PDA

Zobrazit normální verzi : steam a napriek tomu kradez nicku



stop_r
18-01-15, 14:12
hravam za nick stop_r, steam mam stop_r

Myslel som ze steam mi zaruci ze moje leveli sa ukladaju na steam id a nie na nick.. dnes si pridem a veselo si tam hra niekto s nickom Stop_r s mojim expami. Navyse nevadi ze tam mal velke S ? To uz vobec nechapem..

Britny
18-01-15, 14:34
Rank je nastavený, aby se vše ukládalo na nick. Nemůže být nastavený na ID, protože tu hraje spousta NS hráčů co mají společné ID. Proto je lepší, když si díky VIP /vip nick rezervuješ.

LumP
18-01-15, 14:35
Me se to stavalo taky,to cod hraju od zacatku na steamu...
Mam pocit ze za tvuj nick hrat muzou ale i kdyz maji tve lvly tak akorat nedostavaji expy.. idealni je mit vip a jeste si rezervovat nick to by je snad pak melo kicknout. Ale nevim to jiste

Britny
18-01-15, 14:38
Stačí když si koupíš 1x VIP a hned si nick rezervuješ. Potom jak ti VIP vyprší za ten měsíc (podle toho na jak dlouho si aktivuješ) tak i přesto ti ta rezervace na nicku zůstává. A hráče to kickuje, kteří si dají stejný nick. Myslím že velké či malé písmena na to asi nemají vliv.

stop_r
18-01-15, 14:44
Aha jasne rozumiem... lebo na zaciatku tam pise ze hladam levely podla steam id... to ze ked hram ns, tak sa uklada na nick som samozrejme vedel. Len ako som pisal, myslel som ze mne na steam. Niesom zastanca VIP, ale asi si ho teda kupim. Rezervacia nicku je potom automaticka ?? To by som si mal asi pozriet niekde inde a sam co ? :D Dakujem, mozte lock, delete.

LumP
18-01-15, 14:59
Kdyz si zakoupis vip tak pak ve hre das /vip tam zadas kod co ti prijde a taky tam je rezervace nicku

stop_r
18-01-15, 15:02
Uhm, cize rezervacia je az tam.. idem vyskusat, este raz dik..

Britny
18-01-15, 15:55
jakmile si rezervuješ svůj nick, tak je to už stálé, aji po vypršení, jak sem už psala. Ale nick si můžeš rezervovat jenom jeden, takže pokud by sis chtěl rezervovat i jiný, tak se ti ta předešlá rezervace smaže. Na to pozor :D

Belinko12
29-01-15, 04:27
Mozem otazku? ja mam rezervovany nick, ale vzdy, ked napisem -vip mi napise, nemate rezervovany nick, tak ho rezervnem .... nikto ma nekopiruje, myslim ze to funguje, ale pri kazdom zadani /vip do chatu mi napise, nemate rezervovany nick... je to bug nejaky ?

shootradar
01-02-15, 20:17
Mozem otazku? ja mam rezervovany nick, ale vzdy, ked napisem -vip mi napise, nemate rezervovany nick, tak ho rezervnem .... nikto ma nekopiruje, myslim ze to funguje, ale pri kazdom zadani /vip do chatu mi napise, nemate rezervovany nick... je to bug nejaky ?

Já mám to samé, že píše Nemáte rezervovaný nick, ale ten nick rezervovaný mám tak to neřeším, ale zezačátku mě to taky přišlo divné a furt sem si ho rezervoval, ale netřeba ;)

Kotel
01-02-15, 21:05
Opraveno.