(myšleno tak, že nedáte CTčkum žádné kolo).

E: Jop Kempo, osobně jsem zvědavý jak to dopadne..

Kempa
21-01-15, 22:56
Můžeš být sebelepší CT, ale smečku jako Pat, Britny, Hects a tak dál, neuhlidas, ani kdyby ses na hlavu stavěl.
Abych nebyl OT: Nápad to určitě není špatný, jde spíš o to (jak už tu někdo napsal), že by se z toho stal stejně normální JB server, protože by tam lezli lidi, co chtějí PP..
To se vyplatí napsat nějakým známým, dohodnout a přijít na server a dělat bordel..(myšleno tak, že nedáte Tčkum žádné kolo).

Okurečko, to se v sobotu uvidí, jestli to jde či nejde uhlídat.

A k tématu, určitě ne. CT by hlídalo každý pohyb, a ty atrakce typu Jánošík, přeskak. laviček.. atd non stop

replika
22-01-15, 11:17
Podla mna je to zbytocnost ct by boli velmi ostrazity a bud by ste sa podriadili skusenym simonom allebo by ste zdochli.... Na druhej strane je to dobry trening pre slabsoch a menej skusenych simonov ci ct ...... Museli by ct byt stale v strehu a absolutna koordinacia ct teamu aby zabranili zbure takze by podla mna ani zbury skoro vobec neboli strazili by vas ako oko v hlave