PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj na SuperHero



ProopkO
20-01-15, 14:55
Ahoj.

Mám jeden dotaz, Mohli by ste urobiť turnaj na SuperHero ????? Napr.: Podmienky :
1.) Mať lvl 36+
2.) Odstránil by sa Jaws (Žralok)
3.) Max hráčov by bolo 7v7 čiže 14 hráčov :)
4.) Neviem cenu by ste mohli vymislieť napr dostane points do ranku alebo xp alebo ja neviem :)

Ďakujem za zhliadnutie keď tak niečo napíšte čo sa vám zdá čo nie prípadne čo by ste pridali a dúfam že by sa ta súťaž zrealizovala :)

mars369
20-01-15, 15:06
Ahoj propko my se určite poznáme so SH ale keď už tak je to tu a aj keby ten turnaj bol čo by si nám zaňho dal to neni len tak že ti napíseš a hned sa bude konať...

backpase
20-01-15, 16:26
Lv každého musí byť rovnaký, inak by to nebol turnaj a po zlých skúsenostiach to usporiadavajú admini.

E: nemá sa kto toho chytiť, nie je žiaden admin zapálený pre Superhero.

ProopkO
20-01-15, 18:11
Ano preto čakám na Nábor, Půjdem si podať žiadosť o admina na SuperHero, A keď tak by som potom usporiadal a ceny by som si ešte pripravil :).

Ridik :D
20-01-15, 18:48
smarja pointy do ranku jako odmena to co vymyslelo za trolla.

ProopkO
20-01-15, 19:20
"Vole" :whistling: ja som to myslel obrazne ceny si pripravím napr nejaké hry na steam, alebo vipka :D

Fhacker
20-01-15, 19:39
Turnaje na kotelne môžu usporiadávať len admini z kotelny. A kedže na tento mód by sa ani turnaj veľmi nedal konať tak uzatváram toto vlákno, ak tak si nájdi admina ktorý hrá SH a s ním sa dohodni o turnaji. LOCK