PDA

Zobrazit normální verzi : Vyhazování kidů od CT



janczzc
19-01-15, 20:22
Ahojte,
už mi začalo vadit jaj se k CT serou lidi bez mikráku a nebo kidi co to neuměj hrát.
A proto je zapotřebí tento problém vyřešit.
Napadla mne jen ta věc, že hráči napíšou do chatu /votekick a udají důvod.Poté proběhne hlasování všech hráčů na serveru.
Pakliže by hlasování dopadlo úspěšně CT by buď bylo vyhozeno nebo přesunuto k T.
Pouvažujte nad tímto řešením.
Pište do kommentu jestli ano/ne.
Ať se s tím něco udělá.
S pozdravem [Army CZ]-Train-Krov@k

Volume
19-01-15, 20:24
Už tu takové téma bylo, zamítlo se to. Zneužívalo by se to :) Pokud simon hraje podle pravidel ale jen dělá nudná kola, nemá nikdo právo ho vyhodit.

Charon35
19-01-15, 20:26
To je otázka, čo je nudné, čo je zábavné a čo je už debilné. Medzi tým sú tenké hranice a keď sa ti nepáčia CT na jednom serveri, je tu ďalších 5 JB serverov. Vote by sa zneužívalo. Stačí zavolať pár kamíkov a zbytok hráčov sa pridá jak ovce len aby si tam k CT dosadili svojeho kamíka. A môžu sa takto votovať celú mapu dokolečka.

Tommy_Oxcore
19-01-15, 20:31
Jednoznačně proti. Nemám zrovna v lásce spousta hráčů, kteří ani nejsou kidi (zdravím king Genius!) a nejradši bych ho zabanoval za aroganci a demenci, kdybych mohl. Ale pravidla zná, takže proti němu v podstatě nemám nic. Kdyby tu byla ta možnost, JÁ bych ji asi nevyužil, ale vždycky by se našlo spousta jedinců, kteří by ji zneužívali proti CT.

janczzc
19-01-15, 20:38
Sry.Nevsim sem si ze uz to tu prej bylo.A mate pravdu.

UNHCZ
19-01-15, 21:15
Hele i malej kid má právo naučit se to, zkus to vydržet nebo jdi na jinej:thumsup4:

Tupelko
19-01-15, 21:18
Příště se dívejte, jestli se to někde neřešilo už. Akorát se to tu spamuje furt tím samím. lock