PDA

Zobrazit normální verzi : Steam client



Company
17-01-15, 23:01
Zdravím. Začnem najprv tým, že už som googlil odpovede na môj problém, bohužiaľ, bezvýsledne.

Takže, začalo to v piatok keď som hľadal nejaký nový config do CS:GO. Jeden som našiel, nahodil ho a hral, ale zvuk zaostával za obrazom a nejak veľmi šušťal tak som si dal naspäť svoj. Ale toho druhého som sa nevzdal a skúšal nejak fixnúť ten bug so zvukom. Nakoniec som sa na to vykašľal a skúsil radu, že keď zaktualizujem ovládače na grafickú kartu tak mi to nejak pomôže s FPS. Stiahol som nové ovládače, nainštaloval a chcelo to reštart PC. Tak som ho zreštartoval a potom sa to objavilo. Steam sa zapínal nejak nezvyčajne dlho. Zapol som CS:GO a už vtedy som si všimol nejaké záseky hry v menu. Napojil som sa na server a sekalo to asi každých 10 sekúnd. Zásek trval cca 5 sekúnd. Myslel som že sa načítava mapa, ale hovno. Zasekávanie pokračovalo asi 10 minút. To isté v menu. Vypol som GO a začali tie záseky už aj na Steam klientovi. Tie záseky sú horšie. Trvajú asi pol minúty a v pohode to ide asi 5 sekúnd. Nepoužiteľné. Skúšal som vymazať celú zložku Steam okrem steamApps a steam.exe ale nepomohlo. Dal som obnovu systému na 14.1.2015, nepomohlo. Preinštaloval som znova ovládače na grafickú, nepomohlo. Neviem čím to môže byť :((. Prosím ak by niekto o niečom vedel, dajte mi vedieť. Ďakujem.

Company
18-01-15, 18:51
Tak problem som vyriesil. Odinstaloval nove ovladace na grafiku a dal tam stare. A bezi to. Mozete lock.