PDA

Zobrazit normální verzi : STALE NEKOHO BOLI,ZESITO ROLIM (jiny hrac) --> Maaaaaaaaaaja



SNBZSTR
20-01-15, 19:03
Vypis z konzole:



STALE NEKOHO BOLI,ZESITO ROLIM connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 135059)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < STALE NEKOHO BOLI,ZESITO ROLIM >
[AMXBANS] Tvuj nick: STALE NEKOHO BOLI,ZESITO ROLIM
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:22318117
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:22318117
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.153.27.45
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.153.27.45
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Maaaaaaaaaaja >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravim, pro ospravedlneni admina, bych prosil video na nimz je podle admina "Maaaaaaaaaaja" wh..

Cloveku se proste dari a najednou ban za wh.. ;)

Dekuji za vysvetleni.

Pekny den.

Maaaaaaaaaaja
20-01-15, 22:18
HLTV z inferna - http://csko.cz/dema?UPD=F9vogVBk.

Nějaké svoje postřehy sem ještě dodám.

P.S.: Předcházející zkušenost - http://csko.cz/forum/archive/index.php/t-12718.html

E.: Hráč mě vůbec nezajímal až do času 10:38. Na středu byly hozené asi 2 smoky, stál jsem na balkóně, věděl jsem, že je někdo na midu, ale přes ty smoky jsem neviděl nic. Tak jsem si poskočil na tu římsu a v momentě, kdy jsem to udělal, tak na mě frajer hned střílí. Takhle na mě nikdo nevypálil za 10 let, natož přes ty smoky, nemohl vědět, že tam jsem.

kolo 13:40 - Už jak běží na mid, tak namířené na probíhající lidi u stěny, vůbec neexistuje možnost, že by tam někdo stál na úhel s awp, dále 13:55 měl úplně bílo (to už jsem byl ve spectu), takže docela zajímavé, 14:15 nevím, do čeho střílí.

Čas 4:00 dostává 3 flashe po sobě, ale přesto suverénně výjde mid, vystřelí směrem k borcovi a ještě v pohodě projde do kina, kde hned sype kulky do dalších, nemluvě o tom, že v 4:18 jde úplně najisto k balkónu pro toho třetího.

Další kolo přesně předmíří na všechny 3 hráče, co se objevují na midu/falešné, pak suverénně projde s nožem na banán, kde druhého hráče nastřelí za bednu.

7:00 o tom na balkóně ví podle mě.

11:00 zoom přes kino a přesně, jak hráč odbíhá, tak zoom off.

Pro mě wallhack a nic můj názor nezmění.

SNBZSTR
21-01-15, 12:07
Ahoj, na demo jsem koukal a nic mi nepřišlo divné na WH... každopádně víc oči víc vidí, tak bych poprosil momenty kdy je podle Tebe WH prokazatelné...

Poté můžeme řešit dál.

Pěkný den.

SNBZSTR
21-01-15, 12:16
Navíc zrovna inferno si pamatuji moc dobře..

Mr.Hol
21-01-15, 16:34
Dnes, pripadne zitra na to 100% mrknu, ted bohuzel nemam moc casu, ale samotneho me to zajima.

E: ano s banem souhlasim
GJ

Ales
22-01-15, 09:26
Za mě čistý není...má růžové brýle, které vidí skrze zdi a sluchátka, které slyší i kroky z jiných map ...
K tomu času 14:15 - nevím, do čeho střílí ( je tam hráč s nickem *M-K* "nebo tak nějak s AWP ) - což mistr "viděl".
Za mě WH. GJ. :bye:

fnyy
22-01-15, 14:39
potvrzuji wallhack

piratjo
22-01-15, 21:50
Ahoj. Mega pub nie je classic, tam nie su team flese.

//demo pozeram

// WH.

Maaaaaaaaaaja
22-01-15, 22:26
Ahoj. Mega pub nie je classic, tam nie su team flese.


No to mě ani nenapadlo. Je to kravina prostě. :D


.
K tomu času 14:15 - nevím, do čeho střílí ( je tam hráč s nickem *M-K* "nebo tak nějak s AWP ) - což mistr "viděl".
Za mě WH. GJ. :bye:

To "nevím" bylo myšleno samozřejmě ironicky, viděl jsem přes esp i wh, že někoho hituje přes zeď. :)

Zoyer
23-01-15, 14:35
za me taky wh.

wh potvrdilo dostatek adminu, lock